Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-01-2016, 20:52   #1
levski86
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 18-01-2016
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 8
Domyślnie Focus MK2 poszukiwany

Drodzy forumowicze,
Jakiś czas temu na świat przyszedł mój syn i nasze autko, w które sami czasami się nie mieściliśmy jest już w ogóle za małe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W kręgu zainteresowań znalazł się Ford Focus MK2 kombi (1,8 lub 2,0 diesel). Budżet nie jest zbyt wielki, ale może coś się znajdzie w okolicy 16-17k (wiadomo, że można coś dołożyć jak ma być bardziej warte kupna). Da się?

Jak na razie przeglądam oferty i analizuję co i jak. Wkrótce trzeba będzie znaleźć czas żeby podjechać gdzieś czasami coś pooglądać.

Jestem z okolic Wrocławia, więc Dolny Śląsk i tereny przyległe to będzie główny rejon poszukiwań. Mam człowieka w Krakowie, więc jak będzie miał czas to też może pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak jak piszecie na forum - jest wiele dziwnych ogłoszeń, a co myślicie np o tym:
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - podałem już VIN (WF0SXXGCD59B38816) w innym dziale do sprawdzenia... bardzo niski przebieg.

Czy w większości tych aut znajdę isofix? Bo jeśli chodzi o podgrzewanie przedniej szyby to chyba większość ją ma - zapewne fajny gadżet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem otwarty na wskazówki i Wasze zdanie co do nabywania Focusa.

levski86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2016, 21:46   #2
paciej
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-12-2012
Skąd: Szczecin
Model: S-MAX Durashift, Focus MK2 CVT
Silnik: 2.0TDCI, 1.6 TDCI
Rocznik: 2009,2005
Postów: 68
Domyślnie Odp: Focus MK2 poszukiwany

Nigdzie w ogłoszeniu, nie padło słowo bezwypadkowy, co daje do myślenia. Oczywiście, nie znaczy to, że należy to auto przekreślić ale bliżej mu się przyjrzeć. Isofix w większości przypadków musisz sam dołożyć. Koszt ok 90 zł + 20 min roboty. Znajdziesz na Forum informację jak to zrobić. Jeśli chodzi o silnik to 2.0 polecam, sam taki posiadam i jestem zadowolony z jego osiągów i szukaj koniecznie z podgrzewaną przednią szyba, bo nie każdy ją posiada. Zaproponował bym Ci swojego, ale cena jest dużo wyższa. Resztę pozostawiam kolegom z forum, którzy potrafią wiele odnaleźć.

Ostatnio edytowane przez paciej ; 18-01-2016 o 21:53
paciej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 07:33   #3
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Focus MK2 poszukiwany

Szukasz za 16-17 a wrzucasz droższe i być może + opłaty...
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 08:28   #4
levski86
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 18-01-2016
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 8
Domyślnie Odp: Focus MK2 poszukiwany

Dzięki za pierwsze wskazówki.
To droższe wrzuciłem, bo zastanawia mnie Wasza opinia nt. takich przebiegów. Chciałbym się zmieścić w budżecie, bo nastawiam się, że na początku jakiś pakiet startowy trzeba będzie zrobić, typu filtry, olej itp. Niektóre modele sprzedawane są po wymianie rozrządu, ale nie wiadomo w jakim stanie jest dwumasa. Jeśli coś będzie warte więcej, to może da się coś do budżetu dołożyć.

Wieczorem jeszcze trochę pogrzebałem i znalazłem np.:

- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - 2.0, garażowany, 1 właściciel, auto klima, radio sony, el. wszystkie szyby, brak podgrzewanej przedniej szyby, sprowadzony do Polski

Dla porównania:
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - 1.8, podgrzewana przednia, klima manual, el. szyby przednie, kupiony w Polsce

- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - sprowadzony ale zarejestrowany, szkoda, że brak zdjęć ze środka, a daleki rewir żeby jechać wyłącznie na słowo sprzedawcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy wszystkie 2.0 diesel posiadają DPF? Pytam, ale nie z jakiejś wielkiej obawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
levski86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 08:35   #5
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Focus MK2 poszukiwany

Idziesz w złym kierunku, szukaj z PL salonu
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 08:48   #6
levski86
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 18-01-2016
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 8
Domyślnie Odp: Focus MK2 poszukiwany

Rozumiem, że takie autko będzie łatwiej zweryfikować. Czasami widzę jakby z PL wychodziły trochę słabiej wyposażone, no ale w sumie to klient kupował to, co chciał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przykładowe krajowe:
- czerwony ale nieźle wyposażony: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- z Rybnika i podany VIN [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez levski86 ; 19-01-2016 o 15:38
levski86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 20:13   #7
levski86
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 18-01-2016
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 8
Domyślnie Odp: Focus MK2 poszukiwany

Nie wiedziałem, że Focusy też mają swoją wersję "S" - bez alufelg 1000 zł mniej, z filtrem cząstek stałych, drugi koniec Polski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ogólnie widzę, że nie ma za dużo ofert z silnikiem 2.0.
levski86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 20:25   #8
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Focus MK2 poszukiwany

Postaraj sie o numer VIN jak juz cos wrzucasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 21:07   #9
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,972
Domyślnie Odp: Focus MK2 poszukiwany

Cytat:
Napisał levski86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Tak jak piszecie na forum - jest wiele dziwnych ogłoszeń, a co myślicie np o tym:
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - podałem już VIN (WF0SXXGCD59B38816) w innym dziale do sprawdzenia... bardzo niski przebieg.
Powiem tak bardzo dziwne auto z Hessen a przeglady w Hamburgu robione to zastanawia
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 21:13   #10
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Focus MK2 poszukiwany

Kolego nie Hessen tylko Sachsen jak juz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie pisalem nic, ale jezdzic na serwis do Hamburga, ktory jest ok. 550km odlegly to burżuazja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus ii , ford , kupno


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.