Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-03-2020, 23:21   #21
GTS23
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-10-2017
Model: S-Max MK2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2015
Postów: 100
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Zastanawiam się, czy w takiej postaci jak teraz, ma to prawo działać.
Fotele oryginalnie z lcd, dołożyłem zasilanie (3 przewody zmostkowałem) i masę, całość podłączona poza autem.
Jeśli chodzi o zasilanie, to chyba wszystko.
Ale nic nie działa, próbowałem użyć pilota, efektu też brak.
Jeśli to podłączenie jest ok, to być może dvd jest walnięte...


Dvd już działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Okazało się, że mój garażowy akumulator nawalił, podpiąłem pod sprawny i od razu wszystkie przyciski się podświetliły, a lcd ożył.
Teraz pozostaje wyrzeźbić wiązkę pod zasilanie i połączenie z drugim fotelem.


Ostatnio edytowane przez GTS23 ; 16-03-2020 o 16:43 Powód: Problem rozwiązany.
GTS23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2020, 09:50   #22
miki82
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 27-10-2015
Skąd: Grudziądz
Model: Mondeo mk4 - Titanium S
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Hej. Też chce to dołożyć. Jak nie problem odezwij się choćby SMS 793022874. Oddzwonię. Pozdr
miki82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2020, 11:13   #23
2011
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 18-12-2018
Skąd: Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 10
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Jak mogę pomóc? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zadzwonię jak dzieci wstana
2011 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2020, 17:10   #24
GTS23
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-10-2017
Model: S-Max MK2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2015
Postów: 100
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Mam pytanie do użytkowników dvd, czy po wyjęciu kluczyka/wyłączeniu dvd cały czas pali się dioda od przycisku wł/wył.?
Generalnie to chodzi mi o pobór prądu, zastrajkował mi aku, musiałem podładować i zastanawiam się, czy ma to związek z montażem dvd, bo podpiąłem zasilanie tylko pod bezpiecznik ori w bagażniku (bezpiecznik pod schowkiem pasażera był zajęty - nie zgadzało się to ze schematem i olałem sprawę). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że muszę pamiętać o wyłączaniu napędu i że sam się nie wygasi po kilkunastu minutach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wtedy aku na pewno by ucierpiał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GTS23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2020, 17:46   #25
Lolek85
ford::amateur
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-04-2019
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1.3 Duratec A9JA
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Witam.
Możecie poradzić pod jaką nazwą szukać instrukcji do tego systemu? Potrzebuję do s-maxa i mnie mogę namierzyć.
Lolek85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2020, 19:18   #26
radkor
ford::professional
 
Avatar radkor
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: VOLVO V40
Silnik: 1.6EB
Rocznik: 2013
Postów: 1,144
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Tu masz taką podstawową wersję instrukcji RSE: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Było Mondeo Mk4 2.2TDCi 2010 -> jest Volvo V40 1.6EB 2013
radkor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2020, 19:48   #27
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment System)

Niestety nie ma PDF. Tylko online która podesłał wyzej @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Swoją sroga... ostatecznie dołożyłem u siebie ten system Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2021, 11:40   #28
Kiler2196
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 03-11-2016
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.5 V6
Rocznik: 2005
Postów: 70
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Cześć, też zamierzam zamontować DVD w zagłówkach dla dzieciaków. Zastanawiam się nad nieoryginalnymi 9 -cio calowymi monitorkami z napędem DVD/bluray + wyjścia na USB/kartę pamięci.

Jak się ogląda obraz z pozycji pasażera na tylnej kanapie? Nie za mała przekątna ekranu (9")?
Kiler2196 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2023, 14:42   #29
chelek04
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 25-08-2019
Skąd: Szczecin
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 8
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Cytat:
Napisał metmusic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nie ma PDF. Tylko online która podesłał wyzej @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Swoją sroga... ostatecznie dołożyłem u siebie ten system Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć mógłbyś dać znać czy dorobiłeś wiązkę sam czy udało się gdzieś kupić? Ciężko gdziekolwiek znaleźć wiązkę łączącą oba fotele. Może ktoś inny podchodził do tematu?
__________________
2015 - 2018 Ford Fiesta 1.4
2018 -.... Ford S-max 2.0
chelek04 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.