Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-09-2014, 00:24   #11
Bradlej
ford::amateur
 
Avatar Bradlej
 
Imię: BRD
Zarejestrowany: 04-07-2013
Skąd: UK
Model: Mondeo Ghia MK4
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Skrzypi z okolic prawego nadkola od czego to może być ?

Cytat:
Napisał grodek75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez problemu kupisz wszystkie elementy takie jak sworznie czy tuleje osobno:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wiem, że mechanicy w UK nie cieszą się zbyt wielkim poważaniem, ale chyba nawet tam znajdzie się ktoś kto będzie potrafił to zrobić?
Części mam już sprawdzone to nie problem, problemem są właśnie mechanicy, z którymi przeszedłem już swoje.
Gożej jak po wymianie by się okazało l, że to nie guma na tulei skrzypiała tylko sworzeń. Dlatego pomysł był ze smarem jednak moi mechanicy WD 40 używają do wszystkiego. Swoją drogá o mechanikach w Anglii chodzą już legendy, raz mi założyli tarcze z przodu od mk3 i dobrze że dojechalem do Polski calo a kierownica tak telepało, że ciężko było utrzymać. Od tej pory części zazamawiam sam i jestem pszy każdej wymianie. Kupując Mondeo nie wiedziałem że tak częstym gościem Brdę różnych warsztatów. Dzięki za pomoc !

Bump:
Cytat:
Napisał lesiux Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak na postoju kręcisz kierownicą to słychać? Jeśli tak to łożysko na mcpersonie prawdopodobnie. Z tym, że powinni to sprawdzić jak wymieniali amorki, bo teraz znowu by trzeba było wszystko rozbierać.
Nie to też już przerabiałem, wymieniając juz dwa łożyska amortyzatora z prawej strony. Tamte to stuki, a to ewidentnie jest gumowe skrzypienie . Prawie pewny jestem, że to wina tulei, więc pewnie wymienie cały wahacz. Odezwę się jak te piski dadzą mi się cieszyć ciszą.

Bradlej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2014, 18:52   #12
bzyqacz
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 29-01-2011
Skąd: Wrocław
Model: Kombi
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 8
Domyślnie

Panowie czy smar i pryskanie to jest rozwiazanie?na ile na chwilę.powiadasz ze elementy kolumny były sprawdzone?A czy dobrze zamontowane?tuleja wachlarza powiadasz?nawet nie pryskaj..wymień pryskanie chwilowo tylko pomoże a służy jakieś masz?tuleja wybita?dobra łyżka i sprawdzisz sam na kanaleGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bzyqacz
bzyqacz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2014, 18:59   #13
bzyqacz
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 29-01-2011
Skąd: Wrocław
Model: Kombi
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 8
Domyślnie

Ja się nauczyłem jednego robisz coś to wymieniaj parami po co podwójna robota podwójne koszta kolumna na wierzchu była to trzeba było wymienić koszta większe ale spokój I pewność jest przynajmniej..przykład mojego teścia robiłem mu amorki w cytrynie mówiłem kup to i to kl mam na wierzchu to za jednym zamachem się zrobi ale on był mądrzejszy ale kij ma dwa końce nie minęły 2 tygodnie łożyska szlak trafił i co podwójna robota

bzyqacz
bzyqacz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk4 , skrzypienie zawieszenia , tuleja wahacza , wahacz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.