Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-12-2019, 18:34   #2091
Zverek69
ford::amateur
 
Imię: Ilya
Zarejestrowany: 13-12-2019
Skąd: Russia
Model: focus
Silnik: 2000
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Re: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Dzień dobry. zainstalowane oprogramowanie 0318 080418. cd z NAVI 2008 jest niedostępny i cały problem znaleźć. nie ma nikogo, kto by się nie przewrócił tym dyskiem? gotowy do kupienia za odpowiednią kwotę. z góry przepraszam za tekst Google translate. proszę wypisać się w pm

Zverek69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2019, 19:56   #2092
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,480
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Kilka osób (znam co najmniej trzy) tu na forum na pewno go ma (jedna taka płyta leży w zasięgu mojej ręki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), tyle że praktyka pokazała że CD nie wracają po wypożyczeniu.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 13-12-2019 o 20:00
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2019, 08:11   #2093
Zverek69
ford::amateur
 
Imię: Ilya
Zarejestrowany: 13-12-2019
Skąd: Russia
Model: focus
Silnik: 2000
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Re: Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kilka osób (znam co najmniej trzy) tu na forum na pewno go ma (jedna taka płyta leży w zasięgu mojej ręki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), tyle że praktyka pokazała że CD nie wracają po wypożyczeniu.
to z powodu takich ludzi praktykujących zaufanie zanika. Problem jest jednak istotny.
Zverek69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2019, 10:31   #2094
sawoj
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 04-03-2013
Skąd: KOL
Model: Ford Fusion USA
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2015
Postów: 396
Domyślnie Odp: Re: Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Zverek69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to z powodu takich ludzi praktykujących zaufanie zanika. Problem jest jednak istotny.
Nie wiem czy znajdziesz kogoś kto Ci pożyczy płytę nawet z kaucją w granicach 500 zł
sawoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2019, 12:53   #2095
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

mogę się podzielić informacją, że dzwoniłem do tego Pana -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i twierdził, że ma ze trzy takie mapy albo i więcej i jest gotowy je sprzedać, szczegółów więcej nie znam bo Pan nie chce podać swojej (nawet orientacyjnej) ceny i oczekuje propozycji od kupującego, jak ktoś jest zdesperowany to pewnie uda się porozumieć, zresztą po chwili oddzwonił do mnie i powiedział, że ta mapa jest mi zbędna bo jak nie ma w opcjach "zainstaluj aktualizację z CD" to BGA na stół do przeprogramowania i on mi to tanio zrobi, z pl językiem i mapami 2019 za bodajże 279pln, a z tą mapą 2008 to "ktoś mi bzdur naopowiadał" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No to jak zbędna to nie drążyłem dalej tematu zakupu... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2019, 13:03   #2096
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,480
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

BGA to akurat "kulki", sposób mocowania układów typu smd więc okreslenie "bga na stół" kompletnie z czapy.
Zwlaszcza ze cos mi sie wydaje ze nie trzeba zrywac procka z plyty zeby wejść do niego bezposrednio.


Grunt to brzmieć profesjonalnie.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 14-12-2019 o 13:05
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2019, 13:08   #2097
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zwlaszcza ze cos mi sie wydaje ze nie trzeba zrywac procka z plyty zeby wejść do niego bezposrednio.
faktycznie, nie trzeba

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Speedo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2019, 14:10   #2098
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak jest włączone bez stacyjki i gra radio FM to po około 30sek max 80sek fale przełączają się na średnie (MW) 531 a po podobnym czasie na LW (długie) 123 i koniec przełączania.
po wielu próbach i analizach doszedłem dziś, że przyczyną przestawiania się radia są ciągłe resety modułu BT/VC na wyłaczonej "stacyjce" i nie ma to znaczenia, czy radio jest z kugi czy mondeo itp

a co jest przyczyna owych resetow to juz odrebna bajka... objawy mam cos jak tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

na razie odlaczylem akukumulator, jak nie pomoże to pojde po młotek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2020, 15:01   #2099
piotrek2177
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 28-12-2019
Skąd: Kazimierza Wielka
Model: Focus
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Jaką maksymalną pojemność karty obsłuży Travel Pilot FX ? 8gb 16 ? czy wiecej ?
Można mapy sobie samemu wrzucić na swoją karte i będzie wszystko działać?
piotrek2177 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2020, 15:15   #2100
marciecho
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-08-2014
Skąd: Szczecin
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał piotrek2177 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jaką maksymalną pojemność karty obsłuży Travel Pilot FX ? 8gb 16 ? czy wiecej ?
Można mapy sobie samemu wrzucić na swoją karte i będzie wszystko działać?
Ja u siebie mam 32 i działa. Na kartę wrzuciłem mapę i piosenki mp3 w katalogach. Na wiosnę chce podłączyć sobie usb żeby mógł przełączać piosenki przyciskami na kierownicy (chodzi o wyszukiwanie i chodzenie po katalogach).

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
marciecho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , ford , mp3 , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.