Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2013, 23:31   #21
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: czy tunel srodkowy s-max pasuje do Mk3 ?

niestety przewertowałem forum i znalazłem instrukcje naprawy jedynie do modelu MK1 i MK2 a w MK3 jest juz inny system zamontowany!!

djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2013, 15:22   #22
bogasman
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-10-2012
Model: Galaxy GHIA
Silnik: 2.0 TDCI 143PS
Rocznik: 2008
Postów: 9
Domyślnie Re: czy tunel srodkowy s-max pasuje do Mk3 ?

Ja powrócę do kwestii usunięcia podłokietników i wstawienia tunelu z półeczką takiego jak w S-Maxie np [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Czy ma ktoś znajomego z S-Maxem, żeby sprawdzić, czy przekładka tunelu do Galaxy MK3 byłaby Plug&Play?
bogasman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2013, 15:28   #23
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: czy tunel srodkowy s-max pasuje do Mk3 ?

tak jak pisałem wyzej, jesli sie nikomu nie spieszy to mam to zamiar zrobic jak tylko bedzie przyste[na pogoda gdyz nie mam garazu
__________________
Regulamin $23
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2013, 16:16   #24
max1973
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-05-2009
Skąd: kalisz
Model: smax
Silnik: 2 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Odp: czy tunel srodkowy s-max pasuje do Mk3 ?

będzie pasował, przerobiłem to, jednak musisz mieć plastiki przy ręcznym są inaczej wyprofilowane, przy montażu nowego tunelu trzeba trochę podciąć poprzeczne plastiki chyba ze wymontujesz cały ręczny a to dużo roboty
max1973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2013, 16:34   #25
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: czy tunel srodkowy s-max pasuje do Mk3 ?

ja zakupiłem całe plastiki wraz z podłokietnikiem wiec mam nadzieje ze beda pasowac!
masz fotele z podłokietnikami?? nie wadzą z tym nowym podłokietnikiem?? mozesz jakies zdjecia zapodac?
__________________
Regulamin $23
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2013, 21:41   #26
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: czy tunel srodkowy s-max pasuje do Mk3 ?

max1973 a może jakieś foto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2013, 06:45   #27
ryba2000
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-01-2007
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 116
Domyślnie Odp: czy tunel srodkowy s-max pasuje do Mk3 ?

żeby zamontować tunel musisz pozbyć się podłokietników w siedzeniach przednich (schowek w tunelu otwiera się do góry) i zostaną dziury w siedzeniach, chyba ze wymienisz tez fotele lub założysz pokrowce na te siedzenia z dziurami
ryba2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2013, 20:24   #28
marcink719
ford::average
 
Avatar marcink719
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-03-2007
Skąd: małopolska
Model: Galaxy mk3, Focus mk1
Silnik: 2.0 TDCi 140 KM, 2.0 SPI
Rocznik: 2007,2003
Postów: 171
Domyślnie Odp: czy tunel srodkowy s-max pasuje do Mk3 ?

co do podłokietników zintegrowanych z fotelem, też miałem jeden uszkodzony - kierowcy. Po zdjęciu poszycia okazało się, że ten metalowy stelaż jest produkowany w Bielsku Białej, skontaktowałem się z dystrybutorem, jak się później okazało - dostęp do tego działu firmy -automotive - mają tylko koncerny samochodowe. Więc jedyne co pozostaje to kupić w ASO lub polować na allegro.

Wyprzedzając kolejne pytania - sam stelaż podłokietnika kierowcy kosztuje w ASO 607zł z groszami...!!! Mnie udało się kupić na allegro oba podłokietniki z poszyciem za 50zł od kogoś kto wymieniał tunel środkowy na taki jak w S-maxie...

Podłokietniki są zamocowane takimi zawleczkami obejmującymi trzpień podłokietnika, po ich zdjęciu możliwe jest wysunięcie podłokietnika...
marcink719 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2013, 20:32   #29
torcikw
ford::amateur
 
Imię: seba
Zarejestrowany: 24-11-2012
Skąd: oslo
Model: galaxy
Silnik: 1,8
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: czy tunel srodkowy s-max pasuje do Mk3 ?

Witam.Ja wymontowałem podlokietniki z foteli,zostały dziurki.Znajomy dorobił mi z aluminium zaslepki( cos na wzor grzyba)które obszyłem skórą,pasuje do podłokietnika duzego.
torcikw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2013, 20:41   #30
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie

Wymienilem po dlugim czasie!!
Ciesze sie ze zabralem tunel do PL gdyz chcialem to zrobic pod domemw UK!!!
Myslalem ze zajmnie mi to 10-30 min....mylilem sie!!! Zeszlo chyba z dobra godzine z pomocą mechanikow bo wczesniej robilem rozrząd!! (Pompa wody ledwo zyla po przejechaniu 150 tys km) wracajac do tematu...rozebralem tunel stary gorną czesc w miare szybko ale z podstawą byl problem!! Bez wjazdu na tunel u mechanikow bylo by cieżko!! bez odkrecenia recznego od spodu nie ma szans aby mozna bylo wyciągnąc stary tunel i wlozyc podstawe nowego tunelu!!! po rozkreceniu recznego zabralem sie za podstawe ktora idealnie spasowala w miejsce starego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozniej przyszedl czas na gore wraz ze wschowkiem, spasowal sie idealnie z deska rozdzielczą choc dwa mocowania boczne są inaczej montowane w nowej wersji! Problemu troche sprawil podlokietnik a mianowicie puszka podlokietnika gdyz jest ona przymocowana do podstawy srubami od dolu i w momencie zamocowania podstawy nie bylo szans jej przykrecic z powrotem od dolu...no chyba ze w nadwozju zrobimy miejsce od dolu na wkretak!! wiec nawiercilem nowe dziury i przykrecilem od gory!! Rowniez trzeba wymienic ramke ktora jest pod recznym, stara nie pasuje no i uwazac aby czegos nie polamac bo mozna latwo tego dokonac!!
Ogolnie bardzo zadowolony, wyglad auta sie zmienil no i w koncu pozbylem sie nie dzialających podlokietnikow!!

Ps. Teraz kolej na wymiane tylnich lamp na ledy od nowej wersji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.