Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-11-2019, 09:32   #1
mroz1sty
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 10-05-2019
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Regeneracja lamp xenon

Hej,

Potrzebuje sprawdzonej osoby / firmy do regeneracji lamp xenon - konkretnie wypalonych odbłyśników.

Może być Wrocław ale również w grę wchodzi wysyłka, zależy mi na szybkiej realizacji 2 grudnia oddaje auto do mechanika który wymontuje mi lampy, następnie mogę je wysłać i chciałbym to w 2 - 3 dni dostać z powrotem.

mroz1sty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2019, 17:11   #2
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Regeneracja lamp xenon

Boczna Żmigrodzkiej był zakład co regenerowal odblysniki. Poszukaj w strefie tematu o tym bo kiedyś @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] szukał.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2019, 21:42   #3
mroz1sty
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 10-05-2019
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: Regeneracja lamp xenon

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Boczna Żmigrodzkiej był zakład co regenerowal odblysniki. Poszukaj w strefie tematu o tym bo kiedyś @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] szukał.
Niestety Vacmet na zmigrodzkiej odpada terminy po 1,5 tyg - na tyle nie mogę sobie wyciąć samochodu

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
mroz1sty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2019, 14:04   #4
mroz1sty
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 10-05-2019
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: Regeneracja lamp xenon

Cześć, moje Mondeo jest już po przerobieniu lamp xenon przez @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .
Mogę powiedzieć tylko jedno, efekt jest niesamowity - bardzo dużo więcej światła, całkiem inna wiązka światła, po prostu super ! Polecam każdemu kto zmaga się z problemem oryginalnych lamp xenon ford mondeo mk4. @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] dzięki za super wykonaną robotę!
mroz1sty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2019, 16:10   #5
truszczu
ford::average
 
Avatar truszczu
 
Zarejestrowany: 07-11-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 154
Domyślnie Odp: Regeneracja lamp xenon

Nie ma sensu regenerować. Lepiej wrzucić Hellę Intemo i cieszyć się światłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zrobisz to sam w 2-3h. Jakbyś chciał więcej szczegółów zapraszam na priv.
truszczu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2019, 16:19   #6
mroz1sty
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 10-05-2019
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: Regeneracja lamp xenon

Efekt po wymianie @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
mroz1sty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2019, 16:20   #7
mroz1sty
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 10-05-2019
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: Regeneracja lamp xenon

Cytat:
Napisał truszczu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma sensu regenerować. Lepiej wrzucić Hellę Intemo i cieszyć się światłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zrobisz to sam w 2-3h. Jakbyś chciał więcej szczegółów zapraszam na priv.
Nie ma sensu wymieniać samemu jak się w tym nie siedzi. @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] robi to w dobrej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
mroz1sty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2019, 17:01   #8
truszczu
ford::average
 
Avatar truszczu
 
Zarejestrowany: 07-11-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 154
Domyślnie Odp: Regeneracja lamp xenon

Cytat:
Napisał mroz1sty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma sensu wymieniać samemu jak się w tym nie siedzi.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiadomo co kto lubi. Są tacy co wolą by im zrobiono, są też tacy co nie dają innym dotknąć swojego auta, a jeszcze inni, którzy uwielbiają dłubać. Z moim patentem robisz sam i kiedy chcesz, a jest to bajecznie proste.
truszczu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.