Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-10-2014, 15:42   #1
Lechu3
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 04-10-2014
Model: ford mondeo MK3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 287
Domyślnie wpadł kawałek zapachu do kratki

Witam wszystkich, mam może banalnie głupie pytanie które mnie nurtuje; do środkowej kratki wpadł mi kawałek plastiku od zapachu.Moje pytanie czy tam się nic nie stanie bo nie mogę go wyciagnąć.Tam są chyba same rurki wentylacyjne.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Lechu3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2014, 10:23   #2
TSRules
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 27-05-2010
Skąd: Ziemia
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 1998
Postów: 357
Domyślnie Odp: wpadł kawałek zapachu do kratki

spokojnie, nic się nie stanie, wentyl jest dalej, a nawet jeśli to nie z takimi paprochami sobie poradzi
TSRules jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2014, 11:09   #3
Yabollek
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2.0L Duratorq DI HPCR (125PS)
Rocznik: 2006
Postów: 182
Domyślnie Odp: wpadł kawałek zapachu do kratki

Miałem podobny problem tylko mi hałasowało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jeśli nic ci się nie tłucze to olej, jeśli coś stuka lub lata na zakrętach to zastosuj patent z odkurzaczem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja odkurzaczem possałem trochę, nic nie wyciągnąłem ale udało się to coś jakoś zablokować aby już nie latało, nie rozebrałem kratki tylko podpiąłem i uszczelniłem taśmą klejącą rurę odkurzacza od strony rury nawiewu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Possało trochę i przestało latać na zakrętach...
Yabollek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2014, 16:47   #4
Lechu3
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 04-10-2014
Model: ford mondeo MK3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 287
Domyślnie Odp: wpadł kawałek zapachu do kratki

Dziękuję za odpowiedż na szczęście nic tam nie stuka ani nie lata, dzięki tak jak kolega Yabollek napisał,oleje to.
Lechu3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.