Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-09-2020, 16:00   #1
Tom523
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 01-01-2015
Skąd: Sieradz
Model: Ka MK1/Fiesta MK7 FL
Silnik: 1.3 Duratec (70KM)/1.0 EcoBoost (100KM)
Rocznik: 2003/2015
Postów: 109
Domyślnie Demontaż spinek nadkola

Witam,

Mam takie pytanko. W Swoim Fordzie zauważyłem, że dwie spinki poszycia tylnego nadkola są w kiepskim stanie.
Zamówiłem nowe i chciałbym wymienić wszystkie cztery.
Zabieralem się demontażu jednej z nich i miałem niezly problem. Co prawda robiłem to na zamontowanych kołach (nie chciałem ich ściągać).
Prosze o jakąs podpowiedź czym to demontowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?

Tom523 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2020, 07:44   #2
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie Odp: Demontaż spinek nadkola

Jak nie dajesz rady płaskim wkrętakiem, to są do tego ściągacze.
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2020, 15:12   #3
Tom523
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 01-01-2015
Skąd: Sieradz
Model: Ka MK1/Fiesta MK7 FL
Silnik: 1.3 Duratec (70KM)/1.0 EcoBoost (100KM)
Rocznik: 2003/2015
Postów: 109
Domyślnie Demontaż spinek nadkola

Dzieki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy założonych kołach to troche problem. Udało dostać mu się pod podwozie. To że spinki przeznaczone były na śmietnik postanowilem odciąć od strony wewnętrznej. Wtedy było juz je łatwiej wyciągnąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tom523 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2020, 15:50   #4
Ela.S
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Demontaż spinek nadkola

A wystarczyło większy plaski śrubokręt w środku głowni zaokrąglić nawet pilnikiem. Ściągacz jak marzenie. Te spinki są wielokrotnego użytku heehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2020, 17:09   #5
Tom523
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 01-01-2015
Skąd: Sieradz
Model: Ka MK1/Fiesta MK7 FL
Silnik: 1.3 Duratec (70KM)/1.0 EcoBoost (100KM)
Rocznik: 2003/2015
Postów: 109
Domyślnie Odp: Demontaż spinek nadkola

Cytat:
Napisał Ela.S Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wystarczyło większy plaski śrubokręt w środku głowni zaokrąglić nawet pilnikiem. Ściągacz jak marzenie. Te spinki są wielokrotnego użytku heehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taak, tak wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko tak jak powiedziałem. Dwie spinki miały uszkodzone te "zewnętrzne lepki". Postanowiłem je wymienić zapobiegawczo. Tak samo zrobiłem z pozostałymi.
Ten ściągasz to pewnie super sprawa byłabyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko najlepiej było by to użyć na ściągniętych kołach. Ja miałem je na samochodzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tom523 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.