Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-10-2019, 20:59   #1
albert1615
ford::amateur
 
Imię: Albert
Zarejestrowany: 02-10-2019
Skąd: Augustów
Model: Alhambra
Silnik: Afn
Rocznik: 1998
Postów: 1
Unhappy Brak mocy na po zgaszeniu i odpaleniu.

Witam. Mam problem z moją Alhambra (tak wiem Galaxy ale to to samo i może uda wam się mi pomóc...) 1.9afn, gdy odpalę rano na zimnym silniku to walnie jakby chyba białą chmurę i idzie jak opętany nawet gdy się nagrzeje. Ale problem powstaję gdy go zgasze i odpalę wtedy auto ma sporo mniej mocy. Podłączyłem vaga i pokazało tylko błąd 65535 chyba jeżeli dobrze pamiętam. Dziś dorwałem się do kompa i wężyk w nim był pęknięty, wymieniłem i w jeździe raczej bez zmian na zimnym ma moc jak się nagrzeje ma moc gdy zgasze odpalę nie ma już takiej mocy... Narazie nie mam jak podłączyć kompa ale może macie jakieś pomysły?
Edit. Dodam jeszcze że pali jak poje*any przy delikatniej jeździe i nie puszcza chmury. Na zimnym jak dam buta to zamna czarno.




Edit. Wsiadam rano do samochodu zimny silnik, w miarę gładko odpala ale jak jest chłodniej to pokazują się kłęby białego dymu. Nie gasząc gdy silnik się nagrzeje dam gazu to idzie jak szatan, ma moc wszystko pięknie natomiast jak zgasze i odpalę po chwili to już jakby nie miał mocy, siły ani dymku nic... Nie mam pojęcia o co mu chodzi...


Ostatnio edytowane przez albert1615 ; 03-10-2019 o 20:30 Powód: Nie wiem co tu jest nie zrozumiałe
albert1615 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 19:29   #2
Jarek G.
ford::professional
 
Avatar Jarek G.
 
Imię: Ja
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Polska
Model: Galaxy Mk2 Trend, Mk3 Titanium
Silnik: 1,9 TDI, 2,0 TDCi
Rocznik: 2001, 2009
Postów: 1,192
Domyślnie Odp: Brak mocy na po zgaszeniu i odpaleniu.

Kolego, popraw temat na bardziej zrozumiały. Skorzystaj z poradnika:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i nie używaj słów, w których trzeba wstawić gwiazdkę.
Jarek G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.