Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2015, 09:55   #191
RadiZubrzyk
ford::amateur
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 17-04-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo Mk IV
Silnik: 2.0 EcoBoost SCTi
Rocznik: 2012
Postów: 1
Smile Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Hej! Witajcie, to mój pierwszy post, także jestem lekko stremowany, ale liczę na Waszą wyrozumiałość. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A teraz wracając do tematu - najlepszy serwis Forda? Jako, że jestem dumnym Warszawiakiem to stawiam na ASO Auto Plaza na Popularnej. Od kilku ładnych lat jestem stałym klientem i nigdy, ale to nigdy nie miałem jakiś nieprzyjemnych sytuacji. Zawsze wszystko szło ładnie, szybko, bezboleśnie i "cacy". Jak tylko mój Ford wracał do mnie to miałem szerokiego banana na twarzy i od razu ruszałem w trasę. A o to chyba w tym wszystkim chodzi? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

RadiZubrzyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2015, 15:36   #192
Gaius1984
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-07-2012
Model: Focus MK3
Silnik: 1,6 EB 150KM
Rocznik: 2012
Postów: 58
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Witam
Ja niestety negatywnie o serwisach we Wrocławiu
Pol-Motors - nieterminowy a ich blacharnia to dramat (jak dla mnie)
Germaz - tutaj dramat (jesteśmy na drodze sądowej) wszystko ładnie pięknie jak przyjedziesz zrobić serwis ew. kupić. Natomiast jak masz reklamacje to Cię zbywają jak natręta. Co do terminów napraw to też słabo. Jak oddałem auto na gwarancyjną naprawę to z 1 dnia zrobił się ponad tydzień przy czym sam musiałem dzwonić i dowiadywać się czy coś wiadomo.
Na szczęście już po gwarancji i można z lepszych warsztatów korzystać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gaius1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 13:23   #193
rzepetto
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-01-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 68
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Ja odradzam Germaz we Wroclawiu na Strzegomskiej. Partactwo, robienie na odwal się, na szybko i byle jak, co gorsza nie sprawdzają czy usterka została naprawiona przed zwrotem auta. Tyle w temacie.
rzepetto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2015, 08:17   #194
mfraczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-11-2014
Model: Focus III
Silnik: 105 KM
Rocznik: 2014
Postów: 58
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

to ja dla odmiany pochwalę City Car w Gliwicach.

przy zmianie opon w ramach gwarancji wymienili mi czujnik ciśnienia, choć oficjalnie został on źle zamontowany przez norauto i uległ zniszczeniu, więc mogli wziąć za to kasę.

malowanie przytarcia na drzwiach szybko i sprawnie, samochód zastępczy bez gadania, załatwili też wszelkie formalności z ubezpieczycielem.

na tę chwilę jestem b. zadowolony
mfraczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2015, 08:34   #195
mkuczara
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 04-04-2014
Model: FORD S-MAX
Silnik: 2.0 EcoBoost 203KM
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Witam wszystkich.
Nie mogę znaleźć nic na forum -> jak serwis w Krakowie - pierwszy przegląd po roku do zrobienia (S-MAX)
mkuczara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2015, 15:17   #196
kreatin
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-01-2008
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 0
Domyślnie Re: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Frank-Cars Częstochowa.
Odwiedziłem ten serwis kilka razy i jak do tej pory nie moge złego słowa powiedzieć.Konkretne ustalenia telefoniczne zawsze potwierdzały się podczas wizyty.
kreatin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2015, 14:02   #197
smok45
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-04-2012
Skąd: Inowrocław
Model: fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Witam! Mam prośbę -podpowiedzcie gdzie w Krakowie podjechać, aby konkretnie sprawdzić Focusa przed kupnem. Pozdrawiam!
smok45 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2015, 22:14   #198
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Cytat:
Napisał Gaius1984 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pol-Motors - nieterminowy a ich blacharnia to dramat (jak dla mnie)
Napisz coś więcej w tym temacie - opisz proszę swój przypadek.
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2015, 20:55   #199
LiVeD
ford::beginner
 
