Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-10-2016, 23:11   #11
kristov007
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 02-10-2014
Model: C-MAX
Silnik: 1.6 DOHC TCI
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led

Wielkie dzięki za odpowiedź tego mniej więcej było mi trzeba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest ktoś dobry w tym temacie na forum w rozsądnej odległości od Leszna w Wlkp? pewnie sam przez ELM327 tego nie zrobię?

kristov007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2016, 15:49   #12
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led

Panowie jak u was swieca ledy w poliftach .Ja wstawiłem teraz z ledami poprzednio miałem zwykłe (działały idealnie)do fiesty z 2012 przedlift .U mnie działaja ledy po przekreceniu zapłonu a wydaje mi sie że powinne działać jako postojowe ciemniejsze i po właczeniu zapłonu jasniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dopiero jak się włączy światła normalne soczewkowe to powinne sie przyciemniac tak jest w mondeo mk4 a we fieście mógłby ktoś sprawdzic jak jest z góry dziekiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez dario6273 ; 15-11-2016 o 15:51
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2016, 21:26   #13
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led

Swiatła poliftowe !!! ledy z soczewkami działają w przedlifcie tak samo jak w poliftach wszystko działa jak fabryka dałaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. można zmieniać (przy okazji zmiany przodu ) tylko trzeba odpowiednio podpiąć do instalacji , trzeba tez zmienić wtyczki na poliftowe .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Nic nie trzeba aktywować ani zmieniać BCM-a tylko dobrze podłączyćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2016, 21:07   #14
wilczek__85
ford::amateur
 
Imię: Sylwek
Zarejestrowany: 08-07-2012
Skąd: Radzionków
Model: Fiesta MK7
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led

Cześć, czy mógł bym prosić o schemat podłączenia lamp przedliftowych na poliftowe . Tak by leży działały jako dzienne ? Czy po prostu wysterowac po stacyjce na przekazaniu ?
wilczek__85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2016, 21:32   #15
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Zmiana lamp zwykłych na soczewke z Led

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] coś kombinował w tym temacie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Udało się, ale nie znam szczegółów...
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2017, 22:38   #16
mdyrka
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 05-05-2017
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta mk7 FL
Silnik: 1.0 100KM
Rocznik: 2013
Postów: 12
Domyślnie Lampy przednie soczewki z LED zamiast zwykłych

Dzień dobry
W związku z tym, że stałem się dziś właścicielem Fiestki MK7 FL po kolizji i muszę wymienić obie lampy (mam zwykłe) pomyślałem, że wymieniłbym je na wersję soczewkową z LED. Jak dużo kombinacji jest przy takiej zmianie? Bo w jednym temacie na forum stwierdzono, że wszystko jest plug&play, a w drugim, że trzeba przeprogramować: moduł? komputer? Wydaje mi się, że temat nie może być zbyt skomplikowany, bo widzę sporo "bezwypadkowych" golasów z Francji lub innych Niemiec z takimi właśnie lampami... Czy ktoś z Państwa robił taki manewr lub po prostu zna się i może to potwierdzić na 100%?

Pozdrawiam
Michał
mdyrka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2017, 11:01   #17
impresja
ford::average
 
Avatar impresja
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-04-2016
Skąd: Cieszyn
Model: Fiesta
Silnik: 1.0 Ecoboost 125 PS
Rocznik: 2014
Postów: 129
Domyślnie Odp: Lampy przednie soczewki z LED zamiast zwykłych

a szukałeś na forum czy już o tym nie było?
impresja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2017, 12:47   #18
mdyrka
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 05-05-2017
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta mk7 FL
Silnik: 1.0 100KM
Rocznik: 2013
Postów: 12
Domyślnie Odp: Lampy przednie soczewki z LED zamiast zwykłych

Cytat:
Napisał impresja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a szukałeś na forum czy już o tym nie było?
Szukałem (tak jak z resztą napisałem w poście) i znalazłem sprzeczne odpowiedzi i stąd moje pytanie.
mdyrka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2017, 16:33   #19
impresja
ford::average
 
Avatar impresja
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-04-2016
Skąd: Cieszyn
Model: Fiesta
Silnik: 1.0 Ecoboost 125 PS
Rocznik: 2014
Postów: 129
Domyślnie Odp: Lampy przednie soczewki z LED zamiast zwykłych

ja gdzieś na forum widziałem, że problem jest z dziennymi led <-> postojówki led tzn. świecą na odwrót (wtedy kiedy powinno mocno to świecą słabo) i coś z podmianą kabli we wtyczce jest potrzebne, ale czy masz w swojej światła dzienne? (żarówkowe)?
impresja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2017, 17:03   #20
mdyrka
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 05-05-2017
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta mk7 FL
Silnik: 1.0 100KM
Rocznik: 2013
Postów: 12
Domyślnie Odp: Lampy przednie soczewki z LED zamiast zwykłych

Cytat:
Napisał impresja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja gdzieś na forum widziałem, że problem jest z dziennymi led <-> postojówki led tzn. świecą na odwrót (wtedy kiedy powinno mocno to świecą słabo) i coś z podmianą kabli we wtyczce jest potrzebne, ale czy masz w swojej światła dzienne? (żarówkowe)?
No właśnie w jednym temacie też coś takiego wyczytałem. Wtyczki trzeba przerabiać w przedliftach (wtyczka 9pin), bo one nie miały dziennych, natomiast wszystkie polifty (o ile wiem) dzienne posiadają (wtyczka 10pin). W drugim natomiast ktoś pisał, że po prostu wstawił soczewki z LEDami zamiast zwykłych lamp i nic nie programował i było ok. I pytanie brzmi - jak jest w rzeczywistości, ewentualnie od czego to zależy. Tak, wiem, że najłatwiej byłoby podłączyć i sprawdzić, ale aktualnie nie mam ani lamp z LED (dodatkowo nie jestem pewien, czy będą w ogóle pasować), ani auta (bo stoi w warsztacie i tam m.in. mają właśnie wymienić lampy).
mdyrka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.