Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-01-2014, 11:17   #11
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: Błąd DTC U3000:00-68 Webasto co z tym ?

Tzn. chyba to nie jest wina interfejsu z kasowaniem błędu , bo to już drugi interfejs który kasował ten błąd i ten powraca . Pierwszy raz kasował Heko .
Cena za komp. w Krakowie około 50 zł , ja mam za darmo - kolega . Jeżeli chodzi o ceny w NL to wolę nie wiedzieć.
Ale cena za komp. jest to sprawa drugorzędna , jeżeli skasowanie błędu pomaga w problemie . Gorzej jest jak się jeździ w kółko po różnych warsztatach i za każdym razem kasują te 50 zł , to może z tego wyjść niezła sumka.

dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2014, 18:47   #12
andree74
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 26-04-2009
Skąd: Skawa
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 154
Domyślnie Odp: Błąd DTC U3000:00-68 Webasto co z tym ?

W moim przypadku również po kasowaniu błędów webasto się uruchamialo, a potem błąd powracał.Webasto- jeżeli coś jest w jego ukadzie zepsute to za każdym razem będzie się blokowało jak tylko błąd powroci.(dlatego po kasowaniu błędu webasto koledze się uruchamia).A błąd będzie się pojawiał do momentu aż nie znajdzie się przyczyny powstawania błędu.Diagnoza w jednym z serwisów webasto w krakowie kosztuje 80 zł.
andree74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2014, 23:30   #13
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: Błąd DTC U3000:00-68 Webasto co z tym ?

Cytat:
Napisał andree74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Diagnoza w jednym z serwisów webasto w krakowie kosztuje 80 zł.
jakieś namiary na ten serwis ? dzięki .
dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2014, 09:10   #14
MikiJ
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-07-2010
Skąd: Kraków
Model: Smax
Silnik: TDCi 2,0
Rocznik: 2009
Postów: 111
Domyślnie Odp: Błąd DTC U3000:00-68 Webasto co z tym ?

80 zł - nie do mnie to pytanie ale w zeszłym roku poćwiczyłem różne serwisy i moge Ci napisać (mając nadzieję, że nie wykraczam za regulamin podając poniżej swoją opinię o warsztatach i konkretnych osobach), że:

1. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Chyba najtańszy serwis w Krakowie, fachowość i rzetelność bardzo różna – zależy od przypadku, warsztat z wyglądu na poziomie dobrze wyposażonego garażu, według mnie problemem jest olewający klientów właściciel chociaż ponoć ogólnie dobry fachowiec

2. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pośredni cenowo warsztat, przyzwoita jakość serwisu i obsługi, niestety ponoć w zeszłym roku Serwis zmienił właściciela i Pan Andrzej Ingarden (dobry fachowiec, który tematy Webasto ćwiczy od wielu lat) jest już tylko doradcą i ma zamiar wycofać się całkowicie z tematu.

3. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
W wielu punktach naj (najdroższy, najlepszy, najładniejszy, największy itd.) Jest tam moim zdaniem b. dobry fachowiec Pan Grzegorz Cioś ale cenowo dla niektórych ten Serwis może nie być do zaakceptowania.

Są oczywiście jeszcze inne warsztaty/serwisy ale jest ich dodatkową usługą albo specjalizują się w naprawach samochodów ciężarowych (ogrzewania powietrzne itp.)
MikiJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 18:15   #15
mariomix
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-11-2014
Skąd: LC
Model: focus II, Galaxy TITANIUM
Silnik: 1.6 tdci, 2.0 TDCI
Rocznik: 2009, 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: Błąd DTC U3000:00-68 Webasto co z tym ?

Witam, dopadł mnie błąd U3000 (elektroniczna usterka wewnętrzna) w galaxy z 2014 roku. Sytuacja jest identyczna jak w poście powyżej, ogrzewanie działa jednorazowo po skasowaniu błędu, po wyłączeniu ogrzewania i odczekaniu ok 30 minut już nie można załączyć ogrzewania ani z pilota ani z komputera pokładowego. Nie staruje też automatycznie dogrzewacz wraz uruchomieniem zimnego silnika (temperatura na zewnątrz -1°C). Może ktoś wie gdzie leży problem bo autoryzowany serwis też ręce rozkłada (proponują wymianę agregatu grzewczego) HELP
mariomix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2021, 13:02   #16
Marcin0991
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 19-09-2019
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCi Q4BA 175/225km 510Nm
Rocznik: 2010
Postów: 62
Domyślnie Odp: Błąd DTC U3000:00-68 Webasto co z tym ?

Cytat:
Napisał mariomix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, dopadł mnie błąd U3000 (elektroniczna usterka wewnętrzna) w galaxy z 2014 roku. Sytuacja jest identyczna jak w poście powyżej, ogrzewanie działa jednorazowo po skasowaniu błędu, po wyłączeniu ogrzewania i odczekaniu ok 30 minut już nie można załączyć ogrzewania ani z pilota ani z komputera pokładowego. Nie staruje też automatycznie dogrzewacz wraz uruchomieniem zimnego silnika (temperatura na zewnątrz -1°C). Może ktoś wie gdzie leży problem bo autoryzowany serwis też ręce rozkłada (proponują wymianę agregatu grzewczego) HELP
Witaj i jak poradziłeś sobie z nie działającym webastem mam ten sam problem nie nie działa Webasto i dogrzewacz nawet po usunięciu błędu U3000
Marcin0991 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.