Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ranger
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-12-2021, 12:48   #1
PAAulina 2020
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-12-2021
Model: Ford Ranger Wildtrak
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 1
Domyślnie Rozładowany akumulator czy odcięty zaplon

Witam. Może posiada ktoś Forda rangera wildtraka z 2020 roku i jest w stanie cos podpowiedzieć. Poprosiłam znajomego o przestawienie auta. Chlopak wsiadł do samochodu i zanim go odpalił, przestawił skrzynie na bieg neutralny(auto z automatyczna skrzynia) ,potem wrocil do ustawienia parking i chcial odpalic auto. Niestety nie odpalil. Auto wogole nie kreci,awaryjne uruchomienie również nie dziala. Dodam ze wyswietla sie ikona usterki układu napędowego oraz czerwona ikona rozładowanego akumulatora. Auto próbowane odpalic z kabli rozruchowych, również nie odpala. Na innym forum doczytałam ze samochod moze nie widzieć wybieraka w pozycji Parking i dlatego nie chce odpalic. Auto mam niecały rok,nowe prosto z salonu i nigdy nie miałam problemu z odpaleniem. Czy może być tak,ze jeśli ja zawsze najpierw odpalałam auto a potem zmieniałam pozycje biegu,a teraz znajomy najpierw zmienil bieg a potem próbował odpalic to mogl cos zblokować ,np zaplon lub odciąć akumulator?


Ostatnio edytowane przez SRS ; 18-12-2021 o 14:11
PAAulina 2020 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.