Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-07-2017, 20:02   #11
Hooch180
ford::professional
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 05-03-2017
Skąd: Gliwice
Model: Ford Mustang GT 2019 EU
Silnik: 5.0L TiVCT Coyote (450KM)
Rocznik: 2019
Postów: 1,165
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
City Car Gliwice
Dzisiaj u nich byłem. Mam odmienne zdanie.
Po pierwsze. Jeżeli coś nie należy do standardowych procedur to tego nie zrobią. Marudzą.
Po drugie. Chcieli ode mnie 100zł za przylutowanie wtyczki iso na kablu antenowym.

Hooch180 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2017, 19:52   #12
Oksgarth
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 30-09-2016
Skąd: Gliwice
Model: Focus Mk1 / Mk2
Silnik: 1.8 TDDI / 1.6 16V
Rocznik: 2002 / 2004
Postów: 17
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał rdcom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co sądzicie o AMGT Ford Zabrze-Maciejów

Serwisuje tam od kilku lat dwa Fordy i bardzo polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie mam zamiaru jechać gdzie indziej.
Oksgarth jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2017, 23:53   #13
Morsartt
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-11-2016
Skąd: Bytom
Model: Focus MKII Kombi
Silnik: 1.6TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 49
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał kkylo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja osobiście Nowy Dwór odradzam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potwierzam. Oszusci i nic wiecej. Mi za podpiecie pod komputer przy czym nie mogli sie polaczyc z zadnym modulem, skasowali 150zl ... Porazka.
Morsartt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2017, 02:40   #14
Thomsit
ford::average
 
Avatar Thomsit
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 16-07-2016
Skąd: Lublin
Model: Ford Mondeo Sport Estate
Silnik: 2,0 TDCI 141KM 353Nm
Rocznik: 10/2009
Postów: 119
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

ja moge polecic w Dabrowie Gorniczej wartszta STAR-FOX Robert Foksa. serwisowalem tam poprzedni samochod 3 lata.
Thomsit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-08-2017, 14:18   #15
cytus
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-12-2015
Model: Focus
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 469
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał Morsartt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potwierzam. Oszusci i nic wiecej. Mi za podpiecie pod komputer przy czym nie mogli sie polaczyc z zadnym modulem, skasowali 150zl ... Porazka.
Czyli mieli sie podpiac i sie nie podpieli i musiales zaplacic? Jakos uzasadnili?

PS. samo podpiecie / diagnoza w serwisach kosztuje, normalna sprawa.... za to nikogo bym nie skreslal

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
cytus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2017, 10:54   #16
marek_bozek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Witajcie

Również rozglądam się za warsztatem, który podejmie się sprawdzenia luzów zaworowych i ewentualnej regulacji (wymiany/szlifowania szklanek).
Czy powyżej wymienione i polecane warsztaty mają te czynności w swojej ofercie?

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2017, 23:19   #17
Morsartt
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-11-2016
Skąd: Bytom
Model: Focus MKII Kombi
Silnik: 1.6TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 49
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał cytus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli mieli sie podpiac i sie nie podpieli i musiales zaplacic? Jakos uzasadnili?

PS. samo podpiecie / diagnoza w serwisach kosztuje, normalna sprawa.... za to nikogo bym nie skreslal

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Dokladnie probowali sie podpiac za 150zl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Morsartt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2017, 07:27   #18
blusur
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 23-07-2017
Skąd: Ruda Śląska
Model: Grand C-Max
Silnik: 1.6 EcoBoost 182KM
Rocznik: 2011
Postów: 94
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Witam.

Odwiedzał ktoś ostatnio Pz service w Mikołowie?

Jestem Fordziarzem od ok. miesiąca i szukam jakiegoś ogarniętego warsztatu. Lokalizacja mi pasuje.

Pozdro i z góry dzięki.
blusur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2017, 21:13   #19
Luq55
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Ma ktoś doświadczenie z Multexim' em w Katowicach ? Bo same negatywne opinie słyszę a zbliża mi się 2 przegląd gwarancyjny..

A co do serwisów "nie salonowych" to polecam "Serwis Ford Katowice, ul. Siemianowicka", facet zajmuje się tylko Fordami, miałem "defekt" po wycięciu DPF w poprzednim fokusie, szybka diagnoza i dobra cena, gdy porównywałem z innymi tego typu serwisami.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2017, 14:36   #20
ppfalcon
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 20-07-2017
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI 180 KM by Heko
Rocznik: 2010
Postów: 14
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

A bardziej na południu od Katowic jest coś sensownego? Szukam jakiegoś kumatego serwisu w okolicach Bielska który specjalizowałby się w Fordach i zająłby się kompleksową "obsługą" moich dwóch Fordów: Mondeo z 2010 i Focusa z 2008. I chodzi mi o to żeby ta obsługa obejmowała zarówno rzeczy w miarę uniwersalne jak wymiana oleju, hamulców, sprawdzenie zawieszenia, ale również bardziej specjalistyczną diagnostykę stanu samochodów i czynności serwisowych dla tych konkretnych modeli. Czyli np. związane z rozrządem, dwumasą i innymi wymaganymi czynnościami serwisowymi jak stan nadwozia i zabezpieczenie antykorozyjne (wiadomo że w każdym aucie gdzie indziej powstają charakterystyczne ogniska).

Ja od siebie dodam że jestem laikiem i po prostu nie znam się tak bardzo na samochodach, więc nie wiem dokładnie co i kiedy należy zrobić, a chciałbym cieszyć się jak najdłuższą żywotnością. Dlatego szukam specjalistów, którzy potrafili by mi to wszystko doradzić. Chodzi mi o dobry, sprawdzony (niekoniecznie najtańszy) serwis na dłuższą współpracę który nie naciągałby niepotrzebnie na naprawy, ale był w stanie ogarnąć co i kiedy.

Szukam nowego serwisu, bo ten z którego dotychczas korzystam zmienił profil z serwisu na stację diagnostyczną i naprawami już się nie parają. Od razu dodam, że próbowałem ASO, ale nie do końca jestem zadowolony z ich usług, gdyż jak zostawiłem Focusa to mówiłem że obroty wyraźnie falują przy 2000-3000, ale oni nie byli w stanie "zauważyć tej usterki" i nic z tym nie zrobili. Natomiast inny serwis w którym zostawiłem Mondeo na wymianę oleju nawet mi nie zresetował przypomnienia o tym w komputerze.
ppfalcon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.