Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-03-2013, 14:42   #11
p_swiderski
ford::advanced
 
Avatar p_swiderski
 
Zarejestrowany: 23-05-2010
Skąd: PL/NO
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 311
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

No nic, tego niestety nie przewidziałem przy dokładaniu modułu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie będę wymieniał zegarów za 1000zł tylko dla samego USB. Dzięki za rozwianie wątpliwości.

p_swiderski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2018, 11:22   #12
der
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 06-02-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 36
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

cześć,

nie będę zakładał nowego wątku, więc zadam pytanie tutaj. Przebrnąłem przez sporą liczbę stron, ale potrzebuję się upewnić. Chciałbym wymienić mój moduł BT/VC na BT/VC/USB w radyjku NX DVD. Rozumiem, że ten będzie ok?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Później pozostaje już tylko dołożenie kabla z gniazdem USB? Co z wtyczką?
Streaming BT będzie działał?
der jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2018, 11:55   #13
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

Będzie. A wtyczkę już masz (jest na zdjęciu), więc wystarczy do przewodu dolutować żeńskie gniazdo USB i gdzieś umieścić. U siebie zrobiłem to w schowku pasażera:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2018, 14:08   #14
rzepetto
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-01-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 68
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

Ja mam inne pytanie - wymieniłem swój stary 4M5T na nowszy 8M5T 19G488 AM i widzę, że poza standardowym gniazdem na wiązkę, jest jeszcze jedno dodatkowe, czteropinowe. Czy do niego ma wejść AUX?
rzepetto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2018, 22:15   #15
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

Nie, to złącze do niczego ci się nie przyda. AUX "idzie" bezpośrednio do radia.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2018, 09:32   #16
der
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 06-02-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 36
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

Wczoraj zabrałem się za demontaż schowka i wymianę modułu na VC/BT/USB. Jednak po wymianie nie mam w conversie opcji bluetooth streaming. Coś kojarzę, że pod koniec 2008 roku była zmiana wiązki, której pewnie jeszcze nie posiadam (samochód jak dobrze pamiętam z 06.200Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. I teraz pytanie - co muszę zmienić żeby funkcja zaczęła działać? Wyprzedzając złośliwości - tak, przajrzałem spory kawał forum, ale nie nie mogę teraz znaleźć..

Pzdr

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
der jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2018, 10:32   #17
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

Może wystarczy zaktualizować soft modułu? łatwo się to robi - wystarczy skopiować pliki na nośnik USB.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2018, 10:38   #18
Thomsit
ford::average
 
Avatar Thomsit
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 16-07-2016
Skąd: Lublin
Model: Ford Mondeo Sport Estate
Silnik: 2,0 TDCI 141KM 353Nm
Rocznik: 10/2009
Postów: 119
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

Cytat:
Wczoraj zabrałem się za demontaż schowka i wymianę modułu na VC/BT/USB. Jednak po wymianie nie mam w conversie opcji bluetooth streaming. Coś kojarzę, że pod koniec 2008 roku była zmiana wiązki, której pewnie jeszcze nie posiadam (samochód jak dobrze pamiętam z 06.200Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. I teraz pytanie - co muszę zmienić żeby funkcja zaczęła działać? Wyprzedzając złośliwości - tak, przajrzałem spory kawał forum, ale nie nie mogę teraz znaleźć..

Pzdr

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
WItam Cie kolego, moze moja sytuacja jakos pomoze. jestem swiezo po wymianie modulu z jezyka niemieckiego na angielski reszta wszytsko takie samo. modul moj oryginalny byl 2008/9 a ten co wsadzilem to z 2012 od c-maxa byl. na oryginalnym module tezn iemianielm streamingu bluetooth dopiero jak zmienilem w konfiguracji na inna pojawil sie streaing ALE...modul wywala blad ze nieporawna konfiguracja. wszytsko bylo ok jedynie blad ktory nie powodowal niczego innego zlego.

teraz wsadzilem modul z jezykiem angielskim tez wersja 112 i tez niemam mozliwosci streamingu dopiero jak zmienie na inna opcje pojawia sie ta mozliwsc ale znow pojawia sie blad, niewiem jak to rozweiazac. stary modol aktualizowalem przez usb i nic to nie dalo nowego nie musze bo juz jest zaktualizowan ale sytuacja jak z oryginalnego, wiec chyba pozostaje zmienic konfguracje, tak tez polecali na forum
Thomsit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2018, 11:35   #19
der
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 06-02-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 36
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

Ale samochód masz z przed tego września 2008 czy po. Bo jak napisałem gdzieś wyczytałem że zadziała od strzała albo nie w zależności od daty urodzin samochodu. Na filmiku [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] gość podmienił i zadziałało. U mnie chyba trzeba bedzie więcej rzeźby niż podmiana z 488 na 112. Proszę tylko o podpowiedz co wiecej muszę zmienić. Napisałeś coś o zmianie konfiguracji - co dokładnie masz na myśli?
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] -> Może wystarczy zaktualizować soft modułu? łatwo się to robi - wystarczy skopiować pliki na nośnik USB
Jak to zrobić?

Ostatnio edytowane przez der ; 07-03-2018 o 11:49
der jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2018, 11:50   #20
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Zamiana modułu BT/VC na BT/VC/USB

Też podmieniłem z 488 na 112 i zadziałało od razu. Moduł z 2010 r. a auto z października 2008.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.