Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-04-2019, 12:16   #1
adach68
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-04-2019
Skąd: Morąg
Model: Transit
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 66
Domyślnie Oględziny S-Max 2.5T 2007r

Hej, witam serdecznie forumowiczy, mam pytanie. Otóż przymierzam się do Forda S-Max 2.5T rocznik 2007r. Proszę o informację na co zwrócić uwagę przy oględzinach auta, jakieś typowe mankamenty itp. Napiszcie jak wygląda sprawa korozji w tym modelu, jak fabrycznie jest zabezpieczony i jak to wygląda po latach, z góry dziękuję za odzew i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

adach68 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2019, 12:43   #2
marjo
ford::average
 
Avatar marjo
 
Zarejestrowany: 18-12-2004
Skąd: Kielce
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 98
Domyślnie Odp: Oględziny S-Max 2.5T 2007r

Wiele zależy od tego z jakiego kraju pochodzi samochód. Mój rocznik 2007 przyjechał z Danii. Podwozie dramat- od razu do piaskowania, konserwacji i zabezpieczenia. Nadwozie ok z wyjątkiem tylnych nadkoli które też musiałem lakierować. Ale podobnież taki urok samochodów z Danii.
marjo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2019, 13:37   #3
malek.lukasz.81
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 26-11-2017
Model: S-max
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 141
Domyślnie Odp: Oględziny S-Max 2.5T 2007r

Ja osobiście korozją za bardzo bym się nie przejmował ważne żeby nie był z dwóch złożony blacha jest w miarę ok , ważniejsze serce w tym modelu jeżeli chcesz 2.5t to dobrze go sprawdź pod względem mechanicznym, bo koszt remontu niski nie jest.
malek.lukasz.81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2019, 16:09   #4
adach68
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-04-2019
Skąd: Morąg
Model: Transit
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 66
Domyślnie Odp: Oględziny S-Max 2.5T 2007r

Hej, dzięki za odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do mechaniki, to przy oględzinach myślę, że większość dam radę ogarnąć, bo grzebie się w tym. Silnik znam dobrze z volvo a i Mondeo z tym motorem się pojawiają. Dlatego pytam o specyfikę modelu s-max, jakieś typowe mankamenty, na co zwrócić uwagę.
adach68 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.