Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-03-2013, 16:59   #1
michalax
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 15-03-2013
Skąd: Legnica
Model: Fiesta MK6
Silnik: 1.4
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Wycena szkody -uderzenie w tył MK6 Fiesty

Witam wszystkich klubowiczów, czytam forum od dawna, aczkolwiek do rozmowy przyłączam się dzisiaj. Spotkała mnie nieprzyjemna sprawa, zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych, puściłem pieszego, który doszedł do połowy pasów, i nagle poczułem spore uderzenie w tył. Pan, który prowadził dużego Seata, po prostu zagapił sie i z całym impetem , tak jak jechał, uderzył mnie w tył, próbował uciekać na drugi pas, ale jechało auto, więc uderzył mnie w koniec/bok auta.

W poniedziałek mam wycenę rzeczoznawcy z Hestii , aczkolwiek wiadomo jak to z nimi bywa, chcą wycenić jak najlepiej dla siebie. Po tym co zobaczyłem, to auto po otwarciu klapy bagażnika jest wygięte w jedną stronę jak minka krzywa ":/" , klapa oczywiście się nie zamyka, pęknięta lampa, zderzak w stanie takim jak na zdjęciu :-), dół zmiażdżony. Auto z 2007 roku, przejechane, udokumentowane 52 tys. km, silnik itp pali.
Dodam, że koło jest lekko przekrzywione, dół idzie na zewnątrz, a góra, do wewnątrz. Odczuwalne jak się jechało. Ile może taka naprawa kosztować? Dodam, że zapewne cały pas tylny, ćwiartka do wymiany/przespawania, lampa, klapa, wygięte coś przy kole bo inaczej schodzi.

Proszę o pomoc, mam mało czasu, a zależy mi na Was:-)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez michalax ; 15-03-2013 o 17:01
michalax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2013, 09:16   #2
jackoba1
ford::advanced
 
Imię: jacko
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: WIELKOPOLSKA
Model: MAZDA 6/KA
Silnik: CiTD/Endura
Rocznik: 2005/1997
Postów: 361
Domyślnie Odp: Wycena szkody -uderzenie w tył MK6 Fiesty

Moim zdaniem może się to skończyć całką, dużo naprawy blacharskiej+ nowych czesci ,auto już nie najnowsze, dla ubezpieczalni bedzie to najlepsze wyjscie( nie koniecznie dla Ciebie)
Pozdrawiam
__________________
FORD MONDEO TREND FUTURA :esp,xenon, skóra ,alu 17,navi,tempomat, 6 biegów itd/ CRASH
MAZDA 6 , Mercedes w168 1.9
jackoba1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.