Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-10-2020, 16:47   #1
Kebab
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-10-2020
Model: Focus MK2
Silnik: 1,8B
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Focus MK2 2008 1,8 benzyna, prośba o sprawdzenie VIN

Dzień dobry,

Jestem na kupnie samochodu i z racji, że Fordy mam bardzo mocno sprawdzone w rodzinie to postanowiłem, że może jest to dobry kierunek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. prześledziłem trochę forum i jestem pod szczerym wrażeniem, jak szybką i fachową pomoc można tu uzyskać więc zwracam się do Was drodzy użytkownicy o pomoc i poradę.

Trafiłem na okaz jak w ogłoszeniu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wizualnie wygląda dobrze i przyznaję, że wpadł mi w oko. Do sprzedającego mam ponad 100 km. i zastanawiam się czy warto się w tą podróż wybierać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wydaje mi się, że jak na żywotność tego silnika to przebieg jest bardzo dobry (o ile jest oryginalny). Jeśli byłaby taka możliwość to bardzo proszę o sprawdzenie nr VIN - WF0GXXGCDG8R53568 - pod kątem przede wszystkim przebiegu oraz ewentualnych kolizji itp. Może uda się też odczytać coś odnośnie przeglądu niemieckiego, chociaż wiem też z tego forum, że akceptowanie TUV w Polsce to temat rzeka.

Pomijając ten konkretny egzemplarz to prosiłbym też o opinię nt. silnika. Jego awaryjność z doświadczenia w rodzinie oceniam na dość niską, raczej są to czysto eksploatacyjne rzeczy. Jak to wygląda u Was? Czy na coś konkretnie należy zwrócić uwagę przy oglądaniu? Czy możecie więcej powiedzieć na temat spalania oraz jak spisuje się współpracując z instalacją LPG?

Strasznie dużo pytań się uzbierało, ale jeśli komuś będzie się chciało nad tym pochylić to będę bardzo wdzięczny.

Dziękuję i pozdrawiam

Kebab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2020, 18:05   #2
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,481
Domyślnie Odp: Focus MK2 2008 1,8 benzyna, prośba o sprawdzenie VIN

Cytat:
Napisał Kebab Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wydaje mi się, że jak na żywotność tego silnika
Cytat:
Napisał Kebab Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
awaryjność z doświadczenia w rodzinie oceniam na dość niską, raczej są to czysto eksploatacyjne rzeczy
raczej nie
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2020, 19:11   #3
Kebab
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-10-2020
Model: Focus MK2
Silnik: 1,8B
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Odp: Focus MK2 2008 1,8 benzyna, prośba o sprawdzenie VIN

Hm trochę mnie zmartwiłeś. Tak jak wspomniałem mam taki silnik w rodzinie i z tego co się orientuję to nie sprawiał większych problemów. Chyba, że to takie polskie podejście do tematu typu "nie będę mówił co mi się psuje w aucie, niech myślą, że mam igłę" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to może polecisz jakiś inny benzynowy silnik, na który warto zwrócić uwagę?
Kebab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.