Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-12-2017, 12:48   #21
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

Nie szedł bym tak bardzo w samozachwyt. Każdy facet ma te umiejętności i doświadczenie większe od innego.
To po prostu decyzja ile się zabiera i nie ma co niewprost szkalować tych co biorą więcej bo to ich decyzja. Mam kumpla który zawsze na wakacje wiezie ze sobą skrzynkę piwa, całą, z transporterem. Nie chowa tych butelek po schowkach czy pod siedzeniami. On stawia skrzynkę w bagażniku a potem pakuje resztę. Tak lubi i już.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2017, 13:13   #22
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

Sąsiedzi mojej żony przez lata schyłkowe komuny jeździli na wakacje maluchem: 3 osoby, wszystkie z potężną nadwagą. Żyją do dziś.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2017, 13:19   #23
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 2,997
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

A Maluch już u Toma Hanksa.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2017, 14:14   #24
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 280
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

Wiecie - ale nawet z tą skrzynką piwa ja się pakuje na luzie.
I to nie jest samozachwyt - to jest po prostu doświadczenie, każdy je zdobywa z czasem i już, trochę chyba źle zostałem odebrany, absolutnie nikomu nic nie zarzucam żeby było jasne. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jak mówiłem - to co zabrałem na pierwsze wakacje z tylko jednym małym dzieckiem vs. to jak pakowałem się po pewnych doświadczeniach dużo zmieniło, choćby w ilości rzeczy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I podobnie dzięki tej nauce ze starszym synem, swoje bliźniaki pakowałem znacznie bardziej sensownie, nie biorąc tylu niepotrzebnych rzeczy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2017, 16:29   #25
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

Jak już pisałem. To męska umiejętność (z przekąsemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). I każdy facet ją posiada. I każdy facet robi to lepiej niż ktokolwiek inny.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2017, 21:14   #26
panerai_47
ford::average
 
Avatar panerai_47
 
Zarejestrowany: 11-02-2011
Skąd: Szczecin
Model: Skoda Octavia 3FL Style kombi
Silnik: 2,0 TDCI 150 PS
Rocznik: 2019
Postów: 82
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak już pisałem. To męska umiejętność (z przekąsemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). I każdy facet ją posiada. I każdy facet robi to lepiej niż ktokolwiek inny.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
tak samo jak powiedzieć autorytarnie, że cmax grand jest brzydki.
a potem jeszcze wyjezdzasz do mnie o pączkach i ziemniakach.
ja mam wywalone, czy komuś sie grand podoba czy nie.
panerai_47 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2017, 21:56   #27
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

I mozesz, co nie zmienia faktu ze to brzydal.. i do tego niepraktyczny dlatego sie nie sprzedaje.. W fordzie chcieli tanio zrobic vana z przesuwanymi drzwiami, ale nie poszlo...
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2017, 22:10   #28
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

Ocena czy coś jest brzydkie czy ładne jest subiektywna. Nie może więc być autorytarna. To nie wmawianie komuś, że czegoś co można zmierzyć. Ja mówię, że Grand jest paskudny. Ktoś powie, że Grand jest ładny. No i obaj mamy rację.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2017, 09:46   #29
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 280
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I mozesz, co nie zmienia faktu ze to brzydal.. i do tego niepraktyczny dlatego sie nie sprzedaje.. W fordzie chcieli tanio zrobic vana z przesuwanymi drzwiami, ale nie poszlo...
To że nie jest zbyt urodziwy to fakt, nie ma dramatu, ale faktycznie jak się lekko z ukosa patrzy na tylny słupek to wygląda dziwnie, ot tyle, przód jest ok, linia boczna też nie jest zła. To moje zdanie.

Co do praktyczności - odsuwane drzwi przy dzieciach są bardziej praktycznie niż tradycyjne, i jakby nie zaklinać rzeczywistości, tak właśnie będzie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam Galaxego MK III i mam porównanie do Granda - jest mniejszy (no ale czy to kogoś dziwi?), ale jest też tańszy.

Ostatnim problemem to jest po pierwsze mnogość VANów w ofercie Forda i ludzie się na prawdę w tym gubią (np. w VW masz dwa, w Oplu też) i nie wiedzą co wybrać. Dodatkowo spróbuj pójść obejrzeć C-MAX'a (o Grand nawet nie wspomnę) w salonie, jak na razie to na allegro są bodaj 2 czy 3, czasem w większych salonach są na jeździe próbnej, a każdy przed zakupem chce "pomacać" w salonie. Do tego różni dealerzy Forda sprawiali wrażenie że wolą sprzedawać S-MAX'a i Galaxego z nie ich mniejszych braci (pewnie bonusy większe), a wręcz namawiają do odstąpienia od kupna go bo S-MAX lepszy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I brak promowania tego modelu całkowicie go ubił, myślę że jakby chociaż C-MAX robił konkurecję Zafirze itp. to by się sprzedawał, inni dają radę, więc czemu Ford nie może?
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
c-max


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.