Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-01-2021, 11:48   #31
jarek33
ford::advanced
 
Imię: jarek
Zarejestrowany: 15-02-2017
Skąd: Świdnica
Model: MKI MKII MKIIIMKIV
Silnik: 2,0 1,8 2,0 1,6
Rocznik: -92, -98, -02, -14
Postów: 291
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Cytat:
Napisał paszeko62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mieliscie z tym radiem do czynienia czy co??
Nie z tak słabym
trochę lepsze parametry

mam w jednym aucie 2gb ram i 32rom
Yotube to raczej nie ogladam
jedynie do słuchania muzyki z pena
auto mapa uruchomiana i yanosik już muuuli

W drugim mam 4gb i 32
i wszystko bangla


popatrz sobie jakie teraz ma Twój telefon parametry i porównaj sobie
może masz jeszcze telefon z przed 5-6 lat
włącz zobacz jaki jest soft i czy możesz go zaktualizować do nowszego
jak Ci się uda to zobaczysz jak działa

jarek33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2021, 14:01   #32
paszeko62
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: ruda slaska
Model: 2014
Silnik: hybryda
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Cytat:
Napisał jarek33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie z tak słabym
trochę lepsze parametry

mam w jednym aucie 2gb ram i 32rom
Yotube to raczej nie ogladam
jedynie do słuchania muzyki z pena
auto mapa uruchomiana i yanosik już muuuli

W drugim mam 4gb i 32
i wszystko bangla


popatrz sobie jakie teraz ma Twój telefon parametry i porównaj sobie
może masz jeszcze telefon z przed 5-6 lat
włącz zobacz jaki jest soft i czy możesz go zaktualizować do nowszego
jak Ci się uda to zobaczysz jak działa
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
te wlasnie tyle ma!
YT nie bede w aucie ogladal filmow tez. mapa i muza dla mnie najwazniejsza mysle ze to wystarczy.zeby tylko dizajn byl fajny w razie W mam prawo oddac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez paszeko62 ; 18-01-2021 o 14:05
paszeko62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2021, 06:50   #33
Skurek20
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Cytat:
Napisał paszeko62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
https://allegro.pl/oferta/radio-doty...013-9553066326
te wlasnie tyle ma!
YT nie bede w aucie ogladal filmow tez. mapa i muza dla mnie najwazniejsza mysle ze to wystarczy.zeby tylko dizajn byl fajny w razie W mam prawo oddac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przemyśl to Tesla Style, bo te radia mają jasny ekran. W nocy to przeszkadza. Ja mam mniejszy, bodajże 7'' i już wkurza. A przy tym mniejsze radio jest sporo tańsze i też wygląda ładnie.
Parametry tego co wyszukałeś wystarczą do codziennego użytku, fajnie jest jeszcze dołożyć od razu kamerkę.
Zawsze miałem tela do navi, Spotify itd, a teraz jest wszystko w jednym. Radia nie słucham, tylko odpalam Spotify, dane celu w google maps i w drogę. Rejestrator poszedł do piwnicy, bo mam go teraz w radiu samochodowym. Mniejszy syf na szybie i wszystko co potrzeba w jednej puszce.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2021, 09:01   #34
paszeko62
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: ruda slaska
Model: 2014
Silnik: hybryda
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

dokladnie to samo co ty potrzebuje a kamerke mam!a daj linka do tego twojego radia jak mozesz!widziales ta tesle na zywo?
paszeko62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2021, 22:24   #35
Skurek20
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

https://m.pl.aliexpress.com/item/32808228875.html

Ja go kupiłem ze strony isudara, ale tam jest droższy. Potrzebny jest jeszcze canbus. Jako dvr dokupiłem dwie kamery USB isudara, ale jako kamera cofania musi być av-in czy jakoś tak. Tak więc w efekcie będę miał trzy kamery i wszystkie sterowane z tej zabawki. Idealnie wpasowuje się w miejsce po starym radiu, nawet nieźle wygląda i po prostu hula. Cały komplet wyszedł mi, żeby nie skłamać, bodajże 320€. No i wszystko jest plug&Play. Trochę grzebania żeby przeciągnąć kabelki, ale zero lutowania, a jako nieelektronik boję się tego jak ognia.
Radio i canbus mają w magazynie w Europie. Resztę gratów lepiej kupować u kogoś innego, bo nie dość że na kamerki czekałem półtora miesiąca, to jeszcze wysyłali po jednej. Czyli w efekcie zamówiłem w październiku, a druga kamerka przyszła w tym tygodniu.

