Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-05-2019, 20:31   #11
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył

Cytat:
Nie ma opcji. Amerykańskie BCM nie mają wlutowanych elementów do sterowania tylnym przeciwmgłowym.
No jest opcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zostało rozpracowane i działa .Widać na filmiku .

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2019, 09:58   #12
tr3lik
ford::beginner
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 11-04-2018
Skąd: Katowice
Model: Focus ST
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 14
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył - USA

A może coś więcej o tym że jest opcja i filmiku? jakaś instrukcja albo coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?
tr3lik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2019, 20:14   #13
Mickl
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 08-07-2019
Skąd: Ćmińsk
Model: Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył - USA

Witam,
Mam podobną zagadke z moim Focusem (2014 hb titanium USA) czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć gdzie w dystrybucji europejskiej znajdują się światła przeciwmgielne ? Zestaw świateł czy inny zderzak ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mickl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2019, 19:43   #14
nouki
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 30-06-2019
Skąd: Łódź
Model: focus mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 17
Postów: 50
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył - USA

Witam.

Też mam forda USA 2017. Mam oprawkę lampy w zderzaku bez wkładu. Szukam rozwiązania jakiegoś by uruchomić lampę.

Pozdrawiam
nouki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2019, 18:20   #15
andd11
ford::amateur
 
Imię: Andd
Zarejestrowany: 12-07-2019
Model: Focus ST
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 1
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył - USA

Podpinam się też pod temat ale widzę że słabo komunikatywne to forum ������
andd11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2019, 21:58   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył - USA

Cytat:
Napisał andd11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... słabo komunikatywne to forum ...
Nie forum, tylko określeni Koledzy. A szczególnie jeden z Kolegów celuje w takich zachowaniach...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak znam życie, to z dużym nakładem pracy wymienia się BCM na EU, programując go jako "Amerykana". Zabawa zapewne porównywalna kosztowo do zamówienia "modułu świateł przeciwmgłowych" konstrukcji Kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
BTW - pracujemy nad prostszą i bardziej dostępną wersją tego modułu.
Prezentowany moduł działa bez problemu w autach FF3 USA, C-max Hybrid/Energi USA i Escape USA. Moduł wymaga wymiany włącznika świateł na wersję EU - stwarza to pewien problem w autach mających klawisz otwierania pokrywy bagażnika we włączniku świateł - nie ma takiej wersji EU i ta funkcja zniknie.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2019, 20:46   #17
Sebol1708
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 17-06-2019
Skąd: Piastów
Model: Focus MK3 SE USA
Silnik: 2,o
Rocznik: 2013
Postów: 84
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No jest opcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zostało rozpracowane i działa .Widać na filmiku .

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Witam
kolego ,,Leszcz'' mam prośbę możesz aktywować ten link albo podesłać na prywatną wiadomość .

Bump:
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie forum, tylko określeni Koledzy. A szczególnie jeden z Kolegów celuje w takich zachowaniach...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak znam życie, to z dużym nakładem pracy wymienia się BCM na EU, programując go jako "Amerykana". Zabawa zapewne porównywalna kosztowo do zamówienia "modułu świateł przeciwmgłowych" konstrukcji Kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
BTW - pracujemy nad prostszą i bardziej dostępną wersją tego modułu.
Prezentowany moduł działa bez problemu w autach FF3 USA, C-max Hybrid/Energi USA i Escape USA. Moduł wymaga wymiany włącznika świateł na wersję EU - stwarza to pewien problem w autach mających klawisz otwierania pokrywy bagażnika we włączniku świateł - nie ma takiej wersji EU i ta funkcja zniknie.
Witam
jaki jest koszt tego modułu
Sebol1708 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2019, 22:15   #18
Sebol1708
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 17-06-2019
Skąd: Piastów
Model: Focus MK3 SE USA
Silnik: 2,o
Rocznik: 2013
Postów: 84
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył - USA

Witam
wymieniłem włącznik ale u mnie nawet kontrolka się nie zapala jak u was więc co może być .
Sebol1708 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 17:51   #19
Lidek1
ford::amateur
 
Imię: Eligius
Zarejestrowany: 30-11-2019
Skąd: Viersen
Model: Focus ST
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 5
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył - USA

Witam
Ja rowniez szukam rozwiazanie tego problemu , mam Focus USA 2015 , jak uruchomic przeciwmgielen tyl ?, mam przelacznik swiatel EU i przeciwmgielna orginalna w zderzak , zapala sie kontrolka na zegarach ale nie wiem jak ogarac sygnal
czy ktos cos ??
Pozdr
Lidek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2019, 11:03   #20
nouki
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 30-06-2019
Skąd: Łódź
Model: focus mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 17
Postów: 50
Domyślnie Odp: Światła przeciwmgielne tył - USA

Witam.

Panowie nie mogę znaleźć na schemacie co steruje i z którego miejsca przeciwmgłowym tylnym.
Przednie idzie przez bezpiecznik 75 wewnętrzny przekaźnik na piny złącza C6 -18-19.

Z góry dziękuje )
Pozdrawiam Maciej.
nouki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.