Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2022, 09:53   #11
Rammires
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 31-05-2021
Skąd: Białystok
Model: Ford Escape
Silnik: 1500
Rocznik: 2020
Postów: 1
Domyślnie Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie 2019-

No nie wiem do końca czy temat wyczerpany. Zastanawiam się nad tą szmatką, i miałem to już zakupić, ale sprzedający z olx`a zapytał "czy to do europy czy do ameryki". Mówię mu, że kołki sam dołożę, bo na forum ludzie mówią że pasuje. Powiedział mi, że to bzdura, i że boczki są inne. No a przecież chciałby sprzedać.

Więc, jak to jest z tym przypasowaniem do końca ?

Bump:
Cytat:
Napisał sikor00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli ktoś ma brak tylnej rolety to poniżej info jak taką roletę dołożyć:

3. zaczepy w tylną osłonę klapy bagażnika do kupienia w sklepie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - nazwa element mocujący nr 048K15 -2szt (koszt 9 za szt +koszt wysyłki) :-)

.
Możesz kolego jeszcze raz podać nr tego zaczepy, bo nie znajduje go po tej nazwie co napisałeś.

Rammires jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2023, 16:27   #12
keplak
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Otwock
Model: ford escape se
Silnik: 2.5 hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Escape 2020 roleta bagażnika

Witam. Wszystkich . Nigdzie nie mogę znaleźć czy roleta od kugi 2020 będzie pasowała do escape 2020 . W starszych modelach bywa z tym różnie . Może ktoś ten temat już przerabiał denerwuje mnie , że widać co wożę w bagażniku . Pozdrawiam .
keplak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2023, 19:58   #13
keplak
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Otwock
Model: ford escape se
Silnik: 2.5 hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie

Cytat:
Napisał qualin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu masz jedno z wielu ogłoszeń tego typu

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Żeby to zamontować trzeba uchwyty wkręcić w boczki bagażnika.
O jakich uchwytach piszesz ?
keplak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2023, 22:03   #14
timonq
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-07-2021
Model: Escape
Silnik: 1.5
Rocznik: 2020
Postów: 4
Domyślnie Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie 2019-

Podbijamy temat, udało się dowiedzieć czy pasuje półka z Kugi do Escape?

Edit:
Odpowiedziałem sobie sam. Kupiłem półkę do Kugi i wszystko pasuje. Rzeczywiście boczki są inne, w Kuga wystąpiła półki z pojedynczym lub podwójnym sznurkiem, ale to nie problem bo zawsze można zrobić taką z pojedynczym. Oczywiście obowiązkowo trzeba dokupić zaczepy do klapy oraz grzybki do boczków. Ja kupowałem tutaj:
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- półka w pasującym wam kolorze (są z tego co widziałem czarne i szare)

Reszta to wymierzenie I wywiercenie otworów jak pisał autor

Ostatnio edytowane przez timonq ; 20-11-2023 o 16:26
timonq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2024, 22:52   #15
teiksef
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-06-2023
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 29
Domyślnie Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie 2019-

Cytat:
Napisał sikor00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiec mamy temat wyczerpany. Ci co będą chcieli montować mają dwie alternatywy. Każdy wybierze coś dla siebie. Dzięki za uzupełnienie problemu braku rolety..
Konkretnie, to wybory są bardziej trzy:
- roleta/szmata firmowa (jedna z wersji zawieszenia w Escape, łącznie z projektem 3D uchwytów, których brakuje w boczkach: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])
- roleta z Chin, która była już tu linkowana, wkręcana w boczki, na przykład [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- roleta z Chin, która jest montowana na uchwytach na zagłówki, na przykład [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Moim zdanim minusem rolety montowanej w boczki jest wysokość jej montażu - na zdjęciach, które widziałem, "gubiła się" spora pojemność bagażnika.
Ta montowana za zagłówki nie ingeruje w plastiki boczków, a do tego pokrywa całą kubaturę do wysokości tylnych foteli. Zaczepy są wsuwane pod uszczelkę od strony klapy. Link do takiej - ale na amazon.com - podrzucił mi użytkownik z fordescape.org: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Tam niestety już niedostępne, a to, co znalazłem na aliexpress, wygląda na pokrewny model.
Zamówiłem, pewnie dam znać, jak to wygląda w praktyce.
teiksef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2024, 15:21   #16
teiksef
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-06-2023
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 29
Domyślnie Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie 2019-

Ech, rozpisałem się, a potem wszystko poszło w p...u, bo znów timeout forum kazał się ponownie zalogować. Czy dałoby się rozważyć zmianę z półtorej minuty (sarkazm) do półtorej godziny? Albo chociaż do pół godziny?
Tutaj wersja angielskojęzyczna: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jakby co, można pytać. Generalnie za niecałe 400 złotych można mieć chyba najlepsze z tych trzech rozwiazań.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez teiksef ; 18-01-2024 o 16:10
teiksef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2024, 16:20   #17
Szwagier
ford::amateur
 
Imię: Jasiek
Zarejestrowany: 11-01-2024
Model: narazie brak
Silnik: narazie brak
Rocznik: narazie brak
Postów: 3
Domyślnie Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie 2019-

Cytat:
Napisał teiksef Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a potem wszystko poszło w p...u,
zaznacz przy logowaniu opcję "zapamiętaj logowanie"

co do tej rolety to spoko patent, szkoda ze nie wymyślili mocowania do boczków bo w tej opcji traci funkcjonalność z przesuwaniem/pochylaniem foteli. Coś za coś.
Szwagier jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2024, 10:16   #18
teiksef
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-06-2023
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 29
Domyślnie Odp: roleta tylna bagażnika - dołożenie 2019-

Cytat:
Napisał Szwagier Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zaznacz przy logowaniu opcję "zapamiętaj logowanie"

co do tej rolety to spoko patent, szkoda ze nie wymyślili mocowania do boczków bo w tej opcji traci funkcjonalność z przesuwaniem/pochylaniem foteli. Coś za coś.
Wszystkie razem nadal możesz przechylić, tylko osobno będzie problem.
Być może dałoby się wykombinować coś z wydrukiem 3D, albo wykorzystać rozwiązania z tej rolety montowanej niżej.
Ewentualnie kupić tę montowaną do boczków, i zamontować wyżej, nie wiem tylko, czy byłaby kompatybilna z tymi uchwytami od tej.
teiksef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.