Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-04-2019, 17:59   #371
RoniN_
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-08-2016
Skąd: Wroclaw
Model: C-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 21
Domyślnie Odp: Jakie radio SONY do mondeo mk4

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ids? ucds? forscan?
Dolaczam sie do pytania. Bo co smieszne, na starym radiu jak zparuje telefon i 6000cd, nastepnie zmienie radio na sony, to telefon dziala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazlem cos takiego:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jednak ja nie mam USB, a wydaje mi sie ze wgranie tego na CD nic nie da. Jednak znalazlem jeszcze adapter, ktory umozliwia sluchanie muzyki z pendrive za pomoca jacka. Ciekawe czy mozna bedzie tez aktualizowac radio sony. Kabelek na ebay UK £1.99
foto:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Ostatnio edytowane przez RoniN_ ; 22-04-2019 o 18:17
RoniN_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2019, 19:15   #372
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Ucds. Idsem tez chyba sie da to zrobić. Ku przypomnieniu...zawsze istnieje możliwość uwalenia radia, choc mnie sie to nie zdarzyło to podobno były przypadki.

Adapter? Jeśli taki jak na foto wyżej to nie wydaje mi sie żeby dzialalGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to jak próba podpiecia światłowodu do zwykłego kabla- nic z tego nie bedzie. Usb musi mieć zasilanie i transfer czyli 4 przewody. Aux to tylko sygnał. Moduly w naszych autach mające usb owszem podają sygnał właśnie przez aux ale najpierw modul dekoduje sygnał i zamienia go z cyfrowej wersji na analogową tak w skrócie.

Ostatnio edytowane przez peteypee ; 22-04-2019 o 19:23
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2019, 20:15   #373
RoniN_
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-08-2016
Skąd: Wroclaw
Model: C-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 21
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ucds. Idsem tez chyba sie da to zrobić. Ku przypomnieniu...zawsze istnieje możliwość uwalenia radia, choc mnie sie to nie zdarzyło to podobno były przypadki.

Adapter? Jeśli taki jak na foto wyżej to nie wydaje mi sie żeby dzialalGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to jak próba podpiecia światłowodu do zwykłego kabla- nic z tego nie bedzie. Usb musi mieć zasilanie i transfer czyli 4 przewody. Aux to tylko sygnał. Moduly w naszych autach mające usb owszem podają sygnał właśnie przez aux ale najpierw modul dekoduje sygnał i zamienia go z cyfrowej wersji na analogową tak w skrócie.
Spoko, pare groszy. Pomyslalem, ze sprobuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bede kombinowal dalej, bo sony musi trafic do mojego Mondka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., chyba ze chwilowo zrezygnuje z funkcji telefonu. W sumie to niewielkie poswiecenie
RoniN_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2019, 20:24   #374
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,486
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Masz na myśli to okno?
W kilku miejscach już czytałem że radio musi siedzieć w Focusie.
To samo jest z resztą napisane w screenie.Schowek01.jpg
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2019, 14:12   #375
Komorowscy
ford::average
 
Avatar Komorowscy
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondzio
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 165
Domyślnie Odp: Jakie radio SONY do mondeo mk4

Cytat:
Napisał RoniN_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dolaczam sie do pytania. Bo co smieszne, na starym radiu jak zparuje telefon i 6000cd, nastepnie zmienie radio na sony, to telefon dziala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazlem cos takiego:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jednak ja nie mam USB, a wydaje mi sie ze wgranie tego na CD nic nie da. Jednak znalazlem jeszcze adapter, ktory umozliwia sluchanie muzyki z pendrive za pomoca jacka. Ciekawe czy mozna bedzie tez aktualizowac radio sony.

Ten wątek rozwinął się akurat w kierunku aktualizacji RADIA SONY... natomiast powyższy link dotyczy aktualizacji ale... modułu BT Forda a nie radia Sony (i niewątpliwie każdy, który się aktualizuje ma takie USB)

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ucds. Idsem tez chyba sie da to zrobić. Ku przypomnieniu...zawsze istnieje możliwość uwalenia radia, choc mnie sie to nie zdarzyło to podobno były przypadki.
To prawda - popsuć łatwo (prawdopodobnie nieodwracalnie - no ale mogę się mylić).
Spotkałem się z taką sytuacją - mój klient po aktualizacji Sonego - (robił to gdzieś na południu Polski) podczas odsłuchu muzyki z modułu (niezależnie czy poprzez BT czy USB) niby wszystko działało - ale dźwięk był przytłumiony i tak naprawdę nie dało się tego słuchać.
Po wymianie radia na inny egzemplarz - na tej samej wiązce, module etc. - usterka ustąpiła.
Komorowscy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2019, 08:33   #376
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,324
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Sony 2 uwalałem UCDS-em i tym samym UCDS-em stawiałem je od nowa . Sam UCDS to chiński klon i jedno na co trzeba zwrócić uwagę podczas aktualizacji to data wypuszczenia radia sony i jeśli to jest przed 2008 to aktualizację się robi dla sony <2008 jeśli jest powyżej 2008> to taką aktualizację się robi i nie powinno być problemu . Moje sony 2 z modułem BT z końcówką 112 jeszcze wciąż wisi na OLX
Pytanko do Komorowscy... czy robicie przeróbkę Travelpilot FX tak by można było dołożyć kamerkę cofania ??
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2019, 08:40   #377
Komorowscy
ford::average
 
Avatar Komorowscy
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondzio
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 165
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Sony 2 uwalałem UCDS-em i tym samym UCDS-em stawiałem je od nowa .
O! i to jest cenna uwaga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Pytanko do Komorowscy... czy robicie przeróbkę Travelpilot FX tak by można było dołożyć kamerkę cofania ??
No niestety - my tylko od czarnej roboty... kabelki - te sprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Komorowscy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2019, 11:02   #378
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,486
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Update w miejscu z mojego screena?
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2019, 18:11   #379
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,324
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Antej
Update robiony wg tego screena z #346
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2019, 18:31   #380
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,486
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Dziękuję, poczytałem, może spróbuję.
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.