Imię: ....
Zarejestrowany: 12-01-2015
Skąd: opolskie
Model: Audi SQ7, Audi A8 D4
Silnik: 4.0TDI, 4.2 FSI
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 41
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Witam szanowne zgromadzenie,

Chciałbym dodać swoje trzy grosze do tematu. Umówiony dziś byłem ze swoim Mondeo na sprawdzenie jakości niemieckiego serwisu i ich prawdomówności co do stanu samochodu w salonie samochodowym w Opolu Ford Chwaliński. Po przeczytaniu Waszych komentarzy odnośnie tego serwisu miałem małe obawy co do pozostawienia tam samochodu. Wizyta umówiona na godzinę 10.30, o godz. 10 telefon czy wszystko ok czy uda nam się dotrzeć na umówioną wizytę (dzień wcześniej dostałem SMS-a o przypomnieniu wizyty). Po przyjechaniu przywitał nas p. Mateusz Gładki kierownik serwisu (bardzo sympatyczny i według mnie kompetentny młody człowiek) i wyjaśnił zakres usług które zostaną wykonane w samochodzie oraz określi kwotę (telefon do City Car w Gliwicach odnośnie tej samej diagnostyki i cena!! za to samo 150zł więcej a Pani która miała mnie umówić kompletnie olała sprawę, podejście do klienta jak za czasów komuny!). Samochód został zabrany na diagnostykę (uaktualnienie softu, sprawdzenie stanu technicznego auta i co najważniejsze co niemiecki serwis pominął a u Chwalińskiego wychwycili nie dokręcony przewód dolotu powietrza, po dokręceniu nie ten samochód). Oczywiście zaproszenie na herbatę kawę i po półtorej godziny auto do odebrania. Testy wyszły pozytywnie na wszystkie moje pytania została udzielone szczegółowe wyjaśnienie.

Mowa końcowa
Z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis, człowiek który mnie obsługiwał p.Gładki kompetentny i znający się na zagadnieniu i cena tego serwisu i obsługa oraz zainteresowanie klientem w porównaniu do City Car w Gliwicach to niebo a ziemia. Cena jaką zapłaciłem to 220zł.
LiVeD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2015, 10:46   #200
persy
ford::amateur
 
Avatar persy
 
Zarejestrowany: 21-05-2011
Skąd: Gdańsk
Model: Fusion
Silnik: 1.4 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

BIG Autohandel Gdańsk
- póki chodziło tylko o standardowe przeglądy wydawali się być OK i robić dobrze (choć drogo - jak to ASO)
- ale jak zaczęły się problemy to niestety wyszło co innego:
przykład 1: zaczął mi uciekać płyn chłodniczy (0.5l w 2 tyg). Obejrzałem samochód i wyszło, że jest podejrzanie mokro pod chłodnicą. Jadę do ASO, mówię co i jak i sugeruje, że może być problem z prawej strony chłodnicy. Odpowiedź - jest OK, ubytek w wyniku parowania wody (jak!?!? ma parować z zamkniętego układu, poza tym, wcześniej przez 2 lata ubyło tyle co nic). Pojechałem do innego mechanika - po 15 minutach diagnoza - rozszczelniona chłodnica z prawej strony. Płyn wycieka, ale dopiero jak w układzie jest ciśnienie, statycznie tego nie widać. - tacy spece w ASO, ze nie potrafią sprawdzić wycieku
przykład 2: po wymianie sprzęgła w skrzyni biegów wykrzywili piny we wtyczce przewodu do sterownika - samochód raz odpala raz nie. Ciekawe co jeszcze zepsuli bo od czasu tej wymiany ciągle mam problemy i to coraz większe.

Generalnie - nie polecam.
I taka ciekawostka - mają jakieś tam dyplomy, że niby to najlepsze ASO Ford w Polsce, że klienci zadowoleni itp. No więc, faktycznie, prawie po każdej wizycie miałem telefon, czy jestem zadowolony z obsługi.... ale przestali do mnie dzwonić jak tylko raz powiedziałem, że nie jestem zadowolony.... No więc już wiem jak są te statystki zadowolenia robione - wystarczy nie dzwonić do niezadowlonych....
persy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.