Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-11-2020, 05:48   #2461
danwlo
ford::beginner
 
Avatar danwlo
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 05-09-2020
Skąd: Zielona Góra
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał davinci1967 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć danwlo, czy możesz mi powiedzieć, czy Twój Isudar pokazuje numer utworu muzycznego z karty SD w Convers + Display?

Czy jesteś zadowolony z zakupu? Chciałbym wymienić mój Bosion Allwinner T8 2/32 GB na Isudar.

Przepraszam, ale używam tłumacza.



__________________________________________________ _______



Ciao danwlo, mi potresti dire se il tuo Isudar mostra il numero di traccia musicale della scheda sd nel display convers+?

Sei soddisfatto dell'acquisto? Vorrei cambiare il mio Bosion Allwinner T8 2/32 GB con Isudar.

Scusa ma sto usando un traduttore.
Nie nie pokazuje, na convers pokazuje się tylko nr fali radia i nr utworu z płyty CD.
Ja jestem zadowolony z zakupu. Urządzenia gra fajnie i ma dużo możliwości.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

danwlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2020, 08:24   #2462
davinci1967
ford::beginner
 
Imię: Franco
Zarejestrowany: 13-12-2019
Skąd: Italia
Model: Mondeo Mk4
Silnik: TDCI 2.0 140 CV
Rocznik: 2009
Postów: 11
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał danwlo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie nie pokazuje, na convers pokazuje się tylko nr fali radia i nr utworu z płyty CD.
Ja jestem zadowolony z zakupu. Urządzenia gra fajnie i ma dużo możliwości.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Więc kiedy słuchasz muzyki z USB lub SD, Convers + pokazuje tylko 2 linie, prawda?

_______

Quindi quando ascolti musica USB o Sd il convers+ mostra solo 2 righe giusto?
davinci1967 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2020, 08:25   #2463
danwlo
ford::beginner
 
Avatar danwlo
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 05-09-2020
Skąd: Zielona Góra
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Pokazuje wszystko tak samo ale nie ma na liczniku nazwy piosenki. Jest informacja że gra AUX

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
danwlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2020, 19:58   #2464
davinci1967
ford::beginner
 
Imię: Franco
Zarejestrowany: 13-12-2019
Skąd: Italia
Model: Mondeo Mk4
Silnik: TDCI 2.0 140 CV
Rocznik: 2009
Postów: 11
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Dzięki, myślę, że kupię Isudar PX6 na ich oficjalnej stronie.
davinci1967 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2020, 11:44   #2465
jaksen
ford::advanced
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 05-07-2015
Skąd: Jelenia Góra
Model: Ford Mondeo Mk4 Tit FL/ C-max I FL Trend
Silnik: 2.0 TDCI 163 KM DW10C / 1.6 TDCI 109 KM
Rocznik: 2010 / 2008
Postów: 397
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Drodzy koledzy @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] @ i @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wiem, że aby wymiana zwykłego radia na stacje z androidem miała sens trzeba wydać najmniej ok. 1000zł. Wiem, rozumiem i z tym nie dyskutuję. Moje pytanie, czy są i co więcej oferują stacje androidowe za kwotę większą niż ten 1000zł? Pytam oczywiście o produkty z PRC, bo jak wiadomo w Polsce i znajdzie się i za 3000zł markowe radio, ale nawet w połowie nie oferujące tyle co często wymieniany tutaj ISDUAR na PX6.

Sam posiadam Mondeo MKIV z radiem Sony (mp3, bluetooth, sterowaniem głosem) i tak trochę mnie nosi, aby włożyć w jego miejsce coś innego. Mam convers+, ale w sumie nigdy nie wykorzystuję go do informowania mnie co tam obecnie w radiu leci, więc strata w postaci nie wyświetlania pełnych informacji na conversie będzie dla mnie żadną stratą. Do czego używam radia? W kolejności ważności: 1. Do słuchania radia FM. 2. Do puszczania dzieciom słuchowisk z CD. 3. Do łączenia się poprzez bluetoot i puszczania muzyki z YT / używania jako zestawu głośnomówiącego (tą opcję wykorzystuję niejako przy okazji, bo aby tylko był zestaw głośnomówiący, to chyba nigdy mi się nie zdarzyło). Z sony jestem zadowolony jeżeli mowa o jakości dźwięku.

Po cóż mi w takim razie stacja? Chciałbym nadać autku trochę powiewu świeżości we wnętrzu, utrzymać funkcje jw. oraz pozyskać przy okazji ekran dla kamery cofania.

