Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-04-2018, 16:24   #21
polak2468
ford::average
 
Avatar polak2468
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 31-08-2017
Skąd: Wieliczka, Kielce
Model: Focus MK3 Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 150KM @ 180KM
Rocznik: 01.2018
Postów: 149
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki - model + how to

I tak już dużo zrobiłeś pchając temat do przodu także dla mnie nie ma problemu z powodu zwłoki.
Dokładnie - o tej śrubie pisałem. Dzięki, zamierzałem ją ruszać. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dasz radę to na spokojnie. Będzie to dla mnie mega ułatwienie. Do weekendu jeszcze jest trochę czasu, bo wcześniej raczej nikłe szanse na zabranie się za wymienianie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS
W moim by się przydał ten 182KM silnik. Teraz trochę cherlawo, ale nawet nawet idzie tym wyprzedzać tira. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

polak2468 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2018, 20:35   #22
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki - model + how to

Mam nagranie. Jutro zrzuce z kamery. Trzymaj kciuki żebym w pracy miał czas to zmontować.

update: ale ze mnie jest magik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Usunąłem wszystkie nagrania na dysku wliczając to co nagrałem wczoraj.
Odzyskałem pliki z kamery, jednakże brak checkframe'ów daje się we znaki.
Użyłem mojego programu do naprawiania brakujących klatek w filmach video ale odzyskałem tylko 2x pół nagrania z dwóch różnych plików.
Nakręcę ponownie dzisiaj wieczorem i spróbuję jeszcze raz.
Musisz mi wybaczyć. Mam niezły meksyk teraz w pracy nad różnymi projektami i nie zwracam wystarczająco uwagi na swoje własne rzeczy.
Ale jak mówiłeś że przymierzasz się robić to w weekend, to postaram się do weekendu się z tym na 100% wyrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

update2: trzymaj kciuki. nagrałem wszystko ponownie. Filmik się renderuje i zaraz pójdzie upload na youtubea.
W międzyczasie kolega wylał kubek kawy na mojego laptopa na którym filmik się "tworzy".
20 minutowe suszenie i na razie działa, więc trzymaj kciuki, bo jest jakieś "fatum" nad tym filmem dla Ciebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez edmun ; 20-04-2018 o 11:32
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2018, 12:06   #23
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki - model + how to

Proszę.

Jak wymienić żarówkę/jak zdemontować klosz lampę z tyłu z boku (boczna lampa)
w Fordzie Focusie MK3 (rocznik 2011, 2012, 2013 i 2014).
Nie mogę potwierdzić czy identycznie jest w modelu MK3FL ( roczniki 2015, 2016, 2017 i 2018 )


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2018, 16:30   #24
polak2468
ford::average
 
Avatar polak2468
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 31-08-2017
Skąd: Wieliczka, Kielce
Model: Focus MK3 Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 150KM @ 180KM
Rocznik: 01.2018
Postów: 149
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki - model + how to

Niesamowite historie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale widzę, że się udało. Filmik genialny. Takich właśnie trzeba - w dobrej jakości, skoncentrowany na detalu. Jeszcze bym tylko komentarz dodał, ale i tak jest mega i wielki plus dla Ciebie za chęć i wykonanie. Zakładam, że wielu się przyda, bo takich filmów nie ma. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
polak2468 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2018, 18:34   #25
polak2468
ford::average
 
Avatar polak2468
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 31-08-2017
Skąd: Wieliczka, Kielce
Model: Focus MK3 Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 150KM @ 180KM
Rocznik: 01.2018
Postów: 149
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki - model + how to

Haha. Śmiech przez łzy. Wszystko pięknie poszło aż do momentu gdy tej najdalej wysunięty bolec w lampie nie chciał wyjść. Ułamał mi się mały fragment na końcu klosza (właśnie się wybieram po kropelkę), ale doświadczenie cenne. U Ciebie na nagraniu te trzy bolce wychodziły elegancko z karoserii. U mnie dwa, a na tym trzecim od środka jest jakaś żółta nakładka okalająca go, której nijak nie da się ruszyć, bo do tego bolca od środka praktycznie nie ma podejścia. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS
Nie chciał puścić zaczep od żarówki. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
polak2468 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2018, 18:41   #26
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki - model + how to

edmun, zapomniałeś wyłączyć światła przed demontażem lampy. ;-)
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2018, 18:42   #27
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki - model + how to

Moje działają nawet po demontażu ;-)
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2018, 06:20   #28
polak2468
ford::average
 
Avatar polak2468
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 31-08-2017
Skąd: Wieliczka, Kielce
Model: Focus MK3 Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 150KM @ 180KM
Rocznik: 01.2018
Postów: 149
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki - model + how to

Macie też taką żółtą otulinę jak ja? https://nofile.io/f/YHZ0k5x1F57/20180421_070153.jpg
Lewa lampa, dwa bolce z motylkami, a ten trzeci wysunięty z tym żółtym czymś.
polak2468 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.