Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-01-2013, 18:29   #11
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: FORDA MONDEO TITANIUM 2010 model 2011

Cytat:
Napisał petrus1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale w opisie jest napisane VAT marża. Jak to tłumaczyć?
Cytat:
Napisał Markoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opis sugeruje jakby to było auto od prywatnego ludka, to wałek na Vat nie grozi, do sprawdzenia.
Jeśli było kupione u ludka, nie od firmy to jw.

Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 19:24   #12
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Wink Odp: FORDA MONDEO TITANIUM 2010 model 2011

[QUOTE=jaculek63;1947139]Kluczyk zurzyty jakby ktoś z nudów go bez przerwy wciskał a tak na powaznie mam dwa i ten używany w stosunku do tego na zdjęciu to nówka.Auto z francji nie mam zaufania do tych aut ze względu na częsty brak wpisów w książki serwisowe a zdjęcie nie przedstawia prawego słupka z nalepką przeglądu.

Nalepka serwisowa o ile się nie mylę jest naklejana na lewy słupek, przy fotelu kierowcy
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 19:58   #13
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: FORDA MONDEO TITANIUM 2010 model 2011

Cytat:
Napisał Markoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opis sugeruje jakby to było auto od prywatnego ludka,
piszesz pierdoły,
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Prywatna osoba i wystawia faktury ? na jakiej podstawie ?
"Oferowany przeze mnie samochód jest ofertą godną polecenia - z pewnego żródła i w perfekcyjnym stanie, a to rzadkość na naszym rynku"
kupił jak pisze od prywatnej osoby,skąd zna tą osobę że jest godna polecenia ?
Cytat:
Napisał jaculek63 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto z francji
nie zauważyłem tego wpisu, gdzie on jest ?

jeszcze jedno , słyszałem że od marca auta z 2011r. jak ten ,będzie już można kupować za ok 36 tys zł. tutaj przykładowe ceny
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

proszę przyjąć kurs 1€ = 1,50zł , styknie na 36 tysiaków? spokojnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 27-01-2013 o 20:02
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 20:11   #14
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Turnier 2.0 STCi 2010r

Cytat:
Napisał kamilxxv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pani powiedziała że jeśli ma się zaświadczenie Vat 25 które mówi że pojazd jest zwolniony z opłat skarbowych to nie ma problemów, jeśli coś jest nie tak z vatem to konsekwencje ponosi osoba która jest pierwszym właścicielem w PL.
Ciekawe czy to samo by powiedziała jakby wyszedł wałek na VAT (nie mam na myśli tego auta , tylko tak ogólnie) a ty byłbyś tym obecnym posiadaczem auta ?. Jak znam U.S. pewnie nie. Poproś o skan briefu tam będzie podany ostatni właściciel auta.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 20:20   #15
jaculek63
ford::advanced
 
Avatar jaculek63
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 14-02-2010
Skąd: szczecin
Model: mondeo mk3/mk4 Titanium S(było)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2004/2009
Postów: 271
Domyślnie Odp: FORDA MONDEO TITANIUM 2010 model 2011

Nalepka serwisowa o ile się nie mylę jest naklejana na lewy słupek, przy fotelu kierowcy[/QUOTE]

Oczywiście masz rację pomyliłem strony jak babaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

czesław przyjrzałem się blachom i jakaś pomroczność mnie ogarnęła nie z fancji soryGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez jaculek63 ; 27-01-2013 o 20:24
jaculek63 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 20:23   #16
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: FORDA MONDEO TITANIUM 2010 model 2011

te zaczynające się na COC....?

Bump:
Cytat:
Napisał jaculek63 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zesław auto ma francuzkie blachy więc mniemam że pochodzi z kraju gdzie jedzą zaby
te zaczynające się na COC....?
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 21:03   #17
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: FORDA MONDEO TITANIUM 2010 model 2011

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piszesz pierdoły,
Na pewno ???

Może nie jasno się wyraziłem, albo Ty mnie nie zrozumiałeś.


Powiedzmy że auto było kupione za granicą od prywatnego ludka (vat tam zapłacony ) a tu sprzedane na Vat marża - To jest wałek na Vat czy go nie ma.
Taką sytuację gościu sugeruje pisząc " Auto kupiłem od pierwszego prywatnego właściciela z domu"
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 21:17   #18
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: FORDA MONDEO TITANIUM 2010 model 2011

pisze też, że kupił od godnego zaufania, czyżby kupił np. od wujka ? wierzysz w to ? ja nie
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 21:30   #19
misiekxyz
ford::advanced
 
Avatar misiekxyz
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Model: BMW F30
Silnik: DIESEL 184 KM
Rocznik: MŁODY
Postów: 216
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Turnier 2.0 STCi 2010r

Ten mondeo był już kiedyś omawiany w tym dziale.

Bump:
Cytat:
Napisał kamilxxv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
byłem w urzędzie skarbowym i się dowiadywałem dokładnie jak to jest, Pani powiedziała że jeśli ma się zaświadczenie Vat 25 które mówi że pojazd jest zwolniony z opłat skarbowych to nie ma problemów, jeśli coś jest nie tak z vatem to konsekwencje ponosi osoba która jest pierwszym właścicielem w PL. Powiedziała że jeśli "kowalski" kupił od niemca i zarejestrował na siebie, po czym auto sprzedał np mi to jeśli się okaże że coś jest nie tak z podatkiem to ten kowalski jest pociągany do odpowiedzialności skarbowej. Powiedziała mi że najbezpieczniej jest tak żeby kupić już zarejestrowany samochód w Polsce, nie ważne skąd sprowadzony.
Niech Ci da to na papierze i podpisze.
misiekxyz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2013, 21:34   #20
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Turnier 2.0 STCi 2010r

kamilxxv nie zakładaj kilku wątków na temat twoich poszukiwań pisz w jednym. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.