Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2018, 22:57   #571
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,027
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał olt73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
#1
...Po wstępnych oględzinach okazuje się, że porty USB w schowku samochodu nie świecą/nie ładują telefonu/ nie działają.
...
#2
...czy mam coś zablokowane, ...
Po pierwsze - opisany objaw jednoznacznie wskazuje, że Sync3 wyłączył napięcie zasilające mediahub (nie ładowanie przez USB - to idzie osobnym torem po kablu USB). Może to wskazywać na uszkodzenie maediahub'a - wymaga sprawdzenia czy tak będzie się działo na innym...

Po drugie - masz fabrycznie wyłączony ekran obsługi klimatyzacji (i w związku z tym także komendy głosowe obsługi klimy). Ford z sobie tylko wiadomych powodów uznał, że w samochodach z panelem klimy z wyświetlaczem obrazującym pełen stan klimatyzacji nie będzie tego ekranu włączał...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mimo, że na przykłdd w Fieście MK8/Focusie MK4 obsługa z panelu jest katastrofalnie niewygodna... Generalnie włączenie ekranu obsługi klimy w Sync3 (i komend głosowych w tym zakresie) to kwestia 5 minut...

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2018, 22:26   #572
wojtekpiotr
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 27-01-2015
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Witajcie

Mam mały problem. Mam dwa telefony Samsung s6 i S7.

Służbowy tel Samsung S7 używałem z AA i nie było problemu aż do wczoraj.

Po podłączeniu telefonu poprzez USB nie włącza się AA, tak jak by nie widział telefonu. Co chwile wyskakuje komunikat czy chce udostępnić dane. Klikam ok i nic się nie dzieje. (tel działa z sync 3 ale nie działa AA)

Sprawdzałem na różnych kablach. Podłączyłem na tym samym kablu S6 i tam wszystko działa bez problemu. Podłączam z powrotem S7 i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sprawdzałem telefon poprzez podłączenie do komputera i mogę zgrywać pliki więc nie wygląda to na uszkodzenie portu micro usb w tel. chyba że się mylę.

Czy ktoś się spotkał z czymś takim ? czy to może być wina portu micro usb w tel skoro ładuje a po podłączeniu do komputera można przesyłać dane ?

Zależy mi bardzo na tym aby to akurat S7 działał z AA.
wojtekpiotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2018, 01:53   #573
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Robiles moze jakies aktualizacje ostatnio? Mi po aktualizacji Androida w S7 albo SYNC3 (niewiem ktorej bo robilem niemal jedna po drugiej) pojawily sie problemy - rozlaczalo gdy uzywalem Google maps. Ale problem byl tylko z nieoryginalnym kablem, przy polaczeniu tym z telefonu dziala normalnie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-12-2018, 11:26   #574
wojtekpiotr
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 27-01-2015
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał marcin'ek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robiles moze jakies aktualizacje ostatnio? Mi po aktualizacji Androida w S7 albo SYNC3 (niewiem ktorej bo robilem niemal jedna po drugiej) pojawily sie problemy - rozlaczalo gdy uzywalem Google maps. Ale problem byl tylko z nieoryginalnym kablem, przy polaczeniu tym z telefonu dziala normalnie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Próbowałem na oryg. Kablu i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. aktualizacji nie robiłem, chyba że sama wpadła. Działało dobrze i 4 godz później lipa. Dla tego zastanawiam się czy to nie wina telefony i łączą micro USB. Tylko jak to sprawdzićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał marcin'ek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robiles moze jakies aktualizacje ostatnio? Mi po aktualizacji Androida w S7 albo SYNC3 (niewiem ktorej bo robilem niemal jedna po drugiej) pojawily sie problemy - rozlaczalo gdy uzywalem Google maps. Ale problem byl tylko z nieoryginalnym kablem, przy polaczeniu tym z telefonu dziala normalnie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Próbowałem na oryg. Kablu i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. aktualizacji nie robiłem, chyba że sama wpadła. Działało dobrze i 4 godz później lipa. Dla tego zastanawiam się czy to nie wina telefony i łączą micro USB. Tylko jak to sprawdzićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekpiotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-12-2018, 16:51   #575
drout
ford::advanced
 
Avatar drout
 
Imię: Puotr
Zarejestrowany: 10-07-2014
Skąd: okolice Wawy
Model: Forek xt, S-Max MK2
Silnik: 2.5t, 2,0 biTDCi
Rocznik: 05, 17
Postów: 211
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

U mnie po aktualizacji telefonu przeważnie występuje problem z AA. Instaluje ponownie AA i problem się rozwiązuje

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
drout jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2018, 19:45   #576
wojtekpiotr
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 27-01-2015
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Udało się.

Powody mogą być 3:

1. Nowa aktualizacja telefonu

2. Nie wiem dla czego było wyłączona widoczność telefonu.

3. Włączone było Debugowanie USB

Być może po poprzedniej aktualizacji telefonu w/w opcje zostały przełączone.

Jak by coś wam kiedyś nie działało zaczął bym od powyższych punktów.

Dzięki za chęć pomocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekpiotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2018, 21:14   #577
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Takie pytanie:

czy jest jakaś możliwość zmniejszenia ikonki wskazówki dojazdu przy uruchomionym przez AA Google maps? Aktualnie informacja która droga nalzey jechać zasłania cala nawigacje (mapę)
elucidate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2018, 14:35   #578
ginter9
ford::amateur
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Transit
Silnik: 2.2TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 2
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Witajcie. Jestem od miesiąca posiadaczem nowego S-Maxa z sync 3. Fajna sprawa ale - no właśnie zawsze jest jakieś ale. Zależy mi aby na wyświetlaczu samochodu operować mapami googla ale za żadne skarby nie chce mnie to działać. Podpinam telefon kablem usb i nic się nie dzieje, ręce opadają. Telefon Szajsung Galaxy A5 (2017). Proszę, podpowiedzcie coś mądrego.
ginter9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2018, 14:41   #579
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,027
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał ginter9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Proszę, podpowiedzcie coś mądrego.
Aby podpowiedzieć coś mądrego, to najpierw Kolega się musi postarać i podać komplet informacji.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Brakuje:
- "na telefonie zainstalowałem Android Auto w wersji xxx i uruchamia się/nie uruchamia się itd. itp."
- "używam oryginalnego kabla USB otrzymanego w pudełku z telefonem/używam badziewnego kabla USB, ale zawsze trzymam skrzyżowane palce by zadziałał..."
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2018, 15:06   #580
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aby podpowiedzieć coś mądrego, to najpierw Kolega się musi postarać i podać komplet informacji.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Brakuje:


- "używam oryginalnego kabla USB otrzymanego w pudełku z telefonem/używam badziewnego kabla USB, ale zawsze trzymam skrzyżowane palce by zadziałał..."
Dobre... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.