Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-07-2011, 09:02   #1
pesion
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-11-2009
Skąd: MALOPOLSKA
Model: KUGA
Silnik: 2.0 TDCI poprawiony V-tech
Rocznik: 2009
Postów: 6
Domyślnie klima -grzeje

problem z klimaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam problem z klima,a mianowicie przez ostatnie 3 dni jedna strona grzala na maxa ,a druga chlodzila ,jadac do derwisu nagle wszystko zaczello dzialac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zdarzylo sie to drugi raz ,przyczym za pierwszym razem byla zamiana stron ,ma ktos podobny problem ?w serwisie nic nie znalezli ,a gwarancja mi sie konczy za miesiacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pesion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2011, 17:34   #2
Dablju
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-11-2010
Model: KUGA / Ka Edition / TRANSIT
Silnik: 2.0 TDCi / 1.3 / 2.4 TD
Rocznik: 2010/ 1999 / 2006
Postów: 97
Domyślnie Odp: klima -grzeje

miałem to samo , tyle że w Lagunie - blokował sie silniczek nastawczy temperatury klimy.

P.S. Podłączenie pod komputer - niczego nie wykaże. Trzeba kumatego mechaniora.
Dablju jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2022, 10:41   #3
sniper128
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 05-08-2019
Skąd: Warszawa
Model: Kuga mk 1
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Problem z klimatyzacją

Mam taki problem i nie wiem za bardzo od czego zacząć sprawdzać. Gdy ustawię klimę na chłodzenie i ustawię temp najniższą klima ostro chłodzi, ale w momencie kiedy podkręcę ją np na 16,5 lub wyżej zaczyna mi grzać na maksa. Czasami zdarza się, że działa przez jakiś czas prawidłowo. Czy ktoś coś może podpowiedzieć i pomóc.
sniper128 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2022, 10:14   #4
ellocco
ford::average
 
Avatar ellocco
 
Zarejestrowany: 22-07-2010
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Model: KUGA MK1
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2010
Postów: 172
Domyślnie Odp: Problem z klimatyzacją

Cytat:
Napisał sniper128 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam taki problem i nie wiem za bardzo od czego zacząć sprawdzać. Gdy ustawię klimę na chłodzenie i ustawię temp najniższą klima ostro chłodzi, ale w momencie kiedy podkręcę ją np na 16,5 lub wyżej zaczyna mi grzać na maksa. Czasami zdarza się, że działa przez jakiś czas prawidłowo. Czy ktoś coś może podpowiedzieć i pomóc.
Przecież masz klimatyzację automatyczną, więc jeśli powiedzmy z przysłowiowego 0 chcesz nagle zacząć grzać w twoim przypadku 16,5 stop. to system otwiera na maksa zawory temperatury by potem stopniowo przymknąć je w miarę dojścia do temperatury zadanej przez użytkownika i w tym momencie zaczyna mieszać ciepłe ze schłodzonym powietrzem.
ellocco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2022, 09:11   #5
zajacjarek
ford::amateur
 
Imię: Jarosław
Zarejestrowany: 04-08-2019
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 6
Domyślnie Odp: klima -grzeje

Mam to samo że z jednej kratki grzeje a z kratki obok mrozi. Już się przyzwyczaiłem daje na maksa grzanie, potem na minimum i wtedy chłodzi wszędzie jak trzeba. Pewnie się coś zacina i ciekawe czy ktoś to przerabiał? Na razie to nie dokucza aż tak ale kiedyś się za to wezmę.
zajacjarek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.