Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-06-2020, 09:15   #1
Damian 1985
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 05-06-2020
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 7
Smile lusterko od strony kierowcy otwiera się zbyt mocno (o prawie 90 stopni)

Witam Panowie i Panie.

Potrzebuję dobrej rady. Przy otwieraniu samochodu automatycznie otwierają się lusterka. Niestety lusterko od strony kierowcy otwiera się zbyt mocno (o prawie 90 stopni) Co może być przyczyną ? Dodam że drugie jest ok.
PozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Damian 1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2020, 22:47   #2
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: lusterko od strony kierowcy otwiera się zbyt mocno (o prawie 90 stopni)

Jeśli rozbierałeś to źle złożyłeś, lusterka dość ciężko jest poprawnie złożyć, mam na myśli część stałą z częścią ruchomą, składa się do końca czy też mniej?
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2020, 22:57   #3
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: lusterko od strony kierowcy otwiera się zbyt mocno (o prawie 90 stopni)

Cytat:
Napisał fixmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli rozbierałeś to źle złożyłeś, lusterka dość ciężko jest poprawnie złożyć, mam na myśli część stałą z częścią ruchomą, składa się do końca czy też mniej?
Lusterko składane elektrycznie w MK5 dla zdecydowanej większości ludzi jest nie do rozebrania.Kilka lat wielu kolegów walczyło jak to zrobić.Przy okazji montażu BLISu kupiłem dawcę i dokładnie to opisałem ze zdjęciami a mimo to i tak ludzie nie dają sobie rady i piszą na priv.Nie sądzę żeby kolega rozbierał ,inaczej by napisał.

Ostatnio edytowane przez Matych ; 06-06-2020 o 22:59
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2020, 23:04   #4
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: lusterko od strony kierowcy otwiera się zbyt mocno (o prawie 90 stopni)

Ja sam do tego dochodziłem, nie było łatwo, pierwszy raz ze 3h walczyłem. Drugi już 30 min.
Może ktoś koledze przyłożył w to lusterko że przeskoczyło na zatrzasku.
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2020, 09:49   #5
Damian 1985
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 05-06-2020
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: lusterko od strony kierowcy otwiera się zbyt mocno (o prawie 90 stopni)

Cytat:
Napisał fixmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli rozbierałeś to źle złożyłeś, lusterka dość ciężko jest poprawnie złożyć, mam na myśli część stałą z częścią ruchomą, składa się do końca czy też mniej?
Nic nie rozbierałem Kolego ponieważ to dla mnie zbyt skomplikowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał fixmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja sam do tego dochodziłem, nie było łatwo, pierwszy raz ze 3h walczyłem. Drugi już 30 min.
Może ktoś koledze przyłożył w to lusterko że przeskoczyło na zatrzasku.

Być może to będzie ta przyczyna że przeskoczyło, ponieważ ktoś na parkingu go złożył lub uderzył w niego. Który zatrzask masz na myśli Kolego? Żeby to ustawić poprawnie konieczne jest rozebranie lusterka?

Ostatnio edytowane przez Damian 1985 ; 07-06-2020 o 10:00
Damian 1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2020, 12:28   #6
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: lusterko od strony kierowcy otwiera się zbyt mocno (o prawie 90 stopni)

Niestety tak, możesz też spróbować przy otwartym lusterku spróbować je dopchnąć w stronę w którą się zamyka, ale trzeba je najpierw docisnąć w dół jak najbliżej punktu obrotu i wciąż dociskając popchnąć. Jeśli się nic nie wyłamało to może się udać. Powodzenia
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.