Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-12-2018, 16:47   #1
crouch196
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Ghia X
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 38
Domyślnie Mondeo mk3 biksenon, polecacie kogoś kto to zrobi?

Witam.Posiadam mk3 z oryginalnymi reflektorami ksenonowymi. Jako, że świecą już słabo i do tego lewy żarnik już jest na wykończeniu (z czasem gaśnie) zdecydowałem się na wymianę soczewek na biksenonowe Hella Gen 3 i nowe żarniki D2S. Nie będę podawał firmy która to będzie robić, żeby nie było, że kogoś promuje itp., ale pomyślałem, że może ktoś na miejscu (pomorskie) robi takie rzeczy to byłoby mi na rękę. Oczywiście proszę o podawanie fachowców, którzy już to robili, a nie będą się na moich reflektorach "uczyć". Pozdrawiam. P.S. dodam, że za powyższy zabieg wydam ok 600zł w tej firmie z "dołu" Polski.

crouch196 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2019, 11:19   #2
crouch196
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Ghia X
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 38
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 biksenon, polecacie kogoś kto to zrobi?

Witam. Reflektory wysłałem do firmy Hidretrofit.pl, gdzie moje oryginalne soczewki zostały wymienione na Hella Gen. 3 wraz z nowymi żarnikami D2S. Pierwsze wrażenie to szok i nie dowierzanie jak małe soczewki były montowane w oryginale! Te nowe są 3x większe! Z racji tego, że są większe zostały również wymienione osłony soczewek. Po całej operacji ustawiłem się z Totkiem, który wykonał adaptację reflektorów. Światła w tym momencie petarda!!! Nawet w nowym BMW 3 F30 na Biledzie tak nie świeci (auto służbowe), a do tego nie oślepia innych uczestników ruchu tak jak te w BMW (ogólnie światła Ledowe oślepiają, takie moje spostrzeżenia). Operację wymiany soczewek można przeprowadzić samemu (ja wolałem oddać komuś kto się zna na tym). Na światłach krótkich petarda, a na długich jak w dzień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hehe. Polecam każdemu co ma dość słabych ksenonów w MK3 (sąsiad ma zwykłe reflektory na żarówkach i na krótkich świeci lepiej niż moje oryginalne ksenony).
crouch196 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2019, 21:32   #3
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 biksenon, polecacie kogoś kto to zrobi?

A to ten mk3 na wypasie?
Światła faktycznie ładnie dają. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2019, 21:45   #4
crouch196
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Ghia X
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 38
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 biksenon, polecacie kogoś kto to zrobi?

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to ten mk3 na wypasie?
Światła faktycznie ładnie dają. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie to ten Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Światełka ustawione ponownie na SKP. Jednak biły za wysoko. Samopoziomowanie działa i jest to widoczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam
crouch196 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.