Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2015, 07:49   #21
szydel87
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

czyli rozumiem, że nie ma się czego bać? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. da się jakoś inaczej sprawdzić przebieg niż przez CEPiK?

prawdopodobnie będę jechał go oglądać.. chociaż przebieg wydaje się mały, ze zdjęć, które dostałem na mejla nie widać, żeby mógł być w rzeczywistości większy bo wygląda to elegancko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no i CEPik podaje ostatni przebieg 124500 km.. zobaczymy jak na żywo będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w związku z tym w innym dziale pytanie dotyczące serwisu w kłodzku - może ktoś miał z nim styczność?

pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez szydel87 ; 17-03-2015 o 19:51
szydel87 jest offline  
Stary 20-03-2015, 10:43   #22
szydel87
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

czekając na przypływ gotówki, żeby móc pojechać, sprawdzić i ew. od razu kupić poprzedni egzemplarz z kłodzka przeglądałem dalej oferty i natrafiłem na takie egzemplarze:
1. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - nr VIN, skany książki serwisowej, datę rejestracji w PL i nr rejestracyjny (żeby sprawdzić w CEPik najnowszą historię) do niego mam dostać wieczorem;
2. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - VIN w ogłoszeniu, wysłałem zapytanie o datę pierwszej rejestracji i skany książki i czekam na odpowiedź.
Czy ktoś z was oglądał te auta bądź ma jakieś informacje na temat tych egzemplarzy? Macie jakieś spostrzeżenia na podstawie zdjęć?

Bump: odnośnie tego nr 2 - w CEPiku nic strasznego nie ma chyba - auto zostało w 2013 wyrejestrowane (zakończenie rejestracji czasowej na wniosek), a teraz niby zarejestrowane jest. Z tego co widzę to chyba było coś grzebane z przodu i z tyłu, bo maska i klapa bagażnika coś słabo pasują. Poza tym zaniedbany w środku jest. Ale może obejrzę na żywo. Ciekawe jak mechanicznie sprawa wygląda, bo ze zdjęć wnioskuję, że o auto za bardzo nie dbano - dodam, że przez cały czas od pierwszej rejestracji było to auto firmowe.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez szydel87 ; 20-03-2015 o 13:57
szydel87 jest offline  
Stary 20-03-2015, 23:40   #23
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

pierwszy ma spoko wyposazenie ale ten drugi o dwa lata mlodszy jednak zdjecia niemal zadne
adam1985 jest offline  
Stary 22-03-2015, 19:32   #24
szydel87
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

niestety ktoś mi podkupił tamtego forda z kłodzka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dodaje nr vin pierwszego z poprzedniego posta: WF05XXGCD55G05674
właściciel poinformował mnie, że auto stoi w komisie camil w opolu, ale w kwestiach finansowych żeby kontaktować się z nim.. będzie taniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wysłał mi pełno zdjęć faktur i książki serwisowej niemieckiej... wygląda to dobrze... tylko czy jest sens sprawdzać niemiecką historię skoro auto już parę lat po polskich drogach przejeździło?... dodaje link do oferty z komisu - na zdjęciach lekka wgniotka na błotniku przy klapie bagażnika:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
po świętach się przejadę.. tylko chyba zarezerwować nie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdro

Ostatnio edytowane przez szydel87 ; 24-03-2015 o 10:28
szydel87 jest offline  
Stary 24-03-2015, 10:29   #25
szydel87
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

w tzw. międzyczasie kolejne 2 foczki do oceny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1.[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
nr VIN: WF05XXGCD55U70108
wg sprzedającego sprowadzone z DE i zarejestrowane w PL i wg etisa faktycznie tak jest. Nie wiem czy silnik nie będzie za słaby, bo jednak preferuję diesle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co myślicie?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] napisałem do sprzedającego o VIN i czekam.. pozdro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szydel87 jest offline  
Stary 02-04-2015, 11:27   #26
szydel87
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

jadę wreszcie jutro oglądać ten egzemplarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
powiedzcie mi.. na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach? na stację też jestem umówiony więc oni coś tam obczają, ale samemu też warto się rozejrzeć.. tylko na co patrzeć?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szydel87 jest offline  
Stary 02-04-2015, 14:19   #27
KrisW
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Kościerzyna
Model: S-max Titanium S
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 380
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

Straszna bieda. O ile przebieg prawdziwy i pasuje ci Absolutny Brak Wyposażenia to możesz oglądać.

Ostatnio edytowane przez KrisW ; 02-04-2015 o 14:21
KrisW jest offline  
Stary 02-04-2015, 15:25   #28
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

Dobrze że chociaż ma klime i aluski. Generalnie na stacji diagnostycznej to często panowie umywają ręce lub mało wiedzą, by nie mieć póżniej kupującego z pretensjami w odwiedziny.
c-matix jest offline  
Stary 02-04-2015, 15:55   #29
szydel87
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

to co radzicie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to, że nie ma dużo elektronicznych bajerów to przynajmniej się nie będzie miało co zrypać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to co naistotniejsze ma... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na co zwracać uwagę przy oględzinach?
szydel87 jest offline  
Stary 02-04-2015, 16:16   #30
Tubit
ford::beginner
 
Avatar Tubit
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 24-05-2012
Skąd: Łańcut
Model: Focus mk II
Silnik: 2.0 Duratec 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 10
Domyślnie Odp: Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM - prośba o opinię o egzemplarzach

Zwróć uwagę na postęp korozji na łączeniu tylnych błotników ze zderzakiem, to bolączka każdego focusa.
Tubit jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.