Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-04-2015, 19:32   #21
romekkar
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-08-2005
Skąd: SBL
Model: mondeo mk5
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 69
Domyślnie Odp: Mk5 wady wieku dziecięcego.

Z dziwnych "zachowań" jakie zaobserwowałem to praca wycieraczek - w trybie automatycznym lub dużych przerw nie wracają do końca na podszybie, czasem dopiero po dłuższej chwili, czasem jeszcze dłużej... Na plus w temacie wycieraczek są trzy dysze spryskiwaczy - dużo lepiej zmywają szybę.
Jako "****iane" rozwiązanie widzę przegródkę/półkę w schowku na końcu tunelu - straszny szajs i mało intuicyjne otwieranie. Będzie się to rozwalało o chwilę - w mk4 był w porównaniu z obecnym patentem wypas. Ktoś wie jak wywołać na wyświetlaczu dane z czujników ciśnienia w oponach?
Na fotkach w necie początek tunelu Pólka pod deską) ma jakieś oświetlenie diodowe - jakoś nie widzę tego u siebie, może się to gdzieś włącza - ktoś ma takie oświetlenie?
O brudzeniu bocznych szyb przy lusterkach była mowa, więc o tym już nie piszę...


Ostatnio edytowane przez romekkar ; 29-04-2015 o 19:33 Powód: błąd
romekkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2015, 20:24   #22
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mk5 wady wieku dziecięcego.

Czy chodzi ci o oświetlenie wnętrza diodami LED z elementami nastrojowego oświetlenia?

Bump: Mi dzisiaj wyskoczylo cos takiego na jakies 30 sekund

Bump:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Ford.jpg (77.5 KB, 973 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Ford1.jpg (92.4 KB, 758 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez pedroso ; 29-04-2015 o 20:40
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2015, 21:43   #23
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Panowie przypominam że to dział techniczny i jest o wadach nowego modelu a nie ile kto zapłacił i jak długo mondeo jest produkowane.
Jeśli będzie bajzel to temat poleci do HP a tego chyba nie chcemy.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2015, 21:43   #24
romekkar
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-08-2005
Skąd: SBL
Model: mondeo mk5
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 69
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

tak, o te światła mi chodziło - jutro sprawdzę czy mam te opcje w mojej konsoli
romekkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2015, 21:50   #25
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

O przepraszam nie dopisałem to oświetlenie Led uważam osobiście za wadę może w wannie z hydro-masażem byłoby fajne jako fototerapia, W aucie nie miewam depresji nawet sezonowych.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2015, 08:20   #26
romekkar
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-08-2005
Skąd: SBL
Model: mondeo mk5
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 69
Domyślnie Odp: Mk5 wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy chodzi ci o oświetlenie wnętrza diodami LED z elementami nastrojowego oświetlenia?
Działa i u mnie
Przy okazji przeglądania opcji w panelu wykryłem możliwość zmiany logo na ekranie, możliwość połączenia z internetem i jeszcze kilka "drobiazgów". Próbowaliście już coś z tych opcji wdrożyć?
romekkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2015, 08:35   #27
woro_woro
ford::professional
 
Zarejestrowany: 27-03-2014
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie

Cytat:
Napisał romekkar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z dziwnych "zachowań" jakie zaobserwowałem to praca wycieraczek - w trybie automatycznym lub dużych przerw nie wracają do końca na podszybie, czasem dopiero po dłuższej chwili, czasem jeszcze dłużej...

To nie jest wada. Wycieraczki sa "parkowane" jesli system sterowania nie przewiduje ich uzycia w krotkim czasie. Sa jakby w trybie czuwania. Podczas ciaglej pracy wycieraczki tez nie cofaja sie do konca.
woro_woro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2015, 08:40   #28
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mk5 wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał romekkar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Działa i u mnie
Przy okazji przeglądania opcji w panelu wykryłem możliwość zmiany logo na ekranie, możliwość połączenia z internetem i jeszcze kilka "drobiazgów". Próbowaliście już coś z tych opcji wdrożyć?
Tak zdjęcie dodasz z pendrive tylko w formacie 800x384 pixel.
Internet to jedna wielka wada ponieważ nie zaimportujesz żadnych aplikacji do samochodu ani nie działa jako przeglądarka wiec od lutego pytam w Ford Polska i w końcu otrzymałem odpowiedzi w zeszłym tygodniu -cyt."po nic"

Bump: Jak zrobisz z telefonu punkt dostępowy to wszyscy pasażerowie mogą korzystać z internetu nie potrzebujesz do tego Mondeo a juz na pewno nie sync
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 19:45   #29
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Taka mini wadka ze podczas regulacji kierunku strumienia powietrza z kratek na konsoli centralnej kilkukrotnie zdarzylo mi sie wlaczyc swiatla awaryjne . Przycisk umieszczony pomiedzy kratkami jest wyjatkowo czuły.
Dokuczliwa Wada dla mnie o ktorej juz pisalem kiedys dzisiaj znowu mi dala znac. Rano parkuje pod biurem przejezdzajac ostatnie 300 m w radiu z Red Hot Chili Peppers .....Rain dance Magie i wylaczam zaplon na 3/4 glosnosci .

Wsiadam ponownie po pewnym czasie do pojazdu , odpalam i boooooom z glosnikow Whitney Houston ....and iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii will always love Yoooooooooooooooooouuuuuuuuuu
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 19:57   #30
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wsiadam ponownie po pewnym czasie do pojazdu , odpalam i boooooom z glosnikow Whitney Houston ....and iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii will always love Yoooooooooooooooooouuuuuuuuuu
Nieźle mnie rozbawiłeśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Powinna być opcja: zaprogramowanie zakazu puszczania zakazanych wykonawców. Whitney byłaby na mojej liście, zwłaszcza z tą piosenkąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.