Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-02-2012, 16:47   #11
Jankos85
ford::beginner
 
Avatar Jankos85
 
Zarejestrowany: 30-05-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.6 16v 100 KM
Rocznik: 2006
Postów: 23
Domyślnie Odp: jakie wybrać czujniki parkowania?

A jaką mają średnią, bo jutro przychodzi zamówiony przeze mnie zderzak, i sprawdzę średnicć otworów jeśli jest 21-21,5 mm to ok bo wiekszosc czujników na allegro made in china ma taką średnicę.

A zderzak jest taki :

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

__________________
Nie każda morda pasuje do Forda.

Ostatnio edytowane przez Jankos85 ; 14-02-2012 o 17:13
Jankos85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2012, 18:19   #12
mawof
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: jakie wybrać czujniki parkowania?

Czesc,
Co do srednicy Ci nie pomoge bo nie pamietam. Wiem, ze mam ten zestaw: http://allegro.pl/oryginalne-czujnik...083083057.html i sa zamontowane w oryginalnych otworach w zderzaku. Tyle ze ja mam seryjny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. A tutaj masz link to aukcji w ktorej masz pomiary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... http://allegro.pl/valeo-czujnik-czuj...106237506.html

Mam nadzieje, ze pomoglem, choc troche Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Jak mowie ja jestem bardzo zadowolony. Jak narazie od roku nie mialem z nimi zadnego problemu. Z drugiej strony znajomy zakladal w tym samym czasie w swojej Alfie jakis chinski "stuff" i tez jeszcze dziala. Ja jednak wolalem dolozyc te 80zl i miec jednak Valeo.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2012, 18:23   #13
Jankos85
ford::beginner
 
Avatar Jankos85
 
Zarejestrowany: 30-05-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.6 16v 100 KM
Rocznik: 2006
Postów: 23
Domyślnie Odp: jakie wybrać czujniki parkowania?

Aha czyli bezpośrednio na czyjnik nakłada się ten kołnierz który będzie siedział razem z czujnikiem w zderzaku. hmm dzisiaj kurier ze zderzakiem nie dotarł ale jak tylko dotrze to pomierze dokładnie (jakoś) te dziury z zderzaku.
__________________
Nie każda morda pasuje do Forda.
Jankos85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2012, 09:00   #14
Jankos85
ford::beginner
 
Avatar Jankos85
 
Zarejestrowany: 30-05-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.6 16v 100 KM
Rocznik: 2006
Postów: 23
Domyślnie Odp: jakie wybrać czujniki parkowania?

zderzak dojechał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wygląda tak:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
By [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] at 2012-02-16

Teraz tylko jakoś pomierzyć te otwory i kupić czujniki.
__________________
Nie każda morda pasuje do Forda.
Jankos85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2012, 12:41   #15
cygerman89
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-12-2011
Skąd: kraków
Model: focus mk1
Silnik: 1.6
Rocznik: 2000
Postów: 30
Domyślnie Odp: jakie wybrać czujniki parkowania?

Witam. Ja mam taką dość nietypową zachciankę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mianowicie chciałbym aby czujniki były cały czas aktywne i wyświetlacz był włączony (głównie chodzi mi o włączony wyświetlacz ) i tak zastanawiam sie czy kupić czujnik 8 sensorowy i zamiast podłączać przednie sensory pod hamulec to podłączyć je pod światła pozycyjne tak aby czujnik był cały czas włączony, a kiedy włączy wsteczny bieg normalnie tylne czujniki przejmą priorytet i one będą wskazywać. Lub też kupić 4 sensorowe i je podłączyć pod światła pozycyjne a nie światło cofania.
To jest moja wykminiona teoria ale czy to będzie działać tak jak ja chce czyli wyświetlacz będzie cały czas włączony ??????
Wiem jestem dziwny ale jak zrobie to co mam w planach i bedzie dobrze działać to się podzielę wynikami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cygerman89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2012, 13:01   #16
laurentii
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-09-2011
Skąd: Śląsk
Model: mk2 FL
Silnik: 1.6 115 KM
Rocznik: 2009
Postów: 158
Domyślnie Re: jakie wybrać czujniki parkowania?

No to będziesz stać w korku i będą Ci pikać, trochę bez sensu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
laurentii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2012, 13:06   #17
cygerman89
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-12-2011
Skąd: kraków
Model: focus mk1
Silnik: 1.6
Rocznik: 2000
Postów: 30
Domyślnie Odp: jakie wybrać czujniki parkowania?

hmmm no tak masz racje :/ No to myślę dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cygerman89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2012, 14:07   #18
cygerman89
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-12-2011
Skąd: kraków
Model: focus mk1
Silnik: 1.6
Rocznik: 2000
Postów: 30
Domyślnie Odp: jakie wybrać czujniki parkowania?

no tak ale jeśli chodzi o korek to byłby przecież przednie sensory i tak są ciągle aktywne bo czesto w korku sie jedzie stoi jedzie stoi jedzie stoi jedzie stoi i tak przez 20 minut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a jeśli by pikanie denerwowało to można je "wyłączyć" bo ni ono średnio potrzebne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lub wsadzić włącznik/wyłącznik i używać tylko podczas parkowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cygerman89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2012, 13:06   #19
mawof
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: jakie wybrać czujniki parkowania?

Siema,
Czesc, z tego co wiem, to przeciez jak tylne podepniesz pod lampe cofania to tylnie czujniki wlacza sie tylko przy cofaniu. A z tego co wiem standardowo podpiete przednie wlaczaja sie tylko przy niskiej predkosci. Nie wiem dokladnie jak to jest zrobine (bo mi to nie potrzebne). Ale zmierzam do tego ze jesli podepniesz przod i tyl zgodnie z sztuka to beda sie zalaczac tylko przy cofaniu lub wolnej jezdzie do przodu... a pikac beda jak bedzie przeszkoda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Co do wylaczenia pikania to chyba tylko przez wyjecie mic. z gniazda, ale przelacznik pewie tez sie da zapodac.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2012, 08:37   #20
Jankos85
ford::beginner
 
Avatar Jankos85
 
Zarejestrowany: 30-05-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.6 16v 100 KM
Rocznik: 2006
Postów: 23
Domyślnie Odp: jakie wybrać czujniki parkowania?

Panowie a czy ktoś z was ma czujniki fabyczne w tylnym zderzaku chodzi mi o Fordowski paktronik.
Czy ktoś mógłby zmierzyć średnicę tych kołnierzy czy podkładek na zderzaku to b. ważne.
__________________
Nie każda morda pasuje do Forda.
Jankos85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.