Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-12-2013, 11:20   #21
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Napisał jankowalski973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale info o akcji przysyła Ford Polska a nie ASO a to od ciebie zależy czy z niej skorzystasz czy nie. Dlatego może dealer ma to poprostu w czarnej ....
w gruncie rzeczy to dla mnie jest bez znaczenia czy fuszerke odstawil producent czy sprzedawca. ja dostalem bubel przy pelnej swiadomosci sprzedawcy co do tego faktu.

vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2013, 12:02   #22
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

VPW a kiedy odbierałes swoje autko od dealera? i kiedy je wyprodukowano?
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2013, 21:06   #23
jacektp
ford::average
 
Avatar jacektp
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 04-07-2013
Skąd: Kraków
Model: Kuga II
Silnik: 1,6 (180KM)
Rocznik: 2013
Postów: 61
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
a może ASO nie jest informowane przez ford-a o tym w które auto jest objęte akcją wymiany softu i go nie zmienia
Ja nie zostałem poinformowany o akcji ani przez Forda ani przez dealera. O akcji dowiedziałem się ze strony etis forda: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jacektp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2013, 13:32   #24
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
VPW a kiedy odbierałes swoje autko od dealera? i kiedy je wyprodukowano?
Odebrałem 4/10, wyprodukowane miesiąc wcześniej. O ustarce wiadomo było na początku września. Przynajmniej na forum brytyjskim już mówili o tej ustarce. Ponadto zapytałem dilera o to przy odbiorze a on stwierdził, że nie wie czy taki problem istnieje, bo dopóki problem nie wystąpi to nie wiadomo czy istnieje.

Ja w ETISie nie mam akcji przywoławczej na swój samochód. Będę musiał poprosić o update. Ponoć po updacie pojawiają się też nazwy piosenek przy odtwarzaniu przez bluetooth.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2013, 17:43   #25
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Napisał jacektp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie zostałem poinformowany o akcji ani przez Forda ani przez dealera. O akcji dowiedziałem się ze strony etis forda: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Czy pisemne wezwania są wymagane? Czy klient sam ma szukać ifo na temat akcji serwisowej?
Może w Twoim wypadku nie było potrzeby jej wykonywać.
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2013, 17:46   #26
wojtek-vx
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 12-06-2013
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 TDCi 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 15
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Odebrałem 4/10, wyprodukowane miesiąc wcześniej. O ustarce wiadomo było na początku września. Przynajmniej na forum brytyjskim już mówili o tej ustarce. Ponadto zapytałem dilera o to przy odbiorze a on stwierdził, że nie wie czy taki problem istnieje, bo dopóki problem nie wystąpi to nie wiadomo czy istnieje.

Ja w ETISie nie mam akcji przywoławczej na swój samochód. Będę musiał poprosić o update. Ponoć po updacie pojawiają się też nazwy piosenek przy odtwarzaniu przez bluetooth.
Witam, ja swoją Kugę odebrałem na początku października, a wyprodukowana 02.09. Podczas wizyty w serwisie, jakoś w listopadzie zwróciłem uwagę, że samochód źle pokazuje dystans możliwy do przejechania - na pełnym baku było to np. niecałe 300 km. Poprosiłem o aktualizację oprogramowania, jeśli takie występuje i faktycznie było... Aktualizacja trwała około 4 godzin.

Po aktualizacji już prawidłowo pokazuje dystans możliwy do przejechania. Poza tym jakby trochę zmienił się na plus sposób zmiany biegów przez Power Shift. Lekka zmiana kolejności w menu komputera pokładowego. Automatyczne światła działają znacznie sprawniej. Ale tytułów Piosenek z Bluetooth nadal nie pokazuje. Być może jest już jakaś nowsza aktualizacja.
wojtek-vx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2013, 18:53   #27
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Napisał wojtek-vx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale tytułów Piosenek z Bluetooth nadal nie pokazuje. Być może jest już jakaś nowsza aktualizacja.
Jeśli dobrze pamiętam wątek z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], to update bluetooth a raczej rozwiązania microsoftu w Kudze to oddzielny soft. Z tego co czytałem to możliwa jest samodzielna aktualizacja poprzez USB. Jak znajdę szczegóły to się nimi z chęcią podzielę.

Tutaj jest sporo ciekawych informacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2013, 21:27   #28
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Napisał jankowalski973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy pisemne wezwania są wymagane? Czy klient sam ma szukać ifo na temat akcji serwisowej?
Pisemne wezwanie jest wymagane prawem tylko wtedy, gdy jest zagrożenie życia lub bezpieczeństwa. Pozostałe "przy okazji". Ja np. kiedyś dostałem wezwanie na wymianę drutu oporowego świateł dziennych, bo ponoć groziło pożarem.
Co do SYNC, to jest to aktualizacja modułu BT/VC/USB/SYNC i dla zwykłych można było aktualizować samemu przez USB. Natomiast ASO aktualizuje raczej tylko to co wymagane i zgłaszane...
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2013, 22:28   #29
jacektp
ford::average
 
Avatar jacektp
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 04-07-2013
Skąd: Kraków
Model: Kuga II
Silnik: 1,6 (180KM)
Rocznik: 2013
Postów: 61
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Napisał jankowalski973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy pisemne wezwania są wymagane? Czy klient sam ma szukać ifo na temat akcji serwisowej?
Może w Twoim wypadku nie było potrzeby jej wykonywać.
Nie wiem czy pisemne wezwania są wymagane ale po moim telefonie do serwisu stwierdzili, że konieczne jest wykonanie akcji serwisowej i sami nalegali abym przyjechał jak najszybciej.
jacektp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2013, 06:50   #30
Syntehol
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-12-2013
Model: Kuga II FWD
Silnik: 1.6, 150 KM
Rocznik: 2013
Postów: 26
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do SYNC, to jest to aktualizacja modułu BT/VC/USB/SYNC i dla zwykłych można było aktualizować samemu przez USB
Tylko gdzie można pobrać odpowiedni soft? Próbowałem na stronie:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ale mój VIN nie chce przejść podczas rejestracji konta.
Syntehol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.