Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-04-2016, 13:13   #21
KolarzNFS
ford::average
 
Avatar KolarzNFS
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Zabrze
Model: Cee'd C+/FF3 Trend
Silnik: 1.4 109KM/1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2008/2011
Postów: 72
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Nie chcąc tworzyć nowego wątku szybkie pytanie - szukam aktualnie FF3 i większość samochodów ma na wyposażeniu tempomat, ale bez manetek między ramionami kierownicy. Na pytanie do sprzedawcy jak jest sterowany tempomat otrzymuje wyjaśnienie, że przyciskami przy pokrętle od świateł, ale wydaje mi się, że to tylko ogranicznik.
Doskonale widać to w ogłoszeniu pod tym linkiem, na piątym zdjęciu od końca:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pytanie: kto ma rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?

__________________
MK6 1.4 -> MK7 1.8 TD -> Punto 1.2 8V -> Cee'd 1.4 + FF3 1.6 TDCi

http://www.motostat.pl/user_images/80938/icon5.png
KolarzNFS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2016, 13:17   #22
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,148
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Ha ha ha
Przy włączniku świateł to jest regulacja podświetlanie zegarów
Muszą być klawisze na kierownicy
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2016, 13:36   #23
KolarzNFS
ford::average
 
Avatar KolarzNFS
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Zabrze
Model: Cee'd C+/FF3 Trend
Silnik: 1.4 109KM/1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2008/2011
Postów: 72
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

O ja niedouczony... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przeczytałem kilka stron o tempomacie w FF3 ale nigdzie nic o tym nie było.
Trzeba kupić bez i dołożyć, na szczęście się da w miarę łatwo, nie to co w Cee'dzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
MK6 1.4 -> MK7 1.8 TD -> Punto 1.2 8V -> Cee'd 1.4 + FF3 1.6 TDCi

http://www.motostat.pl/user_images/80938/icon5.png
KolarzNFS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2016, 13:51   #24
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,148
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

A co za problem jest w ceed z tempomatem?
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2016, 14:27   #25
KolarzNFS
ford::average
 
Avatar KolarzNFS
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Zabrze
Model: Cee'd C+/FF3 Trend
Silnik: 1.4 109KM/1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2008/2011
Postów: 72
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co za problem jest w ceed z tempomatem?
Pół wiązki do wymiany, kierownica i zestawy niedostępne w Polsce - ludzie do z Holandii ściągają i ok 450 euro zestaw, dramat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A do mojej benzyny (1.4 109 KM) nie da sie w ogóle, bo jest na lince... chyba, że mechaniczny Waeco, ale cena też zaporowa.
Generalnie fajne auto, ale ciężkie w modyfikacjach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
MK6 1.4 -> MK7 1.8 TD -> Punto 1.2 8V -> Cee'd 1.4 + FF3 1.6 TDCi

http://www.motostat.pl/user_images/80938/icon5.png
KolarzNFS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2016, 21:17   #26
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,351
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Kolarz jak patrzę na te zdjęcia to tak widać że biednie z wyposażeniem. Tempomatu na 100% nie ma
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2016, 21:35   #27
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał KolarzNFS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...szukam aktualnie FF3...
Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolarz jak patrzę na te zdjęcia ...
To widzę standardowego Trenda poflotowego polskiego... Ten gość, który sprzedał te tysiące sztuk chyba zestawu głośnomówiącego Nokii zamiast oryginału BT/VC to chyba do dzisiaj na Bermudach na wakacjach siedzi...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dostaję czasem już odruchów... jak kolejny taki przyjeżdża na 95->115PS i słyszę miły głos tego zestawu...
Dołożenie tempomatu do tego autka to wymiana kierownicy na taką z guzikami po lewej stronie (tylko guziki tempomatu, bez guzików po prawej stronie do BT/VC) np. taką [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (ta konkretna sztuka jest poodgniatana, więc patrz na nią jak na wzór), dokupienie w ASO wiązki FINIS 1801776 (koszt ok. 75zł) oraz przełożenie kierownicy i aktywacja tempomatu u kogoś, kto ma możliwości i wprawę... Z Zabrza nie masz daleko.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 24-04-2016 o 21:40
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2016, 22:29   #28
KolarzNFS
ford::average
 
Avatar KolarzNFS
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Zabrze
Model: Cee'd C+/FF3 Trend
Silnik: 1.4 109KM/1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2008/2011
Postów: 72
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolarz jak patrzę na te zdjęcia to tak widać że biednie z wyposażeniem. Tempomatu na 100% nie ma
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To widzę standardowego Trenda poflotowego polskiego...

Co mam Wam powiedzieć... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kilka sprowadzonych aut już przeżyłem, teraz mam poflotowego Cee'da i to była moja najlepsza motoryzacyjna decyzja w życiu. Wersja zaślepka: łysy, biedny, ma aż klimę, radio, centralny i korbki z tyłu, ale potrzebuje tylko paliwa i jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolejna rzecz to taka, że znaleźć inne niż poflotowe a z Polskich salonów to graniczy z cudem.

Swoją drogą, ten zestaw też mnie drażni, nie lubię wszelkich dołożonych urządzeń w i na aucie.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dołożenie tempomatu do tego autka to wymiana kierownicy na taką z guzikami po lewej stronie (tylko guziki tempomatu, bez guzików po prawej stronie do BT/VC) np. taką [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (ta konkretna sztuka jest poodgniatana, więc patrz na nią jak na wzór), dokupienie w ASO wiązki FINIS 1801776 (koszt ok. 75zł) oraz przełożenie kierownicy i aktywacja tempomatu u kogoś, kto ma możliwości i wprawę... Z Zabrza nie masz daleko.
Wiem wiem, już przestudiowałem trochę forum i wszystko znalazłem, a i z Tobą też już rozmawiałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak już kupię, to przyjadę - jak nie po moc, to zapewne po tempomat bo praktycznie żaden nie ma. Mimo, że z ogłoszeń wynika co innego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
MK6 1.4 -> MK7 1.8 TD -> Punto 1.2 8V -> Cee'd 1.4 + FF3 1.6 TDCi

http://www.motostat.pl/user_images/80938/icon5.png
KolarzNFS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2016, 13:03   #29
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 663
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dokupienie w ASO wiązki FINIS 1801776
ja przepinam piny, udaje sie bez kupowania wiazki.
__________________
Fordplus.pl
IDS | GFDRS | UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
////// ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP //////

609 535 500 | krystian@fordplus.pl
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2016, 13:33   #30
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał krystianen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja przepinam piny, udaje sie bez kupowania wiazki.
I jak potem oddzielasz poduszkę od kierownicy?
Za te pieniądze takie "szycie" moim zdaniem nie ma sensu. Oryginał z możliwością normalnego odpięcia poduszki to zawsze oryginał.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.