Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-11-2010, 18:46   #1
pawlos19
 
Postów: n/a
Domyślnie Mechanik od tdci Płock

Witam koledzy walczyłem z migającą kontrolką świec żarowych w moim tdci na początku tego roku... słynny mechanik z Gozdowa koło Płocka wymienił mi wszystkie wtryski zaraz po tym reklamowałem kilka razy bo coś nie grało i migała nadal no ale w końcu to opanował, wszystko było dobrze do dziś... jadę sobie normalnie i kontrolka znowu się odezwała foka straciła moc aż mi się odechciało tego silnika... samochód stoi już u niego ciekawe co jutro powie? może znacie dobrego mechanika od diesli w Płocku lub okolicach? z gory dzięki za odp.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2010, 19:01   #2
zsberg
ford::professional
 
Avatar zsberg
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 13-08-2009
Skąd: Płock
Model: Mondeo MKI
Silnik: 1.8 TD 90KM
Rocznik: 4.1995
Postów: 1,217
Domyślnie Odp: Mechanik od tdci Płock

Chyba najbardziej znany szpec od diesli w Płocku to Sławek Białaszewski. Ma warsztat za torami na Bielskiej. Wjeżdża się do niego przez plac gdzie stoją pomniki, na przeciw ulicy Targowej. Tyle, że ten z Gozdowa to chyba rodzina, ale pewien nie jestem.

Być może problem mógłby rozwiązać Andrzej Zawalski który ma warsztat na tyłach InterCarsu. Elektromechanik, ale także uważany za cudotwórcę, a u Ciebie coś chyba z elektroniką jest.

Poza tymi dwoma to chyba w Płocku nikt Ci nie pomoże. No chyba ze chcesz wymienić sobie klocki i olej, bo reszta stoi na takim poziomie jaki sam doświadczyłeś.
__________________
Pilnować będziesz poziomu oleju w silniku, bo turbina Twa potrzebuje go niezmiernie, a wymiany oleju pilnować będziesz bardziej, niźli wierności kobiałki Twej. Lepsza bowiem niewierność małżeńska, niźli w dieslu Twoim malutka usterka
zsberg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2010, 19:20   #3
pawlos19
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mechanik od tdci Płock

Słyszałem właśnie o Sławku i racja to brat tego z Gozdowa ale podobno bardziej uczciwy... Zobaczymy co jutro mi tamten powie i będzie trzeba coś działać. Wielkie dzięki za odpowiedź
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2010, 14:30   #4
pawlos19
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mechanik od tdci Płock

Finał sprawy, okazało się że wtryski się rozkodowały... zakodował je od nowa koszt 150zł i foka śmiga... pytam go czy to normalne? a on mówi tak może ci się to zdarzać mamy takiego klienta który przyjeżdża regularnie co pół roku na kodowanie bo tdci mu staje i ostatnio z belgi na lawecie jechał bo kontrolka świec zaczęła mrugać. Teraz pytanie co zrobić żeby się tak nie działo? zmienić mechanika? bo nie mam zamiaru żeby wtryski mi się rozkodowywały kiedy chcą i nie wiadomo ile km od domu
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2010, 17:18   #5
zsberg
ford::professional
 
Avatar zsberg
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 13-08-2009
Skąd: Płock
Model: Mondeo MKI
Silnik: 1.8 TD 90KM
Rocznik: 4.1995
Postów: 1,217
Domyślnie Odp: Mechanik od tdci Płock

Cytat:
Napisał pawlos19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz pytanie co zrobić żeby się tak nie działo? zmienić mechanika? bo nie mam zamiaru żeby wtryski mi się rozkodowywały kiedy chcą i nie wiadomo ile km od domu
To pytanie musisz zadać w dziale FOCUS. Tam pewnie chłopaki pomogą.
__________________
Pilnować będziesz poziomu oleju w silniku, bo turbina Twa potrzebuje go niezmiernie, a wymiany oleju pilnować będziesz bardziej, niźli wierności kobiałki Twej. Lepsza bowiem niewierność małżeńska, niźli w dieslu Twoim malutka usterka
zsberg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2010, 18:37   #6
pawlos19
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mechanik od tdci Płock

Narazie chodzi przy okazji podjade do tego Sławka o którym pisałeś zobacze co powie na to.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2011, 20:44   #7
bielski wojciech
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-09-2010
Skąd: płock
Model: MOndeo mk3
Silnik: 1.8 duratec
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Mechanik od tdci Płock

a byłeś na otolińskiej za krusem obok serwcombu przy wektrze bud
bielski wojciech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2015, 09:31   #8
andrzej509
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mechanik od tdci Płock

Witam polecam,, Auto Naprawa Daniel Betkowski,,
gościa z miejscowości Dzięgielewo 15 km od Płocka, ma tam warsztat i zna się na rzeczy ,,, miałem problem z moją toyotą brak mocy i skumlenie wycie w silniku wpakowałem kupę kasy w warsztacie w gozdowie i nic nie pomogli już mi chcieli pompę wspomagania wymieniać .... A okazało się że filtr paliwa był zapchany... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez andrzej509 ; 14-03-2015 o 09:33
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.