Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-04-2020, 22:03   #1
fibeer
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 07-07-2017
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 68
Domyślnie Spasowanie błotnika ze zderzakiem

Cześć,
Mam okazję kupić od brokera nowego Forda Focus mk4 Vignale. Samochód stoi u dealera dosyć daleko od mojego miejsca zamieszkania i dealer podesłał mi kilka zdjęć. Zastanawia mnie spasowanie błotnika lewego tylniego ze zderzakiem - nie jest równe między lewą, a prawą stroną samochodu. Czy to jest coś akceptowalnego? To jest niby Vignale to można by oczekiwać większej dokładności. Jednakże nie znam się na tyle by to ocenić, może po prostu wyolbrzymiam. Załączam zdjęcia tego spasowania, chodzi o krawędź na samym końcu, przy samej oponie. Tam jest jakiś 1, może 2mm różnicy. Co o tym sądzicie? To coś podejrzajnego czy raczej się nie przejmować?

Pozdrawiam
Tomek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

fibeer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2020, 13:58   #2
Jakub
ford::professional
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 14-09-2004
Skąd: Bielsko - Biała
Model: Kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2020
Postów: 1,930
Domyślnie Odp: Spasowanie błotnika ze zderzakiem

Kiedyś znajomy blacharz z ASO forda mi powiedział, że jak w Fordzie wszystkie szczeliny są idealnie równe to auto jest na bank po dzwonie. W sumie coś w tym jest... Ja bym się nie przejmował.
Jakub jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2020, 07:06   #3
fibeer
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 07-07-2017
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 68
Domyślnie Odp: Spasowanie błotnika ze zderzakiem

Haha dzięki , chyba faktycznie trochę przesadzam.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
fibeer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2020, 12:14   #4
stefek_buraczkowski
ford::amateur
 
Avatar stefek_buraczkowski
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 10-04-2018
Skąd: Biała Podlaska
Model: Focus mk2 Hatchback
Silnik: 1.4
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Spasowanie błotnika ze zderzakiem

Mam takiego od nowości i już przestałem zwracać na to uwagę, bo takich miejsc jest conajmniej kilka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. najgorsze są zewnętrzne metalowe listwy pod szybami - zero spasowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stefek_buraczkowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2020, 12:16   #5
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,548
Domyślnie Odp: Spasowanie błotnika ze zderzakiem

Cytat:
Napisał stefek_buraczkowski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zewnętrzne metalowe listwy pod szybami - zero spasowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Do metalu to im bardzo daleko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2020, 19:54   #6
stefek_buraczkowski
ford::amateur
 
Avatar stefek_buraczkowski
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 10-04-2018
Skąd: Biała Podlaska
Model: Focus mk2 Hatchback
Silnik: 1.4
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Spasowanie błotnika ze zderzakiem

Cytat:
Napisał kubaw20055 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do metalu to im bardzo daleko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Twierdzisz, że to plastik?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
stefek_buraczkowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.