Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford B-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-01-2017, 08:33   #221
Nielot
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 28-08-2004
Skąd: Białystok
Model: B-Max Titanium
Silnik: 1,0 ecoboost 125
Rocznik: 2013
Postów: 65
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał bialowlosy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, ja dorzucę jeszcze jedną wadę, tylne drzwi. Okej są one świetne na ciasnych parkingach no i bajeranckie bez środkowego słupka, ale są też ciężkie i zauważyłem, że jak jeżdżę z pasażerami zwłaszcza płci pięknej to czasami są problemy z otwarciem, bądź zamknięciem drzwi, bo są za ciężkie. Dodatkowo ostatnio jak były takie większe mrozy to strasznie ciężko drzwi chodziły na prowadnicach.
No są solidne , jak zamykam to jest czym machnąć w porównaniu do Focusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ta zima na Podlasiu nas nie oszczędza ale drzwi przesuwne u mnie chodzą bardzo ładnie. Zauważyłem że pasażerowie maja problemy z otwarciem (przesunięciem) drzwi bo... nie przyciskają na klamce przycisku w pierwszej kolejności a ciągną . Drzwi są masywne to fakt ale chyba bezpieczne. jak to w życiu bywa są zalety i wady.

Nielot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2017, 17:49   #222
Stufido
ford::amateur
 
Imię: Stufido
Zarejestrowany: 18-06-2017
Model: KUGA ST-Line
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 6
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Witam.
Jeździłem BMaxem 3 lata i jestem mega zadowolony. Samochód idealny jako autko miejskie i na krótkie trasy. Służył jako drugi samochód (pierwszy był większy i służbowy)
Teraz muszę go sprzedać (muszę mieć auto większe i zastanawiam się nad wyleasingowaniem Kugi) ale polecam tym osobom, które zastanawiają się nad jego kupnem. Drzwi rozsuwane to bardzo praktyczne rozwiązanie, docenia się pod galeriami na parkingach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobre wyposażenie i komfort w sumie dają ocenę wyłącznie pozytywną.
Stufido jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2017, 12:26   #223
Alpine
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 23-06-2017
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo IV
Silnik: 2.0Tdci 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 8
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Zastanawiam się właśnie nad zakupem tego samochodu dla żony. Sam pomysł drzwi rozsuwanych podoba mi się pod względem ogólnego dostępu do tylniej kanapy. Poza tym ciasne parkingi i wysiadające dzieci z tyłu... przynajmniej nie obiją nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Alpine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2017, 09:33   #224
hansford
ford::amateur
 
Imię: roman
Zarejestrowany: 21-10-2016
Skąd: rzeszow
Model: mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

moj znajomy kupil te auto i jest zadowolony
hansford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2017, 20:04   #225
motonegocjator.pl
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 05-07-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta ST
Silnik: 2.0
Rocznik: 2006
Postów: 2
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Miałem okazję jeździć Bmaxem 2 tyg. super samochód dla rodziny. A te rozsuwany drzwi dla dzieciaków poprostu mega pomysł.
motonegocjator.pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2017, 13:37   #226
bialowlosy
ford::amateur
 
Avatar bialowlosy
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 27-02-2010
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 Pb 145 PS
Rocznik: 2011
Postów: 8
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał motonegocjator.pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem okazję jeździć Bmaxem 2 tyg. super samochód dla rodziny. A te rozsuwany drzwi dla dzieciaków poprostu mega pomysł.
Z całym szacunkiem, ale na pewno nie jest to auto rodzinne, do bagażnika wejdzie stelaż z gondolą i dziękuję. Ciekawe gdzie reszta bagażu? B-max to dobre auto do miasta, dla mamy czy taty z dziećmi, ale nie na podróże.
bialowlosy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2017, 19:11   #227
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Ale przy dołożeniu boxu na dach miejsca jest wystarczająco nawet na długie podróże, nie trzeba kupować wielkiego samochodu, którego pełna przestrzeń bagażowa jest wykorzystywana raz czy dwa razy w roku. B-Max jest na codzień w zupełności wystarczający dla rodziny. Zaliczałam nim też długie wakacyjne wyjazdy w trzy dorosłe osoby +owczarek niemiecki +bagaże, a także w 3 dorosłe osoby+dwójka dzieci+bagaże i zapewniam, że było wygodnie i wszystko się zmieściło.
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2017, 19:43   #228
bialowlosy
ford::amateur
 
Avatar bialowlosy
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 27-02-2010
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 Pb 145 PS
Rocznik: 2011
Postów: 8
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Mam obecnie Mondeo, b-maxem zaliczyłem kilka wyjazdów i co do komfortu podróży jednak Mondeo bije na głowę b-maxa. Moim zdaniem, a wiadomo jak to z mim jest 😉 b-max jest fajnym autem do miasta i na jakieś weekendowe wypady.
bialowlosy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2017, 21:09   #229
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Oczywiście, że Mondeo jest bardziej komfortowe - wszak to zupełnie inne gabaryty, ale nie zgadzam się z kategorycznym twierdzeniem, że B-Max nie nadaje się na auto rodzinne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W sytuacji, gdy 90% moich 'podróży' odbywam w zakorkowanym mieście (spalanie!/parkowanie), a wyjazdy wakacyjne to zaledwie ułamek czasu spędzonego w samochodzie, zdecydowanie przedkładam B-Maxa nad Mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ale jeśli ktoś często podróżuje, do tego z pełnym obłożeniem, na pewno wybierze Mondeo.
Dodam jeszcze, że mój brat (zawodowy kierowca) zawsze wybierał dla siebie duże samochody, ale po ostatniej wakacyjnej wyprawie moim autem z zamontowanym boxem (z rodziną na pokładzie) zaczął rozważać coś mniejszego. Stwierdził m.in. że auto bardzo pewnie się prowadzi, miejsca jest wystarczająco, więc uważam, że to bardzo dobra rekomendacja dla B-Maxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2017, 07:25   #230
maslak1905
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-07-2017
Model: Skoda
Silnik: 1.6 benzyna+gaz
Rocznik: 2006
Postów: 0
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

A jak spisuje sie silnik 1.0 125 km w nim?
maslak1905 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.