Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-07-2019, 08:07   #31
woro_woro
ford::professional
 
Zarejestrowany: 27-03-2014
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Podłączenie wideorejestratora

Jestem podobnego zdania. Pajączki w lampce i do tego pod podsufitką to druciarstwo. Pamiętajcie, że to chińska elektronika jest.

woro_woro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2019, 17:35   #32
umiarkowany
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-06-2017
Model: Galaxy
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2010
Postów: 132
Domyślnie Odp: Podłączenie wideorejestratora

Cytat:
Napisał woro_woro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem podobnego zdania. Pajączki w lampce i do tego pod podsufitką to druciarstwo. Pamiętajcie, że to chińska elektronika jest.
Wszystko teraz jest chińskie, więc to słaby argument.
umiarkowany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2019, 12:28   #33
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Podłączenie wideorejestratora

Cytat:
Napisał umiarkowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko teraz jest chińskie, więc to słaby argument.
Jeśli chinole zaczynają sprzedawac kamerki bez baterii bo się zapalały to coś w tym jest

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2019, 13:55   #34
tolo12345
ford::amateur
 
Imię: Antoni
Zarejestrowany: 27-06-2017
Skąd: Redditch
Model: S-Max Titanium X
Silnik: 2.0 EcoBoost z Powershift
Rocznik: 2013
Postów: 7
Smile Odp: Podłączenie wideorejestratora

Witam wszystkich.
Jest to mój pierwszy wpis, chociaż szczęśliwym posiadaczem SMax'a jestem od kilku miesięcy i niejednokrotnie korzystałem z praktycznych porad forumowiczów dot. czynności serwisowych.
Dzisiaj postanowiłem podzielić się sposobem zamontowania kamerki w swoim aucie zrealizowanym na bazie pomysłu kolegi woro_woro, opisanym na stronie 3. Zdecydowałem się podwiesić videorejestrator pod obudowę lusterka, gdyż w ten sposób obiektyw widzi obszar szyby oczyszczony przez wycieraczki.
tolo12345 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2019, 16:49   #35
woro_woro
ford::professional
 
Zarejestrowany: 27-03-2014
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Podłączenie wideorejestratora

Nie za daleko od szyby? AF na drucikach nie łapie?
woro_woro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2019, 15:59   #36
tolo12345
ford::amateur
 
Imię: Antoni
Zarejestrowany: 27-06-2017
Skąd: Redditch
Model: S-Max Titanium X
Silnik: 2.0 EcoBoost z Powershift
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Podłączenie wideorejestratora

Wydaje się w porządku
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Frame 2019.09.13 08-52-40 (0-17-28.390).jpg (47.2 KB, 235 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Frame 2019.09.13 08-40-52 (0-05-39.675).jpg (50.7 KB, 217 wyświetleń)
tolo12345 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2020, 16:12   #37
andree86
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 29-03-2019
Skąd: Bolesławiec
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 Diesel 163KM
Rocznik: 12/2010
Postów: 16
Domyślnie Odp: Podłączenie wideorejestratora

Witam serdecznie, chciałbym podłączyć się pod temat. Mój problem dotyczy Smaxa z 2011r. Do rzeczy - zakupiłem kamerkę samochodową, 70mai A800 lecz do jej prawidłowego działania w trybie parkingowym, potrzebny jest osobny kabel trzy-żyłowy, który zakupiłem na tej aukcji [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, gdzie w skrzynce z bezpiecznikami mogę połączyć kabel sygnalizacyjny żółty, uziemiający czarny oraz zasilający czerwony? Jestem kompletnie zielony w te klocki, a zależy mi, by wszystko działało jak należy...

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i porady.
andree86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2020, 14:19   #38
LuckasLBN
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 26-12-2015
Skąd: Lublin
Model: S-Max
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2006
Postów: 22
Domyślnie Odp: Podłączenie wideorejestratora

Cytat:
Napisał andree86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam serdecznie, chciałbym podłączyć się pod temat. Mój problem dotyczy Smaxa z 2011r. Do rzeczy - zakupiłem kamerkę samochodową, 70mai A800 lecz do jej prawidłowego działania w trybie parkingowym, potrzebny jest osobny kabel trzy-żyłowy, który zakupiłem na tej aukcji [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, gdzie w skrzynce z bezpiecznikami mogę połączyć kabel sygnalizacyjny żółty, uziemiający czarny oraz zasilający czerwony? Jestem kompletnie zielony w te klocki, a zależy mi, by wszystko działało jak należy...

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i porady.
Również się podpinam do pytana. Obecnie Zasilanie kamerki WR mam po zapalniczce przez co nie działa tryb parkingowy(niby da się to ominąć ale skoro mam KIT-a to wole z niego skorzystać). Zaopatrzyłem się z w tak zwane BYPASSY- rozdzielacz bezpieczników i teraz problem polega w znalezieniu odpowiedniego bezpiecznika który będzie oznaczony jako ACC czyli będzie zasilany po zapłonie. W schematach znalazłem że bezie to bezpiecznik w centrali od kierowcy oznaczony jako F5 7,5A- Adaptacyjny układ kontroli prędkości (ACC). Czy wpinać się w ten bezpiecznik? I pytanie jakim bezpiecznikiem zabezpieczyć WR 3A czy 5A i czy dobrze że mogę zastosować dwa różne bezpiecznik w takim bypassie? Czyli wpiąć bypass i dać nominalne 7.5A a obok bezpiecznik do WR 3 lub 5 A? Pomoże ktoś laikowi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
LuckasLBN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2021, 20:13   #39
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Podłączenie wideorejestratora

Hej.

Ostatnio wpiąłem u siebie dodatkowe gniazdo zapalniczki w skrzynkę bezpieczników, dla ciekawskich zaznaczyłem czerwoną ramką wszystkie, które dostają 12V dopiero "po zapłonie". Wpiąłem się w bezpiecznik F20 - 7,5A od przyciemniania lusterka, zabezpieczenie kamerki dałem 5A. Bezpieczników F17, F18, F19 wolałem nie ruszać bo są od poważnych obwodów m.in. - siłownik drgań kierownicy, układ SRS, ABS, czujnik obrotu auta wokół osi pionowej:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. szczegóły [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2021, 16:35   #40
Gaacek
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 12-04-2021
Skąd: Jelenia Góra
Model: S-max Vignale
Silnik: 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM
Rocznik: 2016
Postów: 3
Domyślnie Odp: Podłączenie wideorejestratora

Chce u siebie do Smaxa MK2 podłączyć kamerkę viofo A129 DUO za pomocą Hardwire Kit ACC proszę pomóżcie mi i podpowiedzcie pod które bezpieczniki się najlepiej wpiąć tak aby kamerka działała również podczas postoju?
Gaacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.