Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2021, 11:08   #1
Przemosmax
ford::amateur
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 12-10-2021
Skąd: Tychy
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 2
Domyślnie Brak zasilania w gnieździe OBD

Cześć wszystkim

Mam problem, mianowicie nie mam zasilania w gnieździe obd ford s max mk1 2013r diesel 2.0. Bezpieczniki wszystkie sprawdzone plus wiązka sprawdzana i nic. Jedyny interface to forscan, który się łączy z autem a tam błędów brak .

Przemosmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2024, 22:45   #2
atekc
ford::amateur
 
Imię: Cichy
Zarejestrowany: 24-10-2017
Skąd: Dębica
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 Tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Brak zasilania w gnieździe OBD

Witam
W moim samochodzie pojawił się dokładnie ten sam problem brak zasilania w gnieździe OBD na pin 16 sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i są dobre zasilanie powinno wychodzi z skrzynki BMI pod schowkiem z bezpiecznika F26 na bezpieczniku jest zasilanie ale na przewodzie zaraz za wtyczka brak zasilania . Sądziłem że jest jakiś problem w samym BMI i go podmieniłem lecz w dalszym ciągu niema zasilania na obd ... Czy ma ktoś jeszcze jakiś pomysł gdzie szukać problemu .?? Na testy podpiolem zasilanie z innego obwodu na przewód obd na pin 16 i wszystko działa prawidłowo łaczy się z wszystkimi modułami . Jakiś pomysł??
atekc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.