Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podkarpacka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-06-2016, 16:19   #21
MrQ
ford::average
 
Avatar MrQ
 
Imię: Qba
Zarejestrowany: 22-01-2011
Skąd: Rze
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2020
Postów: 136
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Poszukuje dobrego mechanika który wymieni szklanki w focusie mk1 1.6 benzyna w Rzeszowie i okolicach

MrQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2016, 01:15   #22
Anek0123
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Co racja to racja malo kto wie ze w tym silniku pasek chodzi w olejuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miny ludzi sa bezcenneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2016, 12:39   #23
cudaczek17
ford::average
 
Avatar cudaczek17
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 72
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Cytat:
Poszukuje dobrego mechanika który wymieni szklanki w focusie mk1 1.6 benzyna w Rzeszowie i okolicach
Motores w Rzeszowie na ul.Podkarpackiej.Ja robię różne naprawy w tym rozrząd i jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cudaczek17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2016, 16:20   #24
notturnomarco
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-10-2016
Skąd: Rzeszów
Model: Focus I FL kombi USA
Silnik: 2.0 16V Zetec
Rocznik: 2003
Postów: 4
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Witajcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Podpinam się pod temat - szukam dobrego mechanika (Rzeszów lub okolice) do mojego Focus-a 2.0 automat - mam do zrobienia wybierak skrzyni biegów, chłodzenie silnika (termostat(y)), jeden z elektrowentylatorów, łożyska, elektrykę...
notturnomarco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2016, 22:37   #25
Lansky
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 01-06-2016
Skąd: Rzeszów
Model: Brak
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Witam Was, gdzie warto podjechać na serwis przedzakupowy? Na ASO Forda ludzie wieszają psy więc jest może ktoś kto prywatnie się tym zajmie.
Lansky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2016, 10:08   #26
Grzegorz Eska
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Również podłączam się pod temat. U mnie do zrobienia:
- regulacja zaworów
- czyszczenie/wymiana klapek
- sprawdzenie kompresji

Ford Focus c-max 1.8 benzyna + gaz

Nie do końca rozumiem sytuacji, ale dzwoniąc do moich starych mechaników usłyszałem, że się nie podejmują, bo to cyt. 'niewdzięczna robota' z regulacją zaworów. Czy to rzeczywiście jest w fordzie taki 'rocket science'?

Dzięki z góry za informację i pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2017, 21:15   #27
cudaczek17
ford::average
 
Avatar cudaczek17
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 72
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Cytat:
Napisał mosquito Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,
prośba o namiar na mechanika z okolic rzeszowa
Motores w Rzeszowie na ul.Podkarpackiej.Ja robię różne naprawy w tym rozrząd i jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cudaczek17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2017, 22:32   #28
michas_rwa
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Również się podepnę, po 60 tyś km silnik stracił moc przy przyśpieszaniu, a podczas postoju odczuwalne są mega wibracje, focus mk4 1.6 Ti-VCT. Proszę o namiar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2018, 18:55   #29
ChceMiecCMAXa
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-11-2017
Model: C-Max
Silnik: 1.8L Duratec HE PFI
Rocznik: 2007
Postów: 241
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

A kogo polecicie do wymiany rozrządy w 1.8 125 km Duratec HE ?
ChceMiecCMAXa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2018, 13:17   #30
positif
ford::amateur
 
Avatar positif
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 07-09-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti VCT
Rocznik: 2006
Postów: 0
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

odgrzebie i podepnę się do tematu .

szukam dobrego sprawdzonego przez was mechanika z Rzeszowa, żeby nie zdzierał $$ , a wymienił dobrze rozrząd i paski osprzętu w TI-VCT
positif jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.