Czy[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]0, to obecnie jedyna rozsądna oferta, czy są może jeszcze jakieś "ciekawsze" równie solidne i pewne? Może jest coś kwadratowego i wystającego z deski rozdzielczej, ale na tyle niedużego, aby nie zaburzało funkcjonalności pozostałych elementów deski rozdzielczej? (coś takiego widziałem u Czesława555 w Pugu 508 i całkiem fajnie to pracowało-wyglądało). Orientujecie się jak długo taki zestaw się załącza?
jaksen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2020, 12:01   #2466
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,485
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał jaksen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Do słuchania radia FM.
2. Do ... CD.
3. Do ... muzyki z YT
...
Z sony jestem zadowolony jeżeli mowa o jakości dźwięku.

Po cóż mi w takim razie stacja?

Nie miała baba kłopotu kupiła sobie prosie.

Moim skromnym zdaniem zmienisz "cukierka" na "problem w ładnym papierku"

Sony i BT robi dokładnie to co potrzebujesz, szybko, intuicyjnie i niezawodnie.
Pomyślałbym o zdrowym FX w jego miejsce, bo czyta mp3 z karty SD.

Nie gustuję w stacjach multi, dodatkowo korzystanie z czegoś co w trakcie jazdy za bardzo odrywa uwagę od drogi to proszenie się o kłopoty.
Telefon ze swoimi humorami już wystarczająco potrafi w tym temacie rozrabiać.

Ten ISUDAR jest słusznym wyborem jak ktoś "musi" mieć dotykowca w aucie.
Mimo to wymaga trochę pracy od wyjęcia z pudełka żeby grał tak samo dobrze jak obecne sony.

Pytasz o coś lepszego, ale co może być jeszcze lepsze w wyższej cenie....
płynność, niezawodność, jakość dźwięku, RAM?
Rozmowa jak w Media Markt przy stoisku z telefonami...
Na pewnym poziomie cenowym wszystko "nowe" działa podobnie.

Ostatnie informacje o wysypujących się stacjach multi z cenami +1k są dla mnie niepokojące.
7 letni telefon klasy high end, obecnie za niecałe 300zł ma wyższą niezawodność od takich stacji.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 12-11-2020 o 12:38
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2020, 13:32   #2467
jaksen
ford::advanced
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 05-07-2015
Skąd: Jelenia Góra
Model: Ford Mondeo Mk4 Tit FL/ C-max I FL Trend
Silnik: 2.0 TDCI 163 KM DW10C / 1.6 TDCI 109 KM
Rocznik: 2010 / 2008
Postów: 397
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

a jest szansa, aby cukierek zamienić na cukierek z kilkoma przydatnymi bajerami? Wierzę, że tak - choć wiadomo, każdy lubi różne cukierki.

Porzucając metafory, szanuję kolegów za merytoryczne wypowiedzi stąd też do Was zwracam się w poprzednim poście. Czy FX byłby lepszy? Mam FXa w c-maxie, ale żeby podmieniać go na sony jedynie dla możliwości odczytu kart SD (pomijam inny kolor i kwadratowość FXa), to chyba nie tędy droga.

Czy stacja rozprasza? Pewnie zależy od użytkownika. Równie dobrze możemy wyjść z założenia, że każde nowe auto z mniej lub bardziej bajerancką stacją z android auto itp. będzie pośrednim przyczynkiem do wzrostu wypadków. Tak samo, a nawet bardziej rozpraszać może i smartfon podłączony poprzez bluetooth do sony - raz, że nie jest super stabilnie umocowany, finalne pole ekranu dla danej aplikacji (np. YT) jest mniejsze niż na włączonej stacji android (chociażby wspomniany i tak mały - owalny ISDUAR), więc aby coś na nim zrobić, to trzeba poświęcić na to więcej uwagi aniżeli dla stacji. Takie moje krótkie spostrzeżenia.

Cytat:
Ten ISUDAR jest słusznym wyborem jak ktoś "musi" mieć dotykowca w aucie.
Mimo to wymaga trochę pracy od wyjęcia z pudełka żeby grał tak samo dobrze jak obecne sony.
tak się składa, że akurat gdy mam czas, to lubię trochę pogrzebać przy aucie, więc to nie problem.

Cytat:
Pytasz o coś lepszego, ale co może być jeszcze lepsze w wyższej cenie....
płynność, niezawodność, jakość dźwięku, RAM?
Rozmowa jak w Media Markt przy stoisku z telefonami...
Na pewnym poziomie cenowym wszystko "nowe" działa podobnie.
Wnioskuję, że nic zdecydowanie lepszego obecnie się nie kupi - miałem na myśli płynność działania, jak najmniejszą awaryjność w tym podatność na zwiechy, przegrzewanie się i ogólną właśnie niezawodność.

