Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2010, 13:09   #11
mw1810
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-08-2010
Skąd: Gostynin
Model: Galaxy
Silnik: 2.3 16V
Rocznik: 1998
Postów: 6
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

Podłączałem na pewno KTS 500 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i innymi badziewiami tez. Niestety jedno z badziewi się połączyło ale nie pokazało żadnego błędu. KTS500 nie dał rady. W poniedziałek spróbujemy podłączyć się KTS650.

mw1810 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2010, 21:30   #12
mw1810
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-08-2010
Skąd: Gostynin
Model: Galaxy
Silnik: 2.3 16V
Rocznik: 1998
Postów: 6
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

I wszystko jasneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. silniki krokowe wsszystko jest okGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dobrze ze nie kupowalem
z kolektora ssacego idzie taka rurka ktora przechodzi obok glowicy, dalej zakreca i idzie pod kolektorem wydechowym i idzie obok bagnetu do korpusu silnika(bloku silnika) i na złączeniu jest guma która jest trachnięta.

Pozdrawiam i dziękuje za współprace.
mw1810 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2010, 21:31   #13
mw1810
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-08-2010
Skąd: Gostynin
Model: Galaxy
Silnik: 2.3 16V
Rocznik: 1998
Postów: 6
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

I wszystko jasneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. silniki krokowe wsszystko jest okGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dobrze ze nie kupowalem.
z kolektora ssacego idzie taka rurka ktora przechodzi obok glowicy, dalej zakreca i idzie pod kolektorem wydechowym i idzie obok bagnetu do korpusu silnika(bloku silnika) i na złączeniu jest guma która jest trachnięta.

Pozdrawiam i dziękuje za współprace.
mw1810 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2010, 19:58   #14
kredek
ford::amateur
 
Imię: Edek
Zarejestrowany: 30-01-2010
Model: galaxy
Silnik: 2,0
Rocznik: 1996
Postów: 3
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

tak własnie odwiedziłem kilku elektromechaników wszyscy mówili silnik krokowy przepływomierz przepustnica i tps nawet cewki a to tylko kawałek gumki za wydechem pod alternatorem dołączyłem zdjęcia widać jaką dziurę wypaliło
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Zdjęcie0426.jpg (7.7 KB, 518 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Zdjęcie0424.jpg (83.4 KB, 519 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Zdjęcie0423.jpg (86.8 KB, 502 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Zdjęcie0425.jpg (85.1 KB, 495 wyświetleń)
kredek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2010, 17:10   #15
MarcusGawin
ford::advanced
 
Avatar MarcusGawin
 
Zarejestrowany: 11-05-2007
Skąd: Wiesbaden
Model: Hyundai ix35
Silnik: 2,0 VVTC
Rocznik: 11
Postów: 343
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

Kredek a jaką gumkę założyłeś? i czy było łatwo?
MarcusGawin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 23:36   #16
stiigg
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-08-2006
Skąd: sosnowiec
Model: galaxy
Silnik: 2300 lpg
Rocznik: 1998
Postów: 10
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

pewnie temat zamkniety bo stray ale moze sie komus przyda.po pierwsze z wszystkich galaxy silnik 2,3 nie polaczy sie z vagiem wszystko inne tak abs,poduszki itp.. oprocz silnika trzeba dokubic przewod obd 2 cos takiego sie to nazywa.a druga sprawa czyli to falowanie czasem sprawa jest dziecinna w 4 przypadkach u znjomych pomoglo-a mianowice odlacz akumulator poczekaj z 10 sekund potem odpal i zostaw na wolnych obrotach na 1 minute i robi sie tak ZAWSZE!!!! po odpieciu akumulatora bo to sie nazywa jakos samoadaptacja i problem obrotow i szarpan na zimnym silniku po odpalenie mija. oczywiscie nie zawsze ale czesto
stiigg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2014, 09:56   #17
jamawi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-09-2011
Skąd: krk
Model: galaxy mk1
Silnik: 2,3 +AG4
Rocznik: 1998
Postów: 16
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

Mam Bardzo podobny problem Kolanko odmy wymienione,kable, świece nowe. Faluje na wolnych oraz ma zawyżone wolne obroty. Nie podoba mi się wskazanie z przepływki na wolnych po rozgrzaniu w pozycji P na skrzyni biegów 3,08 a w pozycji D 4,3.
Czy świadczy to o lewiźnie?
Silnik Y5B.
jamawi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2016, 19:35   #18
ferdek1962
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 05-07-2009
Skąd: Złotoryja
Model: Ford Focus Ghia
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 172
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

Podłączę się do tematu Otóż zaczęły falować mi obroty ,Później na skrzyżowaniach zaczął gasnąć Podczas jazdy szarpać Zajechałem do mechanika -postawił na silniczek krokowy Wymontował Go i zainteresowała Go cewka silniczka,podłączył prąd ale zero reakcji Jak myślicie Padł silniczek ? Mam zamówiony koszt 185 nowego Ale jak poprzednicy pisali że to jakaś guma Więc zaczynam mieć sieczkę w mózgu. Dodam że silniczek był juz moczony w nafcie Pozdrawiam

23-03-2016 godz.15.07
Ok krokowiec zakupiony i założony Niestety to samo !!! Ale galaxy podniesione do góry i oględziny przyniosły nieoczekiwany skutek Gumowe kolanko zsunęło się z rurki metalowej i dawało taki skutek Tak czy siak krokowiec czekał na wymianę bo już raz był moczony i czyszczony Tak więc galaxiak dalej jest żyletką.

Ostatnio edytowane przez ferdek1962 ; 23-03-2016 o 15:09
ferdek1962 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2016, 09:34   #19
watto
ford::beginner
 
Avatar watto
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-03-2016
Skąd: LDZ
Model: Galaxy
Silnik: 2.3
Rocznik: 1998
Postów: 18
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

Cytat:
Napisał ferdek1962 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gumowe kolanko zsunęło się z rurki metalowej i dawało taki skutek
Jak z dojściem ? Coś demontowałeś ? Bo nie wiem jak się do tego kolanka dobrać, niby wygląda na całe ale objawy mam dokłatnie takie same i będę musiał przebadać to kolanko organoleptycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
watto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2016, 17:10   #20
PatWalFG
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 27-09-2016
Skąd: New Sączu
Model: Galaxy
Silnik: 2.3 16v
Rocznik: 1999
Postów: 4
Domyślnie Odp: sam zwiększa obroty i faluje na wolnych obrotach

Mam pytanie z innej beczki... Od zawsze jeżdżę fordami obecnie Galaxy 2.3 16V lpg i kurde mam próbkę z tym gazem. W korku pare razy delikutasnie skaczą obroty. Swiece. Przewody wymienione, siatka za sondą tez, filtry i ustawianie gazu u 3 majstrów tez. I niewiem co teraz.... Sonda, silniczek rokowy??
PatWalFG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
falowanie obrotów , falujące obroty , obroty silnika , rosnące obroty , zwiększa obroty


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.