Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-12-2018, 22:20   #1091
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kurcze, wy też w isudarze w radiu FM macie czasami zakłócenia? Bo u mnie często tak jest. Wiecie może jaka tam głowica FM siedzi? Da rade jakoś to wymienić? Może inna przyczyna? Nie wiem.

I mam ten sam problem z conversem co rojass...
Radio
Support RDS
Radio module: NXP6686
30 Preset Radio Stations (FM: 3*6, AM: 2*6)
AM: 522 KHz-1620 KHz; FM: 87.5 MHz-108 MHz
Jeden z lepszych dlatego go wybrałem
Nie masz problemu z Converse bo te radio nie wspiera tej opcji

yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2018, 07:47   #1092
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

U mnie Isudar też szumi, poza miastem praktycznie nie da się słuchać radia. Ja ratuje się aplikacją TuneFM i słucham radia w wersji cyfrowej o dużo lepszej jakości - niestety kosztem poboru danych, no ale po to kupiłem takie radio żeby z niego w pełni korzystać, aczkolwiek jest to mocno irytujące..
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2018, 08:11   #1093
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał maciejczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O tych zakłóceniach często czytałem i o słabym zasięgu poza miastem również. Ja u siebie nie zauważyłem póki co zakłóceń poza jednym wyjątkiem. Jakiś czas temu montowałem w podsufitce w swoim Focusie lampki LED z wyższej wersji i dokładałem dodatkowe wiązki. Te kable idą od tylnej do przedniej lampki i podsufitką w stronę przedniej szyby i do słupka i dalej do bcm'a. Nie wiem czy to przypadek ale w dniu montażu radio zaczęło mieć jakby słabszy zasięg i zdarzało mu się szumieć. Podejrzewałem że dołożone przewody mogą iść równolegle do oryginalnych przewodów anteny radiowej i jakoś robić zakłócenie, czy to możliwe?
Natomiast nic nie zmieniając kolejnego dnia szumieć przestało i zasięg wrócił do normy i tak na szczęście jest do dzisiaj. Z drugiej strony czy możliwe, że zazwyczaj dokładana zchińskim radiem antena gps powoduje zakłócenia u niektórych.
Ja nie mam Isudara żeby była jasność.
Tak z ciekawości jakie masz radyjko?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2018, 10:40   #1094
maciejczek
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: Benzyna
Rocznik: 2012
Postów: 77
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał mondziak07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak z ciekawości jakie masz radyjko?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Moje radio to:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Chyba nikt z PL tego przede mną nie kupował, ale póki co od września chodzi i o nic nie woła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maciejczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2018, 18:50   #1095
VoSooler
ford::average
 
Avatar VoSooler
 
Zarejestrowany: 27-01-2017
Model: Ford Focus MK3 Titanium, Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.6 EcoBoost 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Radio
Support RDS
Radio module: NXP6686
30 Preset Radio Stations (FM: 3*6, AM: 2*6)
AM: 522 KHz-1620 KHz; FM: 87.5 MHz-108 MHz
Jeden z lepszych dlatego go wybrałem
Nie masz problemu z Converse bo te radio nie wspiera tej opcji
To ja to samo mam yaris i mam problemy, tak jak pisałem, jak mu się zachece, raz gra dobrze, raz szumi i kut wie o co chodzi, a nawet czasami jak zapalę silnik to idą zakłócenia i nacisnę nawiew tylnej szyby i jeszcze większe szumy, ale jak już nie szumi i nacisnę ten nawiew to nie ma w ogóle szumów. Dziwne rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - też widzę, dużo osób wymienia na tą głowicę, na forum xda czytam, ale i też zamówień 125, też troszkę mówi za siebie. No nie wiem co robić.
VoSooler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2018, 19:55   #1096
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja to samo mam yaris i mam problemy, tak jak pisałem, jak mu się zachece, raz gra dobrze, raz szumi i kut wie o co chodzi, a nawet czasami jak zapalę silnik to idą zakłócenia i nacisnę nawiew tylnej szyby i jeszcze większe szumy, ale jak już nie szumi i nacisnę ten nawiew to nie ma w ogóle szumów. Dziwne rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - też widzę, dużo osób wymienia na tą głowicę, na forum xda czytam, ale i też zamówień 125, też troszkę mówi za siebie. No nie wiem co robić.
Przecież właśnie tą głowicę masz. To jest jedna z lepszych. Po prostu zaufaj mi i zmień wzmacniacz antenowy na ten co podalem. Jeśli nie będzie działać jak należy to są dwie opcje uszkodzone radio lub ewentualnie przebicia zakłócenia elektryczne wychodzące z samochodu. Najpierw kup ten wzmacniacz. Potem zobaczymy
Pytanko czy masz podłączone jakieś inne urządzenia typu wideorejestrator, ładowarka telefonu lub jakieś światełka LED po prostu coś co nie jest orginalne lub czy nie puściłeś jakiegoś kabelka elektrycznego blisko kabla antenowego?

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 11-12-2018 o 20:09
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2018, 20:49   #1097
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Chętnie bym poczytał o tych kablach od CanBus, ale wydaje mi się że śledzę cały wątek od początku i nie pamiętam wcześniej takiej zmianami.
Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2018, 21:06   #1098
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Lector Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chętnie bym poczytał o tych kablach od CanBus, ale wydaje mi się że śledzę cały wątek od początku i nie pamiętam wcześniej takiej zmianami.
Zobacz tu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2018, 21:08   #1099
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zobacz tu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
U mnie w Bosionie taka zmiana ożywia Conversa, wcześniej działało mi tylko sterownie z kiery.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2018, 21:51   #1100
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał sesser Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie w Bosionie taka zmiana ożywia Conversa, wcześniej działało mi tylko sterownie z kiery.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
No to słyszałeś o zmianie kabelków, w ISUDAR nie działa Converse . My mamy lepsze niż Bosion glowice radia i audio, fakt było by fajnie mieć to co Bosion oferuje ale patrząc na odbiór chociażby audio a porównywałem oba to przepaść. Może kiedyś firmy Bosion i ISUDAR zaczną razem współpracować naradzie jedną ma technologię a druga dobrych techników rozwiązujących komunikacje CAN
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.