Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-02-2020, 09:05   #2181
pawcio98
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-04-2015
Skąd: małopolskie
Model: Focus
Silnik: 1,6 benzyna LPG
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał kolo1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz zchciało mi się mirror link na radiu jest apka easy connect zainstalowałem taką na telefonie z andkiem 9 z google play. Nie udaje się sparować po wifi ani gdy radio udostępnia wifi ani gdy telefon jest routerem. Urządzenia się nie widzą. Na radiu jest czerwony napis przy parowaniu "unautorised".

Musi być po USB?
Miałem podobnie mam andka 8.1 i u mnie działa mirror ale tylko na oryginalnej aplikacji zaimplementowanej w radiu. Jak zaktualizowałem ja w radiu to się nie łączyło. Czyli odpalam easy con w radiu (ona ma skrócona nazwę może żeby się nie aktualizowała ) nastepnie wyskakuje kod QR pobieram tę samą apke włączam ja na telefonie pojawiają się opcje łączenia USB Wi-Fi i wifi Direct wybieram wi fi i łączy się. Problem jest taki że niemożna sterować z poziomu radia i zablokować ekranu na telefonie.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka

pawcio98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2020, 09:59   #2182
kolo1
ford::beginner
 
Imię: Domi
Zarejestrowany: 31-12-2019
Model: Focus MK2 lift wagon
Silnik: 1800
Rocznik: 2009/2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał pawcio98 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem podobnie mam andka 8.1 i u mnie działa mirror ale tylko na oryginalnej aplikacji zaimplementowanej w radiu. Jak zaktualizowałem ja w radiu to się nie łączyło. Czyli odpalam easy con w radiu (ona ma skrócona nazwę może żeby się nie aktualizowała ) nastepnie wyskakuje kod QR pobieram tę samą apke włączam ja na telefonie pojawiają się opcje łączenia USB Wi-Fi i wifi Direct wybieram wi fi i łączy się. Problem jest taki że niemożna sterować z poziomu radia i zablokować ekranu na telefonie.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
U mnie nie prosi o autoryzację telefonu i się nie łączą urządzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz na którymś urządzeniu włączony hotspot?
kolo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2020, 10:08   #2183
pawcio98
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-04-2015
Skąd: małopolskie
Model: Focus
Silnik: 1,6 benzyna LPG
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał kolo1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie nie prosi o autoryzację telefonu i się nie łączą urządzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Masz na którymś urządzeniu włączony hotspot?
Tak na telefonie

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
pawcio98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2020, 10:38   #2184
pawcio98
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-04-2015
Skąd: małopolskie
Model: Focus
Silnik: 1,6 benzyna LPG
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał pawcio98 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak na telefonie

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
Poszukaj w sieci aplikacji easy con ja mam wersję 288
Nie easy connect.
I spróbuj z nią.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
pawcio98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2020, 11:04   #2185
agmar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2020
Model: kuga
Silnik: 2,0 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 11
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pierwsze Spróbuj połączyć się z bluetooth .
Potem pomyślimy
A może być tak że trzeba w radiu przestawić can pod dany model samochodu?? I dlaczego tak ważna jest próba połączenia się z bluetooth?
agmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2020, 11:43   #2186
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał agmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może być tak że trzeba w radiu przestawić can pod dany model samochodu?? I dlaczego tak ważna jest próba połączenia się z bluetooth?
A jaki masz teraz ustawiony?
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2020, 12:09   #2187
agmar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2020
Model: kuga
Silnik: 2,0 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 11
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Teraz nie wiem, jest oryginalnie tak jak było nic nie zmieniałem, znalazłem info na youtu że jest taka możliwość dlatego pytam

Po jednej konsultacji z elektronikiem doszliśmy do wniosku że trzeba spróbować zobaczyć jak jest ustawiony can w radiu a jak będzie dobrze to odłączyć oryginalny moduł BT/VC może wówczas ruszy i nie będzie chciał synchronizować się z tym modułem a reszta powinna działać skoro can pracuje.

Ostatnio edytowane przez agmar ; 05-02-2020 o 08:42
agmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2020, 16:05   #2188
agmar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2020
Model: kuga
Silnik: 2,0 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 11
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Kolejne testy i niestety nadal nie działa, próba podłączenia się z tą wtyczką can tx powoduje zawieszenie radia na aplikacji ford sync. Połączenie bluetooth zadziałało z małym ale czyli brakiem audio można odbierać, dzwonić ale słychać na telefonie.
System w tym radio to android 10 i za nic nie mogę znaleźć gdzie jest możliwość przestawienia CANBUS. już miałem ochotę odinstalować aplikacje z androida ford sync

Jeszcze takie pytanie jak odłączyć BT/CV podobno jest za schowkiem ale wystarczy odpięcie tego modułu?? może wówczas nie będzie can uruchamiał automatycznie aplikacji ford sync??

Ostatnio edytowane przez agmar ; 05-02-2020 o 16:33
agmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2020, 19:12   #2189
bodzio17
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 26-07-2011
Skąd: Piaski
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 192
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Testował ktoś chińczyka w Mondeo MK5?
Mam u siebie SYNC1 - wymiana na SYNC2 (drugi panel klimatyzacji + navi z USB + inna drobnica, kabelki/przedłużka) trzeba liczyć ok. 1000PLNów, to jest kwota, którą jeszcze bym zaakceptował, za SYNC3 trzeba by liczyć ponad 2000-2500PLNów, dla mnie nie warto aż tyle. W Mondku MK4 zainstalowałem "chińczyka" zamiast ubitego Blaupunkta FX i jestem w miarę zadowolony, nie wiem na ile dopracowana jest współpraca tych grajków z Mondkiem MK5.
bodzio17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2020, 20:38   #2190
rychu.zychu
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk4 GoldX, EDGE Titanium
Silnik: 1.8 TDCI , 3.5 V6
Rocznik: 2008 , 2015
Postów: 462
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Kolego @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tu masz temat stacji z androidem w Mondeo mkV :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
rychu.zychu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.