Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-03-2018, 21:03   #1
ant6
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 22-03-2018
Skąd: Wrocław
Model: Ford
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005-2007
Postów: 0
Domyślnie Ford Focus MK2 2007 prośba o ocenę

Dobry wieczór prosze o ocenę
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

VIN WF0WXXGCDW7C37070

Dzwoniłem do sprzedającego, jest możliwośc podłączenia pod komputer i sprawdzenia w warsztacie z tym, że to warsztat w którym jest na bieżąco serwisowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., generalnie nie sprzeciwia się sprawdzenia miernikiem grubości lakieru itp.

Dziękuję

ant6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 21:37   #2
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 2007 prośba o ocenę

Za te pieniądze to nawet miło z jego strony, że się nie sprzeciwia. :-)
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2018, 05:49   #3
ant6
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 22-03-2018
Skąd: Wrocław
Model: Ford
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005-2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 2007 prośba o ocenę

No właśnie ��, jakby kręcił nosem to bym był pewien ��, czy warto jeszcze udać ludziom ? ��
ant6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2018, 21:06   #4
ant6
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 22-03-2018
Skąd: Wrocław
Model: Ford
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005-2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 2007 prośba o ocenę

autko jak dla mnie laika podejrzane trochę, chyba miał coś z przodem robione. Nie znam się ale pod pokrywą silnika idzie w poprzek taka belka do której mocowana jest chyba chłodnica. Belka jest w innym kolorze niż reszta samochodu, poza tym jak się przyjrzałem było coś napisane białym pisakiem, podobnie jak na szrotach opisują różne elementy ...więc ;P. Mówił, że takiego kupił ale jakoś nie wierzę ;P, że nic nie wie na ten temat i nie wydaje mu się to dziwne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ant6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2018, 21:20   #5
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 2007 prośba o ocenę

Cytat:
Napisał ant6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprawdzenia w warsztacie z tym, że to warsztat w którym jest na bieżąco serwisowan
takie zachowanie zawsze rozwala,nie ma jak kolesiostwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał ant6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
autko jak dla mnie laika podejrzane trochę, chyba miał coś z przodem robione. Nie znam się ale pod pokrywą silnika idzie w poprzek taka belka do której mocowana jest chyba chłodnica. Belka jest w innym kolorze niż reszta samochodu
to tylko ty wiesz,my nic niestety nie widzimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moze miał bum przodem i stad też cena?auto ma zaległą akcje serwisową z wentylatorem 8C203

Bump: autobaza milczy więc jeśli cos było raczej bez zgłaszania pewnie zrobione tanim kosztem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak ja szukam samochodu to poza szukaniem w necie korzystam z pomocy brata,po rejestracji mi ustala czy auto było walone czy nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba masz kogos ze znajomych w jakiejś agencji ubezpieczeniowej?ryzyko wpadki trzeba minimalizować do zera
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2018, 21:38   #6
ant6
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 22-03-2018
Skąd: Wrocław
Model: Ford
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005-2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 2007 prośba o ocenę

Cytat:
Napisał adamze27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
takie zachowanie zawsze rozwala,nie ma jak kolesiostwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to tylko ty wiesz,my nic niestety nie widzimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moze miał bum przodem i stad też cena?auto ma zaległą akcje serwisową z wentylatorem 8C203

Bump: autobaza milczy więc jeśli cos było raczej bez zgłaszania pewnie zrobione tanim kosztem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak ja szukam samochodu to poza szukaniem w necie korzystam z pomocy brata,po rejestracji mi ustala czy auto było walone czy nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba masz kogos ze znajomych w jakiejś agencji ubezpieczeniowej?ryzyko wpadki trzeba minimalizować do zera
pewnie tak było zrobione. Znajomych nie mam w agencji ubezpieczeniowej :-( ...o takiej drodze to nie myślałem. Generalnie już się wyleczyłem z tego konkretnego auta. Zresztą sama liczba odwiedzin ogłoszenia świadczy że trochę z tą sprzedażą mu nie idzie więc coś musi być na rzeczy. Jednak przeczucie chyba mnie nie myliło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., szkoda że musiałem przejechać 160km żeby się o tym przekonać
ant6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2018, 21:50   #7
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 2007 prośba o ocenę

I nadal myślisz, że kupisz dobre auto segmentu C za 8 tysięcy? Za 11 sprzedałem dobre auto o rozmiar mniejsze. Ford jest tani (bo rynek wtórny się zna na rzeczy), ale nie aż tak. Takie tanie to musi być zużyte. W takim aucie wymieniony przedni pas to nie dyskwalifikacja.

Ostatnio edytowane przez weuek ; 27-03-2018 o 21:52
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2018, 22:10   #8
ant6
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 22-03-2018
Skąd: Wrocław
Model: Ford
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005-2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 2007 prośba o ocenę

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I nadal myślisz, że kupisz dobre auto segmentu C za 8 tysięcy? Za 11 sprzedałem dobre auto o rozmiar mniejsze. Ford jest tani (bo rynek wtórny się zna na rzeczy), ale nie aż tak. Takie tanie to musi być zużyte. W takim aucie wymieniony przedni pas to nie dyskwalifikacja.
nie chodzi o to że było coś robione ale o to, że ktoś celowo wprowadza Cię w błąd, bo nie wierzę, że nie wiedział o tym
ant6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.