Tak naprawdę nie zależy mi na "dotykowcu", a dodatkowym sensownie wkomponowanym ekranie w deskę/na desce rozdzielczej, który służyłby za monitor dla kamery cofania (a przy okazji dla google.maps).

PS. Zapewne gdybym posiadał NXa w wersji z kamerą cofania, to nawet bym nie pomyślał o stacji androidowej... No ale za używanego i zaciuranego (przyciski) NXa życzą sobie od 1000zł w górę, więc nawet go nie rozważam.
jaksen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2020, 13:54   #2468
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,485
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ciężko Ci będzie poznać wiarygodne opinie użytkowników ze stacjami w cenie +1k, dodatkowo innych niż ISUDAR czy Bosion, więc o rankingu awaryjności zapomnij.

Jak chcesz wydać +1k, a potem jeszcze szarpać się z canbusem, wzmacniaczem/kabelkologią do przywrócenia zasięgu radia, podtrzymaniem zasilania... to podziwiam.
Przy takiej kasie stosuję zasadę "płacę, wymagam".

Jak masz teraz FXa w Cmaxie, to wymieniasz tylko przód na owalny z drugiego uszkodzonego Fxa i do przodu. Ma lepszy equalizer od sony, więc to drugi plus po SD-mp3.


NX'a z kamerą cofania kupuje się w wersji czarnej SD i wtedy klawisze nie są problemem.
Kompletny z ramką i koszem to koszt 1.5k.

Kompletny z ramką i koszem zwykły NX DVD jest do wzięcia za 1k.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2020, 17:44   #2469
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Szanuję @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] za to że trzyma się swoich teorii na temat oryginalnych urządzeń, prawdą jest że są stabilne bo są zaprojektowane pod dany samochód, co do wytrzymałość i w przypadku oryginalnych jak i chińskich zdążają się awarie.
Czasy kiedy chińskie cuda działały tylko do pierwszego uruchomienia minęły. Porównanie że stary telefon jest lepszy od chińskiego radia jest błędne i w nowym oryginalnym iPhone produkowanym w Chinach zdążają się buble ( wczoraj nowy iPhone podczas ładowania ugotował mi wyświetlacz)
Co do rozpraszania powinni wycofać wszystkie samochody które mają kolorowe wyświetlacze i w dodatku jak u Forda cudowny zbajerony licznik Tesla z tabletem wielkości telewizora też powinna rozpraszać. A tak poważnie w samochodzie może być zamontowane nawet kino domowe ale od kierowcy zależy czy patrzy na drogę cz na radio.
Są dobre i duże androidy ala Tesla z dobrymi parametrami ale cana powala około 500€
Moim i tylko moim zdaniem 7cali wyświetlacz jest wystarczający w wersji z px6 i DSP jest przyzwoity dźwięk. Radio FM też gra przyzwoicie aee trzeba trochę kombinacji . Prawdopodobnie podczas zamawiania radia i canbus z isudar dała już Converse bez żadnych modyfikacji.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2020, 18:59   #2470
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,485
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prawdą jest że są stabilne bo są zaprojektowane pod dany samochód
Przypominam że twórcy Androida u podstaw tego systemu założyli że system właśnie taki nie będzie, czyli ma być uniwersalny i to samo dotyczy unifikacji w pisaniu aplikacji w tym środowisku pracy.
Czyli z założenia ten system ma być niestabilny.

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Porównanie że stary telefon jest lepszy od chińskiego radia jest błędne i w nowym(...) zdążają się buble
Nadal podtrzymuję że stary telefon sprzed 7lat (w kategorii niezawodność) jest lepszy od dzisiejszych radio i do tego dopisałeś przykład że jest lepszy od najnowszego iP.
Potwierdzenie tego mamy praktycznie na każdym kroku, we wszystkich branżach.

Co do rozpraszania, fabryczne systemy mają zablokowane część funkcji multimedialnych w czasie jazdy, to samo jest z konfiguracją części funkcji w licznikach (można coś zmieniać tylko w czasie postoju auta).

Chyba zgodzisz się że proste radio, z szybkim dostępem do podstawowych funkcji jest bezpieczniejsze niż stacja multi z opcją grzebania w podglądzie parametrów auta po obd.

Żeby nie prowadzić akademickich dyskusji:
ma grać dobrze, ma być intuicyjnie, ma być dostępne zawsze wtedy gdy kierowca tego potrzebuje, ma być czytelnie w każdych warunkach

Radio z BT, usb, monochromatycznym wyświetlaczem spełnia te podstawy.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.