Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2014, 09:56   #21
marcinbb
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2010
Skąd: Warszawa
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 80
Domyślnie Odp: Zakup mk4

2010, titek x, w automacie, 200 kucy za 36k. Może złoty się umocnił w stosunku do euro i 1e = 3 PLN?.
Gdyby to jeszcze był Titek S z 2011 i przebiegiem 60k km, z Polskiego salonu to można tyle zapłacić, w przeciwnym razie targować się za 30k PLN odda 6k będzie na zaliczkę na naprawy.

marcinbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 10:20   #22
zaitsew
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zakup mk4

No chyba mi nie powiesz, że to wysoka cena....
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 10:28   #23
pitri
ford::beginner
 
Avatar pitri
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 07-05-2010
Skąd: Trzebinia
Model: Mondeo Viva X automat
Silnik: 2.0 TDCI 131KM
Rocznik: 2004
Postów: 31
Domyślnie Odp: Zakup mk4

No i jest nadal wystawiony...
obecnie jeżdżę Mondeo 2.0 TDCI - 130km w automacie no i trochę pali powiem szczerze średnio ok 9 zje, dlatego myślę o benzynie i gaz założyć ... tylko widzę ze kupić benzyn to nie taka prosta sprawa-ofert brak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kolega kupił 2003 Mondeo automat i zagazował,po mieście ok 35zł - 100km
ciekawy jestem czy nowsze mondelacze ok rocznika 2008 z ta nową skrzynia spalą gazu mniej czy wiecej ... ktoś ma z tym doświadczenie?

co do bialego mondeo tez dzwoniłem i pytałem, pan powiedział ze dokupił fele czarne do niego i opony- te co na zdjęciu,a cena wlsnie b.dobra ...aż może za dobra hmmm...

Ostatnio edytowane przez pitri ; 17-03-2014 o 10:31
pitri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 10:42   #24
zaitsew
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zakup mk4

Cytat:
Napisał pitri Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do bialego mondeo tez dzwoniłem i pytałem, pan powiedział ze dokupił fele czarne do niego i opony- te co na zdjęciu,a cena wlsnie b.dobra ...aż może za dobra hmmm...
Mi nic takiego nie mówił, twierdził że przyjechało jak widać, przekopałem strony niemieckie, holenderskie i poniżej 40 tys. zł takiej wersji nie ma szans kupić. A biorąc pod uwagę, ze facet przecież nie dokłada do niego tylko coś zarobić musi to nie da się mieć wątpliwości... czekam na ten VIN, zobaczymy.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 10:46   #25
pitri
ford::beginner
 
Avatar pitri
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 07-05-2010
Skąd: Trzebinia
Model: Mondeo Viva X automat
Silnik: 2.0 TDCI 131KM
Rocznik: 2004
Postów: 31
Domyślnie Odp: Zakup mk4

wiec informacje sa rożne hmm daj znać jak rozszyfrujesz vin
pitri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 10:49   #26
janas14
ford::advanced
 
Avatar janas14
 
Imię: Andres
Zarejestrowany: 24-01-2013
Skąd: Dolny śląsk .
Model: Monde mk4
Silnik: 2.0 he LPG
Rocznik: 2010
Postów: 251
Domyślnie Odp: Zakup mk4

Cytat:
Napisał pitri Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i jest nadal wystawiony...
obecnie jeżdżę Mondeo 2.0 TDCI - 130km w automacie no i trochę pali powiem szczerze średnio ok 9 zje, dlatego myślę o benzynie i gaz założyć ... tylko widzę ze kupić benzyn to nie taka prosta sprawa-ofert brak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kolega kupił 2003 Mondeo automat i zagazował,po mieście ok 35zł - 100km
ciekawy jestem czy nowsze mondelacze ok rocznika 2008 z ta nową skrzynia spalą gazu mniej czy wiecej ... ktoś ma z tym doświadczenie?

co do bialego mondeo tez dzwoniłem i pytałem, pan powiedział ze dokupił fele czarne do niego i opony- te co na zdjęciu,a cena wlsnie b.dobra ...aż może za dobra hmmm...

Tia o benzynie można zapomnieć towar deficytowy ba jeszcze w automacie to perełka ( głównie poobijanaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) niestety w tym czasie trwał dalej na zachodzie booom na diesla a bp była w głębokim odwrocie.
Co do mondków białych to mam mieszane " uczucia" można je spotkać często na zachodzie ale bardzo często są to wozy zabezpieczeń dróg Niemcy Dania tak mają widziałem nie raz je jak nasi rodacy je na lawetach ciągali . Ale to moja uwaga i nie stanowi to normy choć negatywne nastawienie do białego mk4 pozostanie.
Co do Bp fakt mało albo niższe wersje , ciężko o wersje z Conversem ( jak ktoś lubi gadżety) , resztę można domontować choć tanie te klamoty nie sąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do lpg fajnie w miarę tanio choć zamiast wersji 2,0 wolałbym 2,3 strasznie mnie boli przesiadka z bmw do mk4 .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mocy przybywaj a tu DU...A
janas14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 11:08   #27
marcinbb
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2010
Skąd: Warszawa
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 80
Domyślnie Odp: Zakup mk4

Cytat:
Napisał zaitsew Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No chyba mi nie powiesz, że to wysoka cena....
No te 3000 wyświetleń to właśnie z powodu tej wysokiej ceny? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dużo, dużo za tanio.
Bez winu można zgadywać a nóż wyjdzie że to angol, z przekładka i wymianą tylnej klapy.
Data na radiu 21/02/14 czyli ponad miesiąc nikt tej perełki nie kupił

Ostatnio edytowane przez marcinbb ; 17-03-2014 o 11:12
marcinbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 11:11   #28
zaitsew
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zakup mk4

No właśnie tak czułem, że to ironiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. CO NAJMNIEJ 10 tys. za mało chce...

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 17-03-2014 o 11:15
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 11:12   #29
pitri
ford::beginner
 
Avatar pitri
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 07-05-2010
Skąd: Trzebinia
Model: Mondeo Viva X automat
Silnik: 2.0 TDCI 131KM
Rocznik: 2004
Postów: 31
Domyślnie Odp: Zakup mk4

łatwiej by kupić poloneza niż nowe\używane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mk4 hmm ale sezon dopiero sie zaczyna wiec moze coś sie pojawi więcej.

Ostatnio edytowane przez pitri ; 17-03-2014 o 11:21
pitri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 11:23   #30
zaitsew
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zakup mk4

Ja nieco ubolewam nad tym, że mając w swoim focusie z 2002 roku przejechane 125 tys, ciężko mi go będzie zamienić na mondeo, które ma mniej...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.