A jak chodzi o funkcjonalność, to mnie rzucił na kolana podgląd napięcia na zaciskach akumulatora, ale działa radio, klima, navi hula jak marzenie. Neta mam z komórki, doinstalowałem Spotify i parę gadżetów. Bajka.

A i jeszcze jedno. Brałem pełen wypas, czyli PX6, 6core, 4gb, 64gb, dsp, czarny bo mam czarne wnętrze.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez Skurek20 ; 19-01-2021 o 22:30
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2021, 08:43   #36
paszeko62
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: ruda slaska
Model: 2014
Silnik: hybryda
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Cytat:
Napisał Skurek20 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ja go kupiłem ze strony isudara, ale tam jest droższy. Potrzebny jest jeszcze canbus. Jako dvr dokupiłem dwie kamery USB isudara, ale jako kamera cofania musi być av-in czy jakoś tak. Tak więc w efekcie będę miał trzy kamery i wszystkie sterowane z tej zabawki. Idealnie wpasowuje się w miejsce po starym radiu, nawet nieźle wygląda i po prostu hula. Cały komplet wyszedł mi, żeby nie skłamać, bodajże 320€. No i wszystko jest plug&Play. Trochę grzebania żeby przeciągnąć kabelki, ale zero lutowania, a jako nieelektronik boję się tego jak ognia.
Radio i canbus mają w magazynie w Europie. Resztę gratów lepiej kupować u kogoś innego, bo nie dość że na kamerki czekałem półtora miesiąca, to jeszcze wysyłali po jednej. Czyli w efekcie zamówiłem w październiku, a druga kamerka przyszła w tym tygodniu.


A jak chodzi o funkcjonalność, to mnie rzucił na kolana podgląd napięcia na zaciskach akumulatora, ale działa radio, klima, navi hula jak marzenie. Neta mam z komórki, doinstalowałem Spotify i parę gadżetów. Bajka.

A i jeszcze jedno. Brałem pełen wypas, czyli PX6, 6core, 4gb, 64gb, dsp, czarny bo mam czarne wnętrze.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
ok.jak kupie podziele sie wrazeniami tez. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. myslr ze sie nie rozczaruje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
paszeko62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2021, 22:00   #37
Skurek20
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

A i jeszcze jedno. Nie wiem czy to dotyczy wszystkich modeli radia które występują w fordach, ale po wyrzuceniu Sony potrzebowałem do anteny takiego adaptera https://www.amazon.de/dp/B00NQXQUOI

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2021, 08:03   #38
paszeko62
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: ruda slaska
Model: 2014
Silnik: hybryda
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Cytat:
Napisał Skurek20 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A i jeszcze jedno. Nie wiem czy to dotyczy wszystkich modeli radia które występują w fordach, ale po wyrzuceniu Sony potrzebowałem do anteny takiego adaptera [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
nie wiem mam inne radio.nie mam sonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
paszeko62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2021, 16:20   #39
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

Raczej tak jeśli do innego radia potrzebna była przejściówka z dwóch na jeden to w tym Ala.tesla też
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2021, 19:01   #40
paszeko62
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: ruda slaska
Model: 2014
Silnik: hybryda
Rocznik: 2013
Postów: 43
Domyślnie Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla

[QUOTE=yaris1;3312930]Raczej tak jeśli do innego radia potrzebna była przejściówka z dwóch na jeden to w tym Ala.tesla też[/QUOTE

facet twierdzi ze wszystkie kable sa!
paszeko62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , mondeo mk5 , nawigacja


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.