Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-12-2017, 22:17   #151
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,658
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Udało się. Mam lepsza metodę. Ściągnąć najpierw z tylnej szyny i dostęp do tej zapadki jest łatwy - od tyłu fotela

metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2017, 22:22   #152
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Cytat:
Napisał metmusic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam lepsza metodę. Ściągnąć najpierw z tylnej szyny i dostęp do tej zapadki jest łatwy - od tyłu fotela
Ja nie miałem takiej możliwości bo wymieniałem tylko plastiki z niebieskich na czarne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2017, 22:27   #153
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,658
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie miałem takiej możliwości bo wymieniałem tylko plastiki z niebieskich na czarne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..


No tak, to inna sytuacja.
Ja mam jeszcze jedną zagwozdke - te długie plastikowe szyny/zaczepy tapicerki są dość mocno osadzone i trochę się je niszczy/odkształca ściągając - jakieś rady? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2017, 22:31   #154
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Cytat:
Napisał metmusic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakieś rady?
Delikatnie i da się ich użyć kolejny raz praktycznie bez szwanku.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2017, 22:39   #155
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,658
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Delikatnie i da się ich użyć kolejny raz praktycznie bez szwanku.
Zgadza się ale mimo wszytko trzeba trochę siły użyć i gną się nieco, ciekawe jak podchodzą do tego w serwisie. Tak czy inaczej udało się... mam golasa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dziękuję za pomoc
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_0419.jpg (90.1 KB, 158 wyświetleń)
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2017, 13:14   #156
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Witam, niestety w innym wątku nikt mi nie odpisał od dobrego tygodnia, może tutaj mi ktoś rozwieje moje wątpliwości w kwestii uruchomienia grzania foteli, fotele mam juz zamontowane, przegrzebałem kilka wątków i mam jeszcze kilka pytań.

Mam wersje Ambiente, chyba Silver z PL, i bieda z okablowaniem.

> Brak przewodów od foteli do tunelu ( to wiem, że bede musiał dokupić )
> W tunelu w szarej wtyczce, tylko po 2 przewody po obu stronach <- tutaj widze największy problem, czy to idzie uzupełnić bez rozbierania deski ? Podpiete tylko gniadko zapalniczki z tyłu.
> Brak drugiej skrzynki bezpieczników w bagażniku, z tego co czytam to mozna ją pominąć?

Wiem, że napewno potrzebuje kabli od foteli (kostki pod fotelem) do tunelu -> szara wtyczka oraz do samego przęłącznika. Co jeszcze będzie niezbędne ?
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2017, 16:27   #157
aurerum
ford::professional
 
Imię: Mieczysław
Zarejestrowany: 29-01-2012
Skąd: Sędziszów
Model: Mondeo mk4 ,Puma 1,7
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1,083
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Cytat:
Napisał sesser Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy to idzie uzupełnić bez rozbierania deski
deski nie musisz rozbierać, tylko wyjąc wykładzinę .Przewody układasz przy starej wiązce i wpinasz się do bcm
aurerum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2018, 13:01   #158
Mongo
ford::beginner
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 25-09-2014
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2,0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 17
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Panowie inny temat. W wiązce wychodzącej z podłogi do wtyki fotela PASAŻERA idą 3 kable na piny do grzania a pin 18 nie jest obsadzony. To normalne czy coś trzeba dolozyć?? Ktoś kiedyś w ktoryms watku pisał że tylmo kierowca ma 4 piny bo to jakaś dodatkowa masa a kto inny zripostował że z obu stron jest tak samo. To wkoncu jak??
Mongo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2018, 18:29   #159
lechu_jr
ford::average
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 10-08-2015
Skąd: Łódź
Model: mk4
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2012
Postów: 79
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Cześć, podłączam właśnie podgrzewanie przednich foteli. Niestety nie mam w ogóle instalacji, łącznie z tym że nie ma skrzynki bezpieczników w bagażniku. Generalnie schemat mam obcykany, powinno pójść dobrze. Problem tylko w tym że nie przypuszczałem że podłączenie tylnej skrzynki bezpieczników będzie się różnic w przedlifcie i w polifcie i tu mam pytanie. Skrzynkę bezpieczników kupiłem z przedlifta,a auto mam polift. W przedlifcie zasilanie skrzynki (przewód zielono czerwony)z pinów 213 i 210 wychodzą dwa przewody łączą się w jeden i idą na bezpiecznik F20 pin k1.Natomiast w polifcie idzie to jako dwa przewody.Na piny K1(bezpiecznik F20) i J1 (bezpiecznik F19). Jak powinienem to teraz podłączyć : tak jak mam jednym przewodem czyli jako z dwóch w jeden i to na K1, czy rozciąć te przewody i jeden puścić na K1 a drugi na J1
lechu_jr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2018, 13:23   #160
Gasior83
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 04-07-2017
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK2, Mondeo MK4
Silnik: 1.6 TDCI 1.8 TDCI
Rocznik: 2007 2008
Postów: 29
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Koledzy jak wypina się wtyczki z kostki pod fotelem?
Gasior83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.