Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-05-2019, 12:16   #11
Surmikmk2
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2014
Skąd: Rzeszów
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

No to rzeczywiście dużo tego "bez". Da się sprawdzać to bez konta warsztatu na etis?
To bym głowy nie zawracał przy następnych Vinach.

Surmikmk2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 12:19   #12
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

musisz sie zarejstrowac.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 12:25   #13
Surmikmk2
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2014
Skąd: Rzeszów
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

A powiedz coś o swoim S-maxie. Co masz, co jest fajne co jest zbędnym bajerem. Bo widzę, że w opisie masz tę wersję silnikową którą chcę kupić maksymalnie żeby nie przekroczyć akcyzy ponad 2.0 litra.
Surmikmk2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 12:42   #14
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

proponuje jednak poszukac na forum.. wszystko juz bylo walkowane..
Ja osobiscie za bajer bezużyteczny uwazam dach panoramiczny. (mam i nie uzywam) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 12:56   #15
Surmikmk2
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2014
Skąd: Rzeszów
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

Szukam,szukam tylko międzyczasie jeszcze patrzę za sharanem, touranem, alhambrą, zafirą i peugeotem 5008. Biorę pod uwagę wszystko co ma dzieloną kanapę i skłaniam się do 7-miejscowego.
- Już wiem że zafira wg instrukcji nie pozwala na montaż fotelika na środkowym fotelu 2 rzędu.
-Peugeot 5008 taki dość ciasny, zwłaszcza pojemność bagażnika bez szału.
-Volkswagen i seat kuszą przesuwnymi drzwiami. Chociaż sharan to taki bardziej do przewozu towaru niż rodziny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- S-max wydaje się takim kompletnym autem ale cenowo najgorzej. No i tutaj w budżecie ok. 50 000 ciężko się zdecydować czy nowszy a biedniejszy czy starszy a bogatszy za to z nabitymi kilometrami.

W dodatku w kryzysie wieku chciałbym mieć coś pod butem, minimum te 163km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Skrzynia manualna czy automat nie ma znaczenia byle by 6-biegowa.

Co do wyposażenia to za minimum wymagam, klimatyzację, podgrzewaną przednią szybę i grzane lusterka, isofixy, przyciemnione tylne szyby oraz przyjemnie grające audio.
W sumie nad ksenon'ami nigdy się nie zastanawiałem.

Ostatnio edytowane przez Surmikmk2 ; 24-05-2019 o 13:04
Surmikmk2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 13:25   #16
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

Cytat:
Napisał Surmikmk2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukam,szukam tylko międzyczasie jeszcze patrzę za sharanem, touranem, alhambrą, zafirą i peugeotem 5008. Biorę pod uwagę wszystko co ma dzieloną kanapę i skłaniam się do 7-miejscowego.
- Już wiem że zafira wg instrukcji nie pozwala na montaż fotelika na środkowym fotelu 2 rzędu.
-Peugeot 5008 taki dość ciasny, zwłaszcza pojemność bagażnika bez szału.
-Volkswagen i seat kuszą przesuwnymi drzwiami. Chociaż sharan to taki bardziej do przewozu towaru niż rodziny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- S-max wydaje się takim kompletnym autem ale cenowo najgorzej. No i tutaj w budżecie ok. 50 000 ciężko się zdecydować czy nowszy a biedniejszy czy starszy a bogatszy za to z nabitymi kilometrami.

W dodatku w kryzysie wieku chciałbym mieć coś pod butem, minimum te 163km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Skrzynia manualna czy automat nie ma znaczenia byle by 6-biegowa.

Co do wyposażenia to za minimum wymagam, klimatyzację, podgrzewaną przednią szybę i grzane lusterka, isofixy, przyciemnione tylne szyby oraz przyjemnie grające audio.
W sumie nad ksenon'ami nigdy się nie zastanawiałem.
2.0 TDCi to bardzo dobry silnik, szczególnie wersja DW10C po lifcie (poprawiony m.in. DPF) - dużych przebiegów bym się nie bał jeśli auto serwisowane było regularnie (tu na forum są osoby co mają grubo ponad 400k nalatane).
Jeśli chodzi o skrzynię to tez sugeruję manualną - powershift ma słabe opinie.
Ja osobiście ksenony uważam za zbędny bajer - wolę sobie żarówkę wymienić co jakiś czas za 15zł i mieć spokój - ale są osoby, które sobie auta bez ksenonów nie wybrażają. Więc wszystko zależy co dla Ciebie wazne
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 13:53   #17
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

xenon bajka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja juz sobie nie wyobrażam auta ze zwykłą świeczką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko albo xenon lub led. Bezpieczeństwo i jasność bez porównania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 14:12   #18
Surmikmk2
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2014
Skąd: Rzeszów
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

A co do zakupu mam możliwość również wzięcia samochodu w leasing.
Przeglądałem strony typu master1 albo pewne używane z Krakowa ale nie ma nic ciekawego.
Ktoś z Was zna jeszcze jakieś w miarę sprawdzone miejsca gdzie można by szukać używanego auta w tej formie finansowania?
Surmikmk2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 15:54   #19
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,510
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

Cytat:
Napisał Surmikmk2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Strona etis jeszcze działa? Dawniej mogłem sprawdzić wyposażenie Focusa teraz nie bardzo mogę się doklikać żeby zbadać po Vin? Pokazuje tylko monit o źle wybranym regionie do akcji serwisowych.
Witam

Żeby zobaczyć specyfikację auta - trzeba się zalogować

Aby się zalogować, trzeba dokonać bezpłatnej rejestracji


Cytat:
Napisał Surmikmk2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja kto jest z wersjami wyposażenia w S-max Titanium jest najbogatsza, czy oprócz wersji są jeszcze jakieś pakiety?

Szukam czegoś po 2012 roku z miarę niskim przebiegiem. Na co zwracać uwagę kupując u Włochów?
w danej wersji wyposażenia, np. Titanium
- są opcje standardowe
- opcje za dopłatą => dostaniesz jeśli dodatkowo dopłacisz

są różne specyfikacje danej wersji wyposażenia, zależnie od kraju

dokładne dane - specyfikacje wersji wyposażenia - są w katalogu - do S-Maxa, mam tylko wersję papierową
(musisz sobie poszukać wersji w PDF)

Cytat:
Napisał Surmikmk2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co do zakupu mam możliwość również wzięcia samochodu w leasing.
Przeglądałem strony typu master1 albo pewne używane z Krakowa ale nie ma nic ciekawego.
[...]
dealerzy mają jeszcze stronę "używane jak nowe" - nie sprawdzałem czy aktualnie jest coś sensownego

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 24-05-2019 o 16:01
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2019, 13:32   #20
Surmikmk2
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2014
Skąd: Rzeszów
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: Zakup S-max prosto z Włoch

Mogę prosić o potwierdzenie czy to auta mają na pewno taki przebieg jak jest napisane:

Poproszę również o listę wyposażenia.

1. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

2. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Surmikmk2 ; 26-05-2019 o 13:37
Surmikmk2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.