Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-11-2013, 08:14   #61
Dabla
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-05-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK3 KOMBI
Silnik: 2.0 DURATORQ DI
Rocznik: 2002
Postów: 10
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

hej a robił ktoś zbieżność w Autokomputer na Siewnej 30?

Dabla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2014, 17:03   #62
muszka19
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 12-11-2012
Model: Ford Focus
Silnik: 1,5 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 24
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Polecam na Makuszyńskiego Autokomputer, przed chwilą wróciłem i w końcu jeździ prosto, oprócz geometrii był przestawiony układ kierowniczy i nikt sobie nie mógł z tym poradzić. Pan z Mogilskiej zrobił wcześniej geometrie i po moich uwagach i powrocie że dalej jest krzywo powiedział mi że mam widocznie zawias przestawiony albo uszkodzoną maglownicę i on reklamacji nie przyjmuje.... A w Autokomputer poprawili geometrie, po przejażdżce dalej ściągało powróciłem od razu poprawili kierownice i jeździ prościutko. I bardzo miła i fachowa obsługa nikt nie tworzy sztucznych problemów tylko chcą pomóc by klient był zadowolony a ja taki jestem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)))
muszka19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2014, 12:20   #63
Przemo1903
ford::average
 
Avatar Przemo1903
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: Kraków
Model: 308 GT FL 2.0 HDI 177 KM
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 184
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Ja firmy Autokomputer przy ul. Makuszyńskiego zdecydowanie nie polecam. Pojechałem do nich zachęcony pozytywnymi opiniami prosto od mechanika, który zmieniał mi całe kompletne tylne zawieszenie w Focusie Mk1 wraz z nowymi śrubami do regulacji zbieżności. Po przyjechaniu do warsztatu zwróciłem Panom uwagę że jest to Focus MK1 St170 (istotna uwaga, gdyż w komputerze mają możliwość wyboru takiego samochodu, a kąty się różnią w stosunku do zwykłego Focusa Mk1), powiedzieli że nie ma sprawy. Po wjechaniu na kanał i wybraniu modelu pojazdu (niestety nie widziałem co wybrali-jak się później okazało zwykłego Focusa....) stwierdzili że z tyłu nie da się ustawić zbieżności, gdyż jest za mały zakres regulacji!!! Po poinformowaniu przeze mnie że całe zawieszenie nowe (zresztą mogli się domyśleć bo wszystko czyściutkie i świeże) jednak bez większych kłopotów udało się ustawić. Oczywiście otrzymałem wydruk lecz niestety przyglądnąłem mu się bliżej dopiero w domu... Jak się okazało wybrany został zwykły Focus MK1 a nie St170. Zadzwoniłem do nich i Pan przez telefon uparcie twierdził że to nie ma znaczenia, jednak ja wiedziałem że ma (posiadam wydruki z poprzednich regulacji). Ostatecznie po kilku minutach przepychanek słownych zgodzili się łaskawie na regulację w ramach gwarancji. Udałem się do nich z poprawnymi wartościami kątów zawieszenia dla St170 i Pan stwierdził że przecież to co jest teraz mieści się w normach, tak zgadza się tylko że wszystkie wartości były już na granicy norm więc po co ustawiać coś na granicy jak można pośrodku, tym bardziej że zapłaciłem za usługę!
Polecam natomiast inną firmę Autokomputer przy ul. Siewnej, dawniej oba punkty były jednego właściciela, obecnie te firmy nie mają ze sobą nic wspólnego. Przy ul. Siewnej obsługa bardzo miła kompetentna, robiłem już u nich zbieżność dwa razy (zawsze przed zimą i po zimie), paru znajomych również i nigdy się nie zawiedliśmy.
__________________
Peugeot 308 FL GT 2.0 HDI 177 KM EAT8
Przemo1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2014, 19:37   #64
romam67
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Witam kolegów.Co się tyczy chłopaków z Autokomputera z Makuszyńskiego 9b to znają się na tym co robią i dla mnie to bajka -nie umieją w focusie st 170 lub wręcz nie wiedzą gdzie i czym się ustawia zbieżność, to dla mnie jaja jakieś.
Według mnie robią dobrą robotę .
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2014, 19:42   #65
Przemo1903
ford::average
 
Avatar Przemo1903
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: Kraków
Model: 308 GT FL 2.0 HDI 177 KM
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 184
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Ciekawe świeżo zarejestrowany na forum użytkownik i pierwszy post w tym temacieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Daje do myślenia...
__________________
Peugeot 308 FL GT 2.0 HDI 177 KM EAT8
Przemo1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2014, 20:37   #66
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Każdy kiedyś zacząć musi. Podejrzewasz jakąś akcję autowybielającą?
Ja tam ten warsztat sobie chwalę, a bywałem w różnych:

Na stadionowej (chociaż nie wiem czy do dobrego trafiłem), ale z polecenia ustawili mi zbieżność tylko z przodu i nawet nie zgadniesz jak byli z siebie zadowoleni. Jak się zapytałem co z tyłem, to z pyskiem gość na mnie wyjechał, że trzeba było od razu mówić, że obie osie i to nie za taką cenę. Nic nie wspominałem wcześniej o tym, że ma być tanio czy coś w ten deseń - mieli ustawić zbieżność - już do nich nie pojechałem.

W innym zakładzie gdzieś w okolicach Prandoty wyjechałem z przekrzywioną kierownicą, dopiero za drugim razem im się udało wstrzelić, ale przy hamowaniu coś dziwnie w jedną stronę uciekał - już do nich nie pojechałem, szkoda mi czasu było.

W VULKO pseudo "siłacz" miał problem z odkręceniem kontry na drążku kierowniczym, który był świeżo po wymianie końcówek. Grzał palnikiem drążek, klął, cudował, ale się nie poddał - chwała mu za to, chociaż za grzanie w okolicach świeżej końcówki miałem mu ochotę łeb ukręcić. Kierownik też miał zły dzień wtedy, dlatego tam już też nie jeżdżę.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2014, 15:21   #67
Przemo1903
ford::average
 
Avatar Przemo1903
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: Kraków
Model: 308 GT FL 2.0 HDI 177 KM
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 184
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Chyba moje przypuszczenia się sprawdziły co do użytkownika romam67Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Trzeba dbać o dobrą opinię za wszelką cenę.
__________________
Peugeot 308 FL GT 2.0 HDI 177 KM EAT8
Przemo1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 08:27   #68
draki13
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 11-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Ford Mondro Mk3
Silnik: 2.2 tdci kombi
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Na południu Krakowa polecam Karosaż ul. Wielicka 224b robiłem tam Galusa, Mondka, Ducato, Corse i Scenika. Jeszcze nic nie skopali i jak narazie jestem zadowolony ,ceny 60 za oś, 90 za 2 osie.
draki13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2014, 13:18   #69
Fuzzy81
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 12-11-2007
Skąd: Niepołomice i okolice
Model: Mondeo mk3
Silnik: 1.8 110 KM BRC 24seq + Lub
Rocznik: 2001
Postów: 2
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Cytat:
Napisał Przemo1903 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja firmy Autokomputer przy ul. Makuszyńskiego zdecydowanie nie polecam. Pojechałem do nich zachęcony pozytywnymi opiniami prosto od mechanika, który zmieniał mi całe kompletne tylne zawieszenie w Focusie Mk1 wraz z nowymi śrubami do regulacji zbieżności. Po przyjechaniu do warsztatu zwróciłem Panom uwagę że jest to Focus MK1 St170 (istotna uwaga, gdyż w komputerze mają możliwość wyboru takiego samochodu, a kąty się różnią w stosunku do zwykłego Focusa Mk1), powiedzieli że nie ma sprawy. Po wjechaniu na kanał i wybraniu modelu pojazdu (niestety nie widziałem co wybrali-jak się później okazało zwykłego Focusa....) stwierdzili że z tyłu nie da się ustawić zbieżności, gdyż jest za mały zakres regulacji!!! Po poinformowaniu przeze mnie że całe zawieszenie nowe (zresztą mogli się domyśleć bo wszystko czyściutkie i świeże) jednak bez większych kłopotów udało się ustawić. Oczywiście otrzymałem wydruk lecz niestety przyglądnąłem mu się bliżej dopiero w domu... Jak się okazało wybrany został zwykły Focus MK1 a nie St170. Zadzwoniłem do nich i Pan przez telefon uparcie twierdził że to nie ma znaczenia, jednak ja wiedziałem że ma (posiadam wydruki z poprzednich regulacji). Ostatecznie po kilku minutach przepychanek słownych zgodzili się łaskawie na regulację w ramach gwarancji. Udałem się do nich z poprawnymi wartościami kątów zawieszenia dla St170 i Pan stwierdził że przecież to co jest teraz mieści się w normach, tak zgadza się tylko że wszystkie wartości były już na granicy norm więc po co ustawiać coś na granicy jak można pośrodku, tym bardziej że zapłaciłem za usługę!
Polecam natomiast inną firmę Autokomputer przy ul. Siewnej, dawniej oba punkty były jednego właściciela, obecnie te firmy nie mają ze sobą nic wspólnego. Przy ul. Siewnej obsługa bardzo miła kompetentna, robiłem już u nich zbieżność dwa razy (zawsze przed zimą i po zimie), paru znajomych również i nigdy się nie zawiedliśmy.

Również polecam, pojechałem tam raz i od tamtego czasu tylko u nich robię zbieżność
Fuzzy81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2014, 15:38   #70
boleknh
ford::average
 
Avatar boleknh
 
Zarejestrowany: 21-12-2008
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 53
Domyślnie Odp: Geometria-Kraków

Ja polecam Makuszyńskiego 9a oraz Bogdana Mogilskiej 112.U jednych i drugich zawsze jestem zadowolony.Mustanga GT potrafil mi tylko Bogdan na Mogilskiej ustawic na ideał.
__________________
Była Sierra MK1 83.r XR4i 2,8V6,było Mondeo 04r. 2.0 TDCI 115km,był Ford Mustang GT'05 CAI K&N,DiaboSport '91OctaneTune, Jest Focus Kombi Sport MK2 1.8 TDCI 115KM
boleknh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.