Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-01-2019, 21:01   #1
Lukas_KR
 
Postów: n/a
Domyślnie Aktualizacja oprogramowania nawigacji, bluetooth w okolicach Krakowa

Czołem wszystkim. W tym tygodniu do rodzinnej stajni dołączył całkiem zgrabny FF MK3 z października 2012. Jako że dopiero zaczynam przygodę z Fordem, a nie mam żadnych zaufanych specjalistów w okolicy ( całe życie VW ) więc postanowiłem że nieśmiało poproszę bardziej doświadczonych kolegów o parę wskazówek.
Chciał bym
1. Zmienić język komputera pokładowego ( próbowałem samemu i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).
2. Uaktualnić nawigacje w FF.
3. Jeśli możliwe zainstalować język polski w komendach głosowych.
4. Uaktualnić bluetooth, tak żeby można było używać iphonów i samsungów nowszych generacji w samochodzie.
Więc jak ktoś mógł by mnie skierować do jakiegoś specjalisty z tej dziedziny w okolicach Krakowa, który nie policzy mnie jak ASO. To był bym bardzo wdzięczny za okazaną pomoc.
Inne ciekawe wskazówki w tym temacie również są bardzo mile widziane.
Auto jest z Niemczech, 1.6 TDCI 115km. Tournament Edition.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2019, 21:03   #2
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,822
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania nawigacji, bluetooth w okolicach Krakowa

Gadaj z @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (Kraków) lub @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (Katowice)
cattani75 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2019, 21:16   #3
Lukas_KR
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania nawigacji, bluetooth w okolicach Krakowa

Dziękuje kolego cattani75. Wiadomość z prośbą o pomoc wysłana.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2019, 14:34   #4
piotrek93krk
ford::beginner
 
Avatar piotrek93krk
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 17-10-2018
Skąd: Kraków
Model: Fusion Mk5
Silnik: 2.0 Ecoboost 240 awd
Rocznik: 2015
Postów: 25
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania nawigacji, bluetooth w okolicach Krakowa

Cytat:
Napisał Lukas_KR Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czołem wszystkim. W tym tygodniu do rodzinnej stajni dołączył całkiem zgrabny FF MK3 z października 2012. Jako że dopiero zaczynam przygodę z Fordem, a nie mam żadnych zaufanych specjalistów w okolicy ( całe życie VW ) więc postanowiłem że nieśmiało poproszę bardziej doświadczonych kolegów o parę wskazówek.
Chciał bym
1. Zmienić język komputera pokładowego ( próbowałem samemu i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).
2. Uaktualnić nawigacje w FF.
3. Jeśli możliwe zainstalować język polski w komendach głosowych.
4. Uaktualnić bluetooth, tak żeby można było używać iphonów i samsungów nowszych generacji w samochodzie.
Więc jak ktoś mógł by mnie skierować do jakiegoś specjalisty z tej dziedziny w okolicach Krakowa, który nie policzy mnie jak ASO. To był bym bardzo wdzięczny za okazaną pomoc.
Inne ciekawe wskazówki w tym temacie również są bardzo mile widziane.
Auto jest z Niemczech, 1.6 TDCI 115km. Tournament Edition.

Polecam zakład Car-Connect (mają oddział w Krakowie) robiłem u nich kilka rzeczy takich jak spolszczenie m.in. Szybko, rzetelnie i w przystępnej cenie.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
piotrek93